نویسنده موضوع: نیازمند روانشناس بالینی خوب در تهران  (دفعات بازدید: 606 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

ali1375

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 20
  • امتیاز 0
پاسخ : نیازمند روانشناس بالینی خوب در تهران
« پاسخ #15 : ژوئن 22, 2018, 12:11:45 am »
میگم خدایا من 2 هفتست چرا حالم اینقدر بد شده...تو عمق وسواس فکری رفتم...به دکتر پوستم نگفتم دارو میخورم و وسواس فکری دارم...همینجوری این پماد رو داد بهم...با چنتا کرم دیگه

این پماد در بارداری تو رده C روی جنین اثر بد میزاره..منم روزی 2 بار خالی میکردم تو دستم....تازه 2 تا دونه هم اضافه خریدم از اونی که دکتر داده بود یعنی 4 تا کلوبتازول رو تو 2 هفته زدم به دستم...

دیگه داشتم دیوونه میشدم...الان یهویی گفتم بزارم برم عوارض این لعنتی رو ببینم نکنه مال اینه .....یعنی در اصل امروز صبح یادم رفت بزنم به دستم شب که شد دیدم چرا وسواس فکری ندارم امروز...بعد گفتم نکنه واس این پماد لعنتی یه روز یادم رفته حالم خوب شده....بعد عوارضش رو تو اینترنت خوندم..

دیگه بمیرم هم کلوبتازول نمیزنم.....داشتم دیوانه میشدم...همش تو وسواس فکری شدید

ali1375

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 0
« پاسخ #16 : ژوئن 22, 2018, 12:17:18 am »
یه بار دیگه عوارض پماد کلوبتازول رو میزارم به نظر من کسایی که وسواس فکری دارن به هیچ عنوان نباید بزنن

نقل قول
          عوارض پماد کلوبتازول میتوان به بی خوابی، احساس خوشی، سر درد، تغییرات روانی، بی قراری، عصبانیت، رفتار سایکوتیک ،افزایش فشار خون، نارسایی احتقانی قلب ، برفک دهان، گلوکوم، آب مروارید ، افزایش اشتها، تحریک، زخم گوارشی ، افزایش استعداد ابتلا به عفونت و سرکوب سیستم ایمنی اشاره کرد.اگر این عارضه ها را دیدی مصرف پماد را قطع کنید و با پزشک مشورت کنید.

ali1375

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 0
« پاسخ #17 : ژوئن 22, 2018, 01:09:23 am »
حالا اگر وسواس فکری گرفتم تو هفته بعدی میام همینجا میگم که ربطی به این پماد نداشته و مشکل از خودمه ...حالا این هفته جدید خودمو ببینم وسواس فکری میگیرم یا نه..

اگر نگرفتم تا آخر هفته دیگه که مال این پماد اگر باز وسواس فکری گرفتم که ربطی به این پماد نداره ...

نتیجه نهایی رو هفته دیگه همینجا میگم...که این پماد وسواس فکری میاره یا نه

🌼Elham🌼

• Elham
  • کاربرفعال
  • ارسال: 152
  • امتیاز 13
« پاسخ #18 : ژوئن 22, 2018, 03:41:08 am »
ای واااااااااااای
کی فکرشو میکنه یه پماد این همه بلا بیاره سر آدم......
پوست رو خوب می کنه، مغز رو منفجر  :-\
ان شاالله که حال خوبتون تداوم داشته باشه

ali1375

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 0
« پاسخ #19 : ژوئن 22, 2018, 10:46:51 pm »
وسواس فکریم خیلی شدیدتر شده...هی یه تصمیم میگیرم هی عوضش میکنم نمیتونم یه تصمیم درست بگیرم...هی فکر میکنم چیکار کنم...کل انرژی مغزم رو گرفته..

از صبح هی فکر میکنم برم پیش روانسناس بالینی باز نیم ساعت بعدش فکر میکنم نرم باز تا نیم ساعت فکر میکنم برم خوبه....دوست دارم گریه کنم ولم نمیکنه این فکرا

استخرم میرم فاییده نکرد...همین الان از استخر اومدم شنا هم کردم کلی ولی تو استخر هم همش وسواس فکری شدید فکر تکراری ...هی میگم برم هی میگم نرم ساعتها تکرار

مردم دارن شادی میکنن من تو فکر

اصلا ربطی به پماد کلوبتازول نداره..مشکل خودمه

ali1375

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 0
« پاسخ #20 : ژوئن 22, 2018, 10:54:00 pm »
پماد کلوبتازول هیچ ربطی به وسواس فکری نداره الان 2 روزه نزدم ولی شدید تر شدم فکرای بی خودی...

