نویسنده موضوع: وسواس فکر  (دفعات بازدید: 38 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

هیمن

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 7
  • امتیاز 0
وسواس فکر
« : سپتامبر 16, 2018, 10:07:00 pm »
سلام دوستان خواهشن راهنماييم کنید الان یک سال که به خاطر وسواس فکری آسنترا مصرف میکنم و پوزش رسیده به دویست و پنجاه که تو روز ی صد و تو شب ی صد و پنجاه و متاهل هستم نزدیک به دوازده کیلو اضافه وزن دادم و من ی خانوم هستم خواهش راهنماییم کنید البته واقعا الان ترس و وسواسم خیلی خیلی خیلی خوب شده و الان به این درک و نتیجه رسیدم که هیچی نیست ولی نمیدونم چرا دکترم دارو هام و کم نکرده ورزش پیاده روی و خیلی کم خوری ميکنم

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 308
  • امتیاز 81
پاسخ : وسواس فکر
« پاسخ #1 : سپتامبر 17, 2018, 05:10:55 am »
سلام خوش اومدین. قرص ک ب خودی خود باعث افزایش وزن نمیشه،بلکه اشتهارو زیاد میکنه ک اگه پرخوری کنین وزنتون میره بالا،با یه رژیم غذایی درست و روزی یه ساعت ورزش هوازی وزنتونو کنترل کنین،میتونین موضوع رو ب پزشکتونم بگین و اگه نیاز دونستن دوز دارورو کم کنن

هیمن

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 7
  • امتیاز 0
« پاسخ #2 : سپتامبر 17, 2018, 08:04:43 am »
سلام تارا خانم عزیزم ممنونم بله درست اشتها رو زیاد میکنه البته به دکترام هم گفتم که زیادی وزن اضافه کردم ولی دوزش رو برام کم نکرده تارا خانم شما هم وسواس داشتید الان بهتر شدی قرص مصرف میکنی من واسواس اسیب زدن به خودم و دیگران رو داشتم الان با مراجعه به روانشناس بالینی و مصرف داروهای که فقط و فقط آسنترا جارچی استفاده ميکنم دیگه هیچ قرصی استفاده نمیکنم خدا رو شکر این قرص وابستگی نمياره هر وقت دکتر قطعش کنه برایم مشکلی پیش نمیاد ازتون خواهش دارم که برام توضیح بديد

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 308
  • امتیاز 81
« پاسخ #3 : سپتامبر 19, 2018, 02:44:41 pm »
سلام دوست عزیز خداروشکر که حالتون بهتر خوشحالم،بله همونطور ک گفتین اگه تحت نظر پزشک مصرف کنین وابستگی نمیاره و بعد مدتی پزشک قطعش میکنه. من تو قسمت داستان های موفقیت آمیز شخصی تجربه هایی که داشتمو توضیح دادم دوست عزیز میتونین بخونین