نویسنده موضوع: پایان شب سیه سپیداست...  (دفعات بازدید: 22 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

مسلم

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 6
  • امتیاز 3
پایان شب سیه سپیداست...
« : ژانویه 29, 2019, 10:46:11 pm »
دوستان گلم سلام خداقوت به همتون امیدوارم حال دلتون خوب باشه آرزوم براهمتون احساس آرامش وسرزندگی هست نگران چیزی نباشین همه چی واقعادرست میشه اولین گام واسه خودم این بودکه من درموردمسیله خودم شناخت نداشتم ازسال 86تاپارسال درگیراین مسایل بودم پس اولین ومهمترین مسیله اینه که شناخت کافی از مسایلمون داشته باشیم من دربدترین وضعیت هابسرمیبردم جوری که دیگه دکتری نبودنرفته باشم ودارویی نبود که نخورده باشم ومشاوری نبودکه سراغش نرفته باشم دایماتوسایت ها وکتاب هاسرک میکشیدم مطالب هایی که میخوندم باعث میشد ترسم توبعضی مواقع بیشتربشه خوب دکترها براخودشون حرف هایی داشتن تومبتلابه اختلال وسواس فکری هستی تومبتلابه اختلال اضطراب هستی توافسرده هستی یااختلالهایی که اونااسم میذاشتن به نظرم این هاباعث میشه آدم فکرکنه که مسیلش خیلی جدی هست خوب من چیزایی میخوندم درموردژنتیک این اختلال به قول دکترها ارثی هست وتوبایدتاآخرعمردارومصرف کنی این اختلال ممکنه بعدازقطع داروهادوباره برگرده من باخوردن دارومخالف نیستم یانمیگم بهتون که داروتون روقطع کنیدمیگم همتون میتونیدبااین افکارکناربیاین مثل من که باهاشون کناراومدم بعداز10سال خوب چی باعث شدکه به این وضعیت دچارشدم این که درموردذهنم شناخت نداشتم دوستان خداوندتووجودهمه ماچیزی قرارداده به اسم ذهن 24ساعت درحال تولیدفکرهست ذهن روزی تقریبا 60هزارتافکرتولیدمیکنه مثل یک چشمه درحال جوش وخروش هست مانمیتونیم کاری کنیم که فکرتولیدنشه این افکارگاهی بی معنی هست گاهی درموردقضاوت گاهی درموردمرگ گاهی درمورداعتقادات وهزاران چیزدیگه چی باعث میشه به دردسربیفتیم این که افکارمون روباورکنیم. (جدیشون بگیریم) اینکه چیزی که ذهنت تولیدمیکنه روعین واقعیت بدونی منم همین شدکه به دام ذهنم گرفتارشدم اماالان هرفکری روتولیدکنه میدونم که فقط فکرهست واقعیت نداره ممکنه ذهنم درمورد مرگ خانوادم به بدترین وضعیت افکاریاتصاویرتولیدکنه یادرمورداینکه فلانی چه فکری درموردمن میکنه یادرموردخیلی چیزهای دیگه ولی اجازه میدم تولیدکنه کارذهن تولیدفکرهست نسبت به افکارم حساس نیستم من وشمایه آدم کاملامعمولی هستیم مثل همه ی مردم دنیا هیچ اختلالی نداریم فقط توی یه سری افکارگیرکردیم .دوستان کتاب رهایی اززندان ذهن نویسنده ماتیومک کی وکتاب درجستجوی شادی راس هریس خیلی بهم کمک کرد تمام چیزایی که بهتون گفتم تواین کتاب هانوشته حتمابخونید من آروم آروم داروهام روبانظردکترقطع کردم بعد ازقطع داروها ازطب سنتی کمک گرفتم کاروورزش مخصوصاکوهنوردی ودوچرخه سواری بهم خیلی کمک کرد عزیزان اصلانگران نباشیدکه چرااین مسیله براشماپیش اومده ولی الان طعم داشتن آرامش وسلامتی واسم خیلی شیرین هست چیزی که قبلا برام عادی بودبه قولاتاچیزی روازدست ندیم قدرش رونمیدونیم الان من آرامشم روبه دست آوردم برام زندگی شیرین شده آرزوم هم برای تک تکتون همینه کلام آخراین که( همه چیزدرست میشه...... )