حتی تو استخر زیر آب در حال شنا داشتم درباره رفتن یا نرفتن به روانشناس بالینی فکر میکردم هی تصمیم عوض میشه ....ساعتها دارم فکر میکنم نمیتونم تصمیم بگیرم..بازی هی از اول همه چیز رو در نظر میگیرم...باز تصمیم میگیرم باز از اول...یه دور باطل و پر از انرژی گیری از مغز ...

بعد 3 ساعت فکر خسته میشم به نتیجه نمیرسم ..دوست دارم گریه کنم ..تموم نمیشه این دور باطل

مانا

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 57
  • امتیاز 15
« پاسخ #21 : ژوئن 23, 2018, 01:31:02 am »
خب من هم همینطورم روز تموم فکرمیکنم برم روانپزشک یا روانشناس یانروم اصلا برم داخلی نه قلب نه چه میدونم دوباره برمیگردم سرجای اول

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 52
  • امتیاز 3
« پاسخ #22 : ژوئن 23, 2018, 10:03:43 am »
سلام دوست من . به نظرم واقعا هم منطقي نيست كه استفاده از يك پماد باعث اين مشكلات بشه . نياز نيست كه خيلي درگير فكر بشيد كه پيش روانشناس بريد يا نه . اولين كاري كه بايد انجام بديد اينه كه يك مشاور مناسب با هزينه مناسب پيدا كنيد كه بتونيد بهش اعتماد كنيد بعد وقت مشاوره ميگيريد اگر لازم باشه دارو مصرف كنيد  شمارو ارجاع ميدن به روانپزشك كه از دارو هم استفاده كنيد . روانپزشك احتمالا از شما مي خواد كه ماهيانه يكبار بهش مراجعه كنيد تا اثر درماني دارو هارو روي شما چك كنه و مشاور روانشناستون هم ميتونيد با توجه به بودجه از هفته اي يكبار يا هر دو سه هفته يكبار بهشون مراجعه كنيد كه خيلي بهتون فشار مالي نياد. در صورت نياز دارو هارو مصرف كنيد و نگران هيچي نباشيد دارو ها اگر براتون لازم باشه نه ضرر و عوارض  آنچناني داره نه اعتياد آوره . قيمتشون هم با دفترچه بيمه خيي زياد نميشه . همونطور كه موقع بيماري جسمي لازمه به پزشك مراجعه كنيم موقع اين نوع امراض روحي م لازمه كه به پزشك و درمانگر مربوط مراجعه كنيم . پس نگران هيچي نباشيد وبا توكل بر خدا روند درمان رو پيش بگيريد يا علي (ع)

ali1375

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 0
« پاسخ #23 : ژوئن 24, 2018, 06:46:15 pm »
دوستان یه سوال ..من رفتم پیش خانم روانشناس بالینیم وقت داداشم رو گرفتم وقت داشت امروز وقت خودم 1 ماه دیگه بود...

بعد گفتم چرا 2 روز در هفته میایید و خلاصه 1 روز اضافه کنید و .......گفت نه نمیتونم سرم شلوغه و...

بعد حالا اینجا رو توجه کنید..من گفتم میشه بیام خونتون ؟شوهرتون هم باشه ...یا بریم مثلا تو پارک ...( گفت نه نمیشه و فلان)

بعد 1 دقیقه گفت  ازتون یه سوال دارم صادقانه جواب میدید؟ گفتم بله

گفت هوشیارانه عمل میکنید! گفتم آره ..بعد گفت چه سودی میبری از این کارت؟بین خانواده و دوستات هوشیارانه عمل میکنی!

گفتم یعنی چی؟  گفت شما به چه عنوانی میخوای بیای خونه من مگه پسر خاله منی؟ ( حس کردم ناراحت شده) ( ترسیدم) گفتم به عنوان مراجعه

گفت مگه وضعیت اجتماع رو نمیبینی این چه حرفیه میزنی؟ حالا جالب اینه که (که یادم رفت بهش بگم) روی تبلیغ مرکز مشاورشون نوشته ویزیت در منزل! ( کاشکی بهش میگفتم)

گفتم من دیروز یه روانشناس دیگه که آقا بود بهم اس ام اس زد دوشنبه تو پارک لاله ساعت فلان منتظرتم..گفت اون آقا بوده..

