نویسنده موضوع: اضطراب  (دفعات بازدید: 251 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال دیدن موضوع.

جاوید

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 3
  • امتیاز 0
  • جنسيت : پسر
اضطراب
« : سپتامبر 06, 2018, 02:34:32 pm »
سلام بنده تازه وارد این انجمن شدم و اختلال اضطراب و وسواس فکری دارم و نیاز به کمک مبرم دارم چون خیلی اذیت میشوم ممنونم
من می خواهم درمان بشوم

🌼Elham🌼

• Elham
  • کاربرفعال
  • ارسال: 160
  • امتیاز 14
پاسخ : اضطراب
« پاسخ #1 : سپتامبر 06, 2018, 11:22:55 pm »
سلام خوش اومدی به انجمن
بیشتر از مشکلتون بگید تا بچه هایی که مشکلاتی مشابه شما داشتن بتونن تجربیاتشون رو در اختیارتون قرار بدن

جاوید

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 3
  • امتیاز 0
« پاسخ #2 : سپتامبر 17, 2018, 05:33:21 pm »
سلام بر‍ دوست عزیز من از سن 16 سالگی دچار افسردگی شدم روزهای اولش خیلی سخت بود چون نمی دونستم چه مرگمه ولی یواش یواش فهمیدم که من دچار افسردگی شده ام و باید به روانپزشک مراجعه می کردم ولی از ترس اینکه مبادا به داروها عادت کنم دارو رو یکی دو روز خوردم و بعد ترک کردم و بیماری من عود کرد و دیگر هیچ علاقه ای به معاشرت نداشتم و حتی افکار **** به سرم میزد بعد از گذشت سالها فهمیدم که باید دارو مصرف کنم دوباره راهی روان‍پزشک شدم ایشان تشخیص دادند که من سه نوع بیماری دارم اضطراب اجتماعی -افسردگی - وسواس فکری  و دارویی که به من تجویز کردند سرترالین بود و الان چند سالی هست سرترالین 50مصرف میکنم و یکی دوبار خواستم مصرف دارو رو قطع کنم ولی حالم بدتر میشد افکارم به هم میخورد و خلاصه الان هم که در خدمت شما هستم هنوز به مصرف سرترالین اادامه میدهم
من می خواهم درمان بشوم

🌼Elham🌼

• Elham
  • کاربرفعال
  • امتیاز 14
« پاسخ #3 : سپتامبر 21, 2018, 12:50:31 pm »
سلام
من هم افسردگی و وسواس فکری داشتم
با همین قرص و در کنارش روان درمانی و تلاش 99 درصد خودم خوب شدم. اون یه درصدم به خاطر بعضی وقتاس که فکرای وسواسی میان که دیگه مهم نیستن و نمی ترسم ازشون
این قرص ها واقعا خوبن و اثر گذار که فکر آدم رو آروم می کنن. ولی شما با یه روانشناس خوب (ترجیحا روانشناس بالینی) کار رواندرمانی رو پی بگیرید.
از این مهم تر سبک زندگیتون رو عوض کنید چون زندگی های اشتباه ما رو به این روز انداخته. که البته مهم نیست چون وقتی آدم میفهمه و قبول میکنه که مثل هر بیماری جسمی ممکنه روحش هم مریض بشه دیگه قدم تو راه خوب شدن میذاره.
من تو پست های مختلف تمام شرایط بدی که داشتم و کارهایی که کردم رو نوشتم. بقیه بچه ها هم همینطور. به طور خلاصه چند تا چیز به من کمک کرد: مراجعه به روانشناس در کنار مصرف قرص-ورزش(یوگا)-نماز اول وقت و با توجه، حفظ قرآن- معاشرت با دوستان با انگیزه و پر تلاش- افزایش طبیعت گردی.
اینم بدونید در کنار همه اینها صبر خیلی مهمه چون جنس بیماری های روحی اینجوریه که همینطور که کم کم به خاطر سبک زندگی غلط ایجاد شدن برای رفتنشون هم زمان بیشتری نیازه.
هیچ وقت هم نا امید نشین چون با وجود قدرت خدا هیچ چیز بن بست و غیر ممکن نیست.

Javad

• کاربرفعال
  • ارسال: 199
  • امتیاز 53
« پاسخ #4 : سپتامبر 21, 2018, 02:40:04 pm »
سلام
الهام خانم، راهنماییتون عالی بود، تشکر از،شما که به سایر دوستان از طریق راهنمایی درست کمک میکنید.
به خدا نگوييد مشكلات بزرگي دارم - به مشكلات بگوييد خداي بزرگي دارم

🌼Elham🌼

• Elham
  • کاربرفعال
  • امتیاز 14
« پاسخ #5 : سپتامبر 21, 2018, 06:35:54 pm »
سلام خواهش می کنم.
من زمانی که تو اوج مریضیم بودم، راهنمایی های شما و سایر بچه های انجمن خیلی شارژم می کرد چون اینجا هیچ کس امید الکی نمیده و با تمام وجودش حرف هایی که می زنی رو زندگی کرده.منم از شما ممنونم که همیشه کامل ترین و با حوصله ترین راهنمایی ها رو می کنید.
ان شاالله بتونیم کنار هم راه رو ادامه بدیم و همگی حال دلشون خوش باشه