نویسنده موضوع: مصرف آسنترا  (دفعات بازدید: 230 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

Leili

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 6
  • امتیاز 2
مصرف آسنترا
« : ژوئن 23, 2018, 09:34:52 pm »
سلام دوستان.من پانیک دارم و اینکه وقتی آسنترا مصرف میکنم تمام حملاتم قطع میشه و بعد یه مدتی وسواس فکریم هم از بین میره ولی وقتی دارو قطع میشه دوباره میاد و اینکه من هیچ ترس قبلی ندارم مثلا ترس از بیرون رفتن ترس از جمع فقط موقع پانیک اینجوری میشم که بهش غلبه میکنم هر چی هم که سخت باشه.میخوام بدونم اینجا کسی هست که مدت طولانی دارو مصرف کرده باشه و اذیت نشده باشه.یا اینکه با بالا رفتن سن تمام این اضطرابها کمتر شه؟

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 52
  • امتیاز 3
پاسخ : مصرف آسنترا
« پاسخ #1 : ژوئن 24, 2018, 04:51:19 pm »
سلام ليلي خانم وقت شما بخير
به نظر بنده دوره مصرف قرص اعصاب اينطور نيست كه مدت كوتاه بخوريد از 6 ماه تا چند سال ميتونيد مصرف كنيد و اگر بدن شما نياز به اين دارو داشته باشه مصرف طولاني مدتش عوارض خاصي نداره و البته در طول درمان با دارو كه آروم تر هستيد بايد رواندرماني انجام بديد كه وقتي دارو رو قطع كرديد اين مشكلات بازنگردن . البته من شخصا بهترين رواندرمانگر رو خود فرد ميدونم .اين كه ياد بگيريد چطور با ترس رفتار كنيد و مدام تمرين كنيد .

Leili

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 2
« پاسخ #2 : ژوئن 25, 2018, 05:05:52 pm »
ممنون از شما والا من پیش دکتر حریری هیپنوتیزم هم رفتم خیلی تأثیر گذار بود ولی باید همیشه خود هیپنوتیزم رو انجام داد ولی من الان دوتا بچه دارم یکیش هم نوزاد اصلا وقت نمیکنم هیپنوتیزم کنم من به همه پانیک غلبه میکنم وذی یه موردش که احساس جدایی خیلی زیاد از محیط اطرافم و اینکه احساس میکنم تو خلاء هستم به اون نمیتونم غلبه کنم.

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 3
« پاسخ #3 : ژوئن 26, 2018, 09:18:44 am »
حتما به روانپزشك هم مراجعه كنيد . دوز دارو و مدت مصرف خيلي مهمه . دارو ها شايد تو روز هاي اولشون پانيك رو درمان كنند ولي تاثير كاملشون شايد به دو ماه شايد بيشتر زمان نياز داشته باشه . پس حتما پيشرفتتون رو با روانپزشك چك كنيد . اينها تجربيات شخصي خودمه و صرفا درست نيست ولي به نظرم منطقي مياد.

Leili

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 2
« پاسخ #4 : ژوئن 26, 2018, 07:04:03 pm »
ممنون از جوابتون بله پیشه روانپزشک هم رفتم یه دوره 6 ماهه و 9 ماهه آسنترا مصرف کردم اما هنگام تولد بچه ام برگشتن البته دوران پراز استرسی و گذروندم شای به خاطر اون بود که برگشت ولی خفیف بود.

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 3
« پاسخ #5 : ژوئن 27, 2018, 01:34:04 am »
اگر فکر می کنید با دارو بهترید مصرف کنید حتما,  کسانی هستن که سالها با دارو دارند زندگی میکنن و هیچ مشکلی ندارند باهاش,  مثل بیمار دیابتی که به انسولین نیاز داره.

