نویسنده موضوع: وسواس افکار جنسی  (دفعات بازدید: 195 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

kiumars

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 11
  • امتیاز 3
وسواس افکار جنسی
« : اوت 26, 2018, 09:28:07 am »
سلام دوستان من چند وقتی هست یکسری افکاری ازارم میده و اعصابما خورد کرده مدتی که میترسم نکنه همجنسباز یا دوجنسه باشم  من خودم دوست ندارم باشم ولی این فکر  که درونم ترس ایجاد میکنه خیلی ازارم میده خواهش میکنم راهکارهایی برای جلوگیری از این فکر به من بگویید ممنون

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 60
  • امتیاز 3
پاسخ : وسواس افکار جنسی
« پاسخ #1 : اوت 26, 2018, 02:51:43 pm »
سلام  كيومرث عزيز اميدوارم كه لحظه به لحظه حالت بهتر بشه خيلي خوشحالم كه اين پيام رو ديدم به اين دليل كه من هم تقريبا وسواس فكري شما رو دارم و اگر خدا بخواد ميتونم خيلي كمكت كنم . احتمال مي دم كه اصفهاني باشي درسته ؟ :))
دوست خوبم من چند ماه پيش اين وسواس به سراغم اومد داستانم رو ميتوني بخوني داخل فرو هست و لينكش رو برات مجدد مي زارم.و واقعا فكر مي كردم كه همجنسگرا بودم و نميدونستم.
چون وقتي داخل سايت ها رو ميخوني با علم كمي مطلب گذاشتن و به كمك وسواسي كه خودت زمينه اون رو داري به اين نتيجه ميرسي كه  بله من يك همجنس گرا هستم و سپس ميخواي به خودت ثابت كني كه همجنسگرا نيستي اما هر بار بدتر شكست مي خوري چرا كه اين ذات وسواس هست . اين بيماري رو تو ايران به خوبي تشخيص نميدن اما در كشور هاي خارجي به اون ميگن hocd .
اج اول كلمه ي هموسكشوال به معني همجنسگرايي و او سي دي هم كه معني همون وسواس هستش و در كل به معني وسواس گرايش جنسي هست . فرد همجنسگرا از بچگي ميفهمه كه كاملا از بقيه متفاوته و با ساير دوستانش فرق داره نه اين كه تازه به سن من و شما برسه و متوجه اين مشكل بشه . پس از بنيان اين فكر باطله . حالا چند تا از نشونه هاي اين وسواس رو بهت ميگم تا كاملا متوجه بشي اين فكر باطله و خيلي ها گرفتارشن كه كاملا پوچ هستش.  مثلا شما وقتي يه مرد خوش هيكل يا خوش قيافه ميبيني به خودت ميگي اون چقدر جذابه !!! همه اينو ميگن اما شما تو ذهنت تصور ميكيني كه اين از همجنسگرا بودنته كه حس مي كني برات جذابه . بعد با يه خانم مقايسه ميكني كه ببيني اونم برات جذابه يا خير اما به دليل حجم زياد استرس نميتوني مثل سابق به يك زن جذب بشي و به خودت ميگي اون مرد جذاب بود اما اون زن نه پس من حتما همجنسگرا هستم. در صورتي كه اصلا اينطور نيست !
يك سوال از شما ميپرسم ! شما در چه سني دچار وسواس شدين ؟ آيا از سن بلوغ به اينور تا حالا دوست دختر داشتين يا اگر نداشتين علاقه اي به ازدواج يا دوست دختر داشته ايد ؟ اگر جوابتون بله هست پس اصلا همجنسگرا نيستيد . براي انسان همجنس گرا ازدواج با غير همجنس بسيار چيز عجيبي هستش . شما الان تو زندگيتون داريد از تمام مرد هايي كه به نوعي خوش قيافه يا خوش هيكل هستند فاصله ميگيريد و خودتونو داريد ميبازيد . من دوتا لينك براتون ميزارم يكيش راجع به وسواس خودم هست كه توضيحات مربوط به خودم رو دادم و ديگري راجع به بهترين راه هاي درمان هست كه ميتونه به درددتون بخوره. من به جايي رسيده بودم كهآرزوي مرگ مي كردم فقط اما شكر خدا بهترم و به زودي خوب ميشم . مطالب بيشتري اگر نياز داشتيد به آيدي تلگرام من پيام بديد . id:@mahyrii
فقط من ميفهمم كه چي داريد ميكشيد واقعا سخته  اما روزاي خوب دوباره از راه ميرسن . اين وسواس سخت ترين نوع وسواسه به نظرم چون غرور و مردانگي فرد رو هدف ميگيره اميدوارم كه به زودي بهبودي حاصل بشه و روزهاي خوبتون دوباره برگردن  يا علي ع

