نویسنده موضوع: وسواس فکر اضطراب  (دفعات بازدید: 45 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

هیمن

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 13
  • امتیاز 1
وسواس فکر اضطراب
« : فوریه 02, 2019, 04:06:50 pm »
سلام
دوستان ازتون ممنونم که در هر لحظه به پیامهای که همه میذارن و خودم یکی ازاونهای هستم که زیاد ازتون کمک میگیرم
دوستان الان من واقعا با درک و فهم و اگاهی کاملی میدونم که اینها فقط وفقط افکار هستن و میان فقط وقتی میاد اضطرابم زیاد میشه و کامل هم میدونم که چیزی نیست ولی اضطراب دارم چطور میتوانم این اضطراب رو کم کنم

مسلم

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 6
  • امتیاز 3
پاسخ : وسواس فکر اضطراب
« پاسخ #1 : فوریه 07, 2019, 12:03:38 am »
سلام به نظرمن چون رواین افکارحساس شدی باعث میشن مضطرب بشی نمیدونم افکارت درموردچی هست ولی برامن هم قبلااتفاق افتاده  سعی نکن ازافکارت فرارکنی یااونهارونادیده بگیری فقط این کارذهن هست که افکارتولیدمیکنه درموردهمه چیزوقتی کارذهنت روبدونی دیگه هرفکری که تولیدکنه مضطربت نمیکنه فقط میدونی که توهم مثل همه مردم دنیاذهنت داره کارخودش رومیکنه توکاملاسالمی من هم قبلانمیخواستم یه سری افکارروداشته باشم یاقبولشون کنم ولی الان حتی ازاینکه ذهنم داره کارخودش رودرست انجام میده لذت میبرم هرفکری هم بیادتوذهنم به عنوان چیزی که ذهن تولیدکرده درنظرمیگیرم صرفافکریه مثال براتون میزنم یادتونه تومدرسه یه دانش آموزوقتی درموردیه حرف یایه کلمه حساس بودبیشتراذیتش میکردن روش اسم میذاشتن واون سریع واکنش نشون میدادکارذهن هم همینه وقتی درموردیه فکرحساس بشیم وجدیش بگیریم باعث حساسیتمون نسبت به اون میشه

هیمن

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 13
  • امتیاز 1
پاسخ : وسواس فکر اضطراب
« پاسخ #2 : فوریه 08, 2019, 11:52:38 pm »
سلام
دوست عزیز ازت واقعا ممنونم که جواب دادی من افکار من در مورد صدمه زدن به خود و دیگران بود که الان شکر خدا بهتر شدم البته با مصرف دارو و رفتن پیش روانشانس بالینی ولی بعضی وقتا حسهای بدی دارم میگم الان خود به خود دستام کنترلشون رو از دست میدن و ی کار خطرناکی میکنم مثل از چاقو میترسم و وقتی کاری باهاش میکنم تو اشپزخونه میگم الان نره تو شکمم یا نکنه به کسی اسیبی برسون البته بهتر شدم ولی باز اذیتم میکنه راست دوست عزیز من اسنترا مصرف میکردم ولی چون خیلی گرون بود سترالین ایرانی خریدم