Leili

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 2
« پاسخ #6 : ژوئن 27, 2018, 10:04:20 pm »
ممنون از قوت قلبتون آره بازندگی های پر استرس امروز فک کنم بهتر که مصرف کنم بعد بزرگتر شدن بچه هام مطمئنم وضعیتم بهترمیشه الان به خاطر اونها به هیچ عنوان نمیتونم از خونه خارج شم اون بیشتر اذیتم میکنه دلی وقتی قرص رو مصرف میکنم تحملم به این جور زندگی بیشتر میشه

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 3
« پاسخ #7 : ژوئن 28, 2018, 01:39:43 am »
اول این که پیشنهاد میکنم پست آخرم راجع به تجربیات خودم رو ببخونید. در بخش تجربیات موفقیت امیز من و در نهایت ازتون میخوام که انقدر خودتون رو درگیر لذت بردن از زندگی بکنید که همه اینها رو کلا یادتون بره,  فکر می کنید موثر نیست ولی به خودتون میاید میبینید کلا فراموش شدن,  فقط وقتتونو با کارهایی که ازش لذت  میبرید پر کنید و نگران هیچ چیز نباشید تاخدارو دارید,  یا علی

Leili

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 2
« پاسخ #8 : ژوئن 28, 2018, 02:56:13 pm »
راستش رو بخواین واقعا دختر شادی بودم الان سعی میکنم با کوچکترین چیزا خودم رو شاد کنم اما واقعا بی پولی پدر مردم رو درآورده من خونواده ام یک شهر دیگه ان خیلی دورم ازشون مسئولیت دو تا بچه هام فقط با خودمه کسیو ندارم بی پولیم که باعث میشه بیشتر آدم از زندگی زده میشه همه میگن برین مشاوره چندین جلسه ولی به خدا همش پول میخواد اون بدبختی که نداره از کجا بیاره بره روانشناس همه دوست دارن حالشون رو خوب کنن اما واقعا بعضی وقتا شانس با آدم یار نیست.اینو قبول دارید؟

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 3
« پاسخ #9 : ژوئن 29, 2018, 12:07:18 pm »
سلام بله كاملا موافقم،  چه بسا که همین مشکلات روزمره باعث به وجود اومدن تمام امراض روحی ما میشن,  اما چند نکته رو باید خدمتتون عرض کنم؛  اگر دکتر تشخیص داده مشکلتون رو میتونید فقط دارو هارو مصرف کنید و با وب گردی و استفاده از تجربه ی همین دوستانی که در این فروم هستن رواندرمانی رو خودتون شروع کنید,  من با توجه به بودجه خودم هر دو هفته یکبار پیش مشاور میرم که به نظرم کمک زیادی بهم نمیکنه,  تمام تجربیاتی رو هم که کسب کردم از توی لینک زیر نوشتم که در اخر لینک رو براتون قرار میدم تو بخش تجربیات موفقیت آمیز نوشتم, فقط اگر فرزند شیر خوار دارید حتما با پزشک راجع به مصرف دارو ها مشورت کنید که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.  حتما ورزش کنید دکتر من بهم گفته ورزش روند درمان رو دوبرابر تسریع میبخشه حتی یه نرمش نیم ساعته در طول روز,  در کل دنیا به اخر نرسیده و مطمئنم که خدا هست و مارو فراموش نکرده,  خنده و ارامش سهم و حق تک تک آدماس و غم ها پایدار نخواهند بود, 
حتما در لینک زیر تجربیات من رو بخونید امیدوار مفید واقع بشه یا علی ع
http://forum.relaxzone.ir/index.php?topic=741.msg4887;topicseen#msg4887

Leili

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 2
« پاسخ #10 : ژوئن 29, 2018, 02:40:31 pm »
لینکتون رو خوندم خوب بود ولی من وسواس ندارم فقط یه موضوع اذیتم میکنه و همش تو ذهنمه و اونم اینه که دکترم گفته پانیک مادام العمره و با قطع دارو برمیگرده چند حا دیگه هم از روانپزشک ها شنیدم حالا نمیدونم تا چه حد صحت داره ولی یه کلبپی دیدم بهم خیلی کمک کرده یعنی فعلا اونم این بود که دختری که پانیک داشت میگفت من پانیک رو فرا میخونم به چالش میکشمش و بهش میگم بیا همین الان حمله کن همون باعث میشد قدرتش کم بشه واسه همین من میخوام رو این چالش کار کنم فک میکنم خیلی مأثره