نویسنده موضوع: میشه کمکم کنید ...اضطراب زیاد....  (دفعات بازدید: 212 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

باران

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 3
  • امتیاز 2
میشه کمکم کنید ...اضطراب زیاد....
« : آوریل 15, 2019, 04:05:27 pm »
سلام به همگی دوستان
من قبل از عید دچار بیماری ریه شده بودم .و از اسپری و قرص ضد حساسیت استفاده کردم.البته خیلی طولانی نه
دقیقا یک هفته میشه دچار استرس وحشتناک و اضطراب شدیدی شدم بدون دلیل...البته اینم بگم که کلا ادم عصبی و حساسی هستم
این چند وقت پدرم درومده این حالات مخصوصا ظهرها تا عصر بهم دست میده بیشترعین حمله...تا میام کمی ظهر بخابم دلشوره وحشتناکی میگیرم مثل دلشوره اینکه فردا امتحان داشته باشی نخونده باشی اونحوری..که باعث میشه اصلا نتونم بخابم...همش سعی میکنم به چیزی فکر نکنم یا چیزی محرک نباشه اما یهو ایجاد میشه درونم و انگار گر میگیرم و حالت تهوع بهم دست میده...
دوستان کسی هست تجربشو داشته باشه یا راه حلی بهم بگه؟؟؟ بخدا کلی دعاش میکنم چون زندگیم ریخته بهم اصلا

سیدحمید

• مدیرسایت
  • ارسال: 573
  • امتیاز 36
  • جنسيت : پسر
پاسخ : میشه کمکم کنید ...اضطراب زیاد....
« پاسخ #1 : آوریل 15, 2019, 08:41:55 pm »
سلام باران خانم به انجمن ما خوش آمدید. این حالات اضطراب و حملاتی که اشاره می کنید بسیار شبیه علامتهای اضطراب و پانیک هست که بیشتر افراد این انجمن با آن درگیر بوده اند. آیا تاکنون برای معالجه اقدامی انجام داده اید؟

باران

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 3
  • امتیاز 2
« پاسخ #2 : آوریل 16, 2019, 03:22:46 pm »
سلام اقا حمید
قبل از هر چیزی ممنونم از زحماتتون که این تاپیکارو ایجاد کردید..حس خوبیه که ادم ببینه تنها نیست تو این حالات. :)
حمید اقا من هیچیم نبود تا اینکه کمی ریم ناراحت شد..اسپری سروفلو 250 بهم دادن و قرص تلفست که برای حساسیته که نفس تنگم قطع شده و اسپری هم نمیزنم دیگه
کلا یک ماهم درگیر این بیماریم بودم و از این دکتر به اون دکتر
البته سیگار هم میکشیدم که 20 روزه ترک کردم
بزرگوار دقیقا یک هفتس که همش دلم میریزه و دلشوره عجیب و زیادی دارم.حالت استرس.بعد ظهر ها قبلا میخابیدم الان تا میام چشمو رو هم بزارم یهو جوری دلشوره میگیرم که خواب فراموشم میشه وتپش قلب و کمی حالت تهوع میگیرم
یه موقع ها کمی بدنم میلرزه و احساس سرما میکنم و به شدت بی انرزی هستم
گلوم کمی درد داشتم و حالت انقباض مثل بغض که دکتر متخصص رفتم حتی با دادن سونو گفتن هیچی نیس ولی این حالت کمی باهام هست
حمید جان من دکتر برای اعصابم تا حالا نرفتم و هیچ قرصی مصرف نکردم
رو هوا موندم تاثیر داروهاس چیه
خواستم بپرسم با تجربه ای که شما داری این مشکل اسمش چیه راه حلش چیه چون بخدا خسته شدم از دکتر رفتن
اگر کمکم کنید دعاتون میکنم
ببخشید طولانی شد خواستم توضیح بدم دردم چیه

سیدحمید

• مدیرسایت
  • ارسال: 573
  • امتیاز 36
  • جنسيت : پسر
« پاسخ #3 : آوریل 16, 2019, 03:47:38 pm »
سلام این علائمی را که اشاره کردید بسیار شبیه علائم اضطراب عمومی و پانیک هست و شما با مراجعه به دکتر روانشناس از تشخیص پانیک اطمینان حاصل فرمایید این علائم در اکثر مواقع همراه پانیک می باشد و شما بایستی تحت معالجه دکتر روانشناس قراربگیرید و با تشخیص دکتر و باتوجه به عدم تداخل دارویی زیر نظر دکتر خود اثرات این علائم را کاهش دهید کلا پانیک طی دوره ای شدت پیدا می کند که با دارو درمانی و تغییر سبک زندگی و آگاهی کامل از علائم پانیک بعد از مدتی آرامش شما بیشتر می شود و تا بهبودی کامل می توانید در انجمن از کمک دوستان هم استفاده نمایید.

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 319
  • امتیاز 83
« پاسخ #4 : آوریل 20, 2019, 09:40:24 pm »
سلام باران جان خوش اومدی، از متن و طرز نوشتنت معلومه که حساس و استرسی هستی، بقول آقا حمید نشانه هایی ک میگی مربوط به پانیک و اضطراب هس، بعید میدونم اسپری مربوط به ریه باعث اضطراب بشه، البته شاید از عوارض دارو باشه و خودش عاملی باشه برای شروع پانیک، یعنی ضمینش در شما بوده و بیماری و دارو هم باعث شده خودشو نشون بده،  نگران نباش به مشاور مراجعه کنی هم علتشو بهت میگه بشتر بهت توضیح میده آگاهیت که میره بالا آرومتر میشی، باز اگه مشکلی بود راهنمایی خاستی مطرح کن اینجا