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 3

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 3

kiumars

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 3
« پاسخ #4 : اوت 26, 2018, 03:35:25 pm »
سلام خیلی ممنون بله من اصفهانیم از کجا فهمیدید ؟ من دوست دختر داشتم بله  و به زنها هم علاقه دارم ولی یکی از افکار دیگه که ازارم میده اینکه نکنه دوجنسه یا bisexual باشم  و خیلی این فکر ازاردهنده است برای من

kiumars

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 3
« پاسخ #5 : اوت 26, 2018, 03:37:37 pm »
خیلی باسه ی کمک وراهنماییهاتون ممنون  :D

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 3
« پاسخ #6 : اوت 26, 2018, 03:43:27 pm »
بله اين كه اصفهاني هستيد رو از لهجتون در نوشتن يكي از كلمات فهميدم من آدم دقيقي هستم . :) دو جنسه با دوجنسگرا بودن فرق داره دو جنسه يا ترنس همان افرادي هستن كه جنسيتشون با روح و و روانشون همخوني نداره  و دو جنس گرا يعني كساني كه هم با مرد هم با زن مي تونن ارتباط بگيرن و احتمالا منظور شما دوجنس گراست . يه چيز جالب بهتون بگم افراد وسواس گرايش جنسي دقيقا وقتي به خودشون ثابت مي كنن همجنسگرا نيستن يك سوال ديگه به ذهنشون خطور ميكنه كه حالا نكنه من گرايشم به هر دو جنس هست در صورتي كه همچين چيزي باطله و قسم مي خورم تا خيالتون راحت بشه . اين فقط يك وسواس هست نه بيشتر و تا جايي كه من  به نظرم ميرسه درمانش فقط و فقط erp هست كه توضيحش رو داخل لينك براتون گذاشتم . اگر بخوام erp رو براتون مختصر توضيح بدم اين هستش كه از همچنسگرا بودن نترسيد و براي مقطعي قبول كنيد كه هستيد و سعي نكنيد به خودتون ثابت كنيد كه همچين چيزي نيست . ترسناك به نظر ميرسه اما جواب ميده . يا علي ع

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 3
« پاسخ #7 : اوت 26, 2018, 03:46:32 pm »
اگر كمكي خاستيد يا در تنگنا بوديد به تلگرام من پيام بديد . خودتون رو در تنگنا قرار نديد و جامعه گريز نشويد . خدايي كه مارو افريده حواسش بهمون هست گاهي اوقات براي بلوغ رواني كمي سختي كشيدن برامون لازمه

kiumars

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 3
« پاسخ #8 : اوت 26, 2018, 07:55:44 pm »
خیلی ممنون باسه کمکهاتون حتما در تلگرام باهاتون در ارتباط خواهم بود بازم مرسی :D :)

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 3
« پاسخ #9 : اوت 26, 2018, 11:30:10 pm »
اکانتمو چک کردم اشتباه دادم ایدی رو @mahyrii درست هستش

kiumars

• تازه وارد
  • *