سوالم از شما اینه که منظورش چیه من هوشیارانه عمل میکنم؟ چرا حس کردم ناراحت شد؟ نمیفهمم هر چی فکر میکنم یعنی من آدم کلک یا چمیدونم بدی هستم؟

همون لحظه که پرسیدم میشه بیام خونتون گفت نه تموم شد من جوابم رو گرفتم! چرا بعد 1 دقیقه برگشت روی اون موضوع ؟

منظورش چی بود از هوشیارانه عمل میکنید که به خاطرش 10 دقیقه وقت جلسه رو هدر داد

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 3
« پاسخ #24 : ژوئن 24, 2018, 06:56:47 pm »
دوست من سلام,
به نظرم این که بخواهیم فکر کنیم که دیگران نسبت به مما چی فکر میکنند کار غلطیه و خودش یه کار وسواسیه, دیگران میتونن هر جور دوست دارن قضاوت کنن,  مهم اینه که شما میدونید از روی غرض و قصد منفی این حرف رو نزدید,  پس حساسیت رو بذارید کنار و از جلسه مشاورتون نهایت استفاده رو کنید,   راستی به نظرم کتاب از حال بد به خوب رو دانلود کنید یا بخرید و بخونید چرا که این کتاب رفتار شناختی درمانیه که باعث میشه یادبگیریم چطور درست فکر کنیم,  کلا به نظرم به اصل زندگی فکر کن و سعی کن لذت ببری الباقی حاشیه هستش, یا علی ع

ali1375

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 0
« پاسخ #25 : ژوئن 25, 2018, 06:42:55 am »
فکر میکنم تو ناخودآگاهم قصد دارم گولش بزنم ولی دست خودم نیست...

دکتر هلاکویی یه حرف خیلی قشنگی میزنه میگه یعنی من که زنگ زدم بهش گفتش برو روانشناس آقا من رفتم پیش همین خانم 40 ساله....دکتر هلاکویی یه جا دیگه که داشت صحبت میکرد گفت

مثلا یه آقایی رفته پیش روانشناس خانم در این حالی که فکر میکنه دنبال حل مشکلشه میخواد به اون خانم نزدیک بشه...

اون نمیدونه که من تو خود آگاهام قصد دارم وقت مشاوره گیر بیارم که بهش گفتم حالا که وقت ندارید بیام خونتون جلسه رو انجام بدیم روان تحلیل گری رو انجام بدیم یا تو پارک...

اون تو ناخود آگاهش فکر میکنه که من میخوم گولش بزنم و منم تو ناخود آگاهم میخوام اونو گول بزنم...

ولی من در خود آگاهم دنبال وقت میگردم و اگر هر هفته 1 ساعت وقت داشت تو مطبش نمیگفتم بیام خونتون اونجا مشاوره کنیم...

بحث انسان خیلی پیچیدست من خودم گیج میشم ولی دکتر هلاکویی خوب توضیح داد

Mahyar

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 3
« پاسخ #26 : ژوئن 25, 2018, 09:40:06 am »
به نظر بنده مودبانه تر اين بود كه ايشون خودشون پيشنهاد بدن و اگر لازم بود خودشون پيشنهاد بدن كه تشريف ببريد منزلشون يا توي پارك قرار بذاريد . ولي بهر حال اگر شما وسواسي هستيد مثل بنده خيلي درگير اين مسائل نشيد كه چچي خود آگاه هست و غيره چون به نظرم افراد وسواسي خيلي غرق افكارشون ميشن . مهم لذت بردن از اصل زندگي هست . پس اينهارو رها كنيد و فعاليت هايي كه براتون لذت بخش هست رو در پيش بگيريد يا علي (ع)

Mohamad

• Atila
  • کاربرفعال
  • ارسال: 103
  • امتیاز 34
« پاسخ #27 : ژوئن 25, 2018, 10:04:08 am »
دوستان یه سوال ..من رفتم پیش خانم روانشناس بالینیم وقت داداشم رو گرفتم وقت داشت امروز وقت خودم 1 ماه دیگه بود...

بعد گفتم چرا 2 روز در هفته میایید و خلاصه 1 روز اضافه کنید و .......گفت نه نمیتونم سرم شلوغه و...

بعد حالا اینجا رو توجه کنید..من گفتم میشه بیام خونتون ؟شوهرتون هم باشه ...یا بریم مثلا تو پارک ...( گفت نه نمیشه و فلان)

بعد 1 دقیقه گفت  ازتون یه سوال دارم صادقانه جواب میدید؟ گفتم بله

گفت هوشیارانه عمل میکنید! گفتم آره ..بعد گفت چه سودی میبری از این کارت؟بین خانواده و دوستات هوشیارانه عمل میکنی!

گفتم یعنی چی؟  گفت شما به چه عنوانی میخوای بیای خونه من مگه پسر خاله منی؟ ( حس کردم ناراحت شده) ( ترسیدم) گفتم به عنوان مراجعه

گفت مگه وضعیت اجتماع رو نمیبینی این چه حرفیه میزنی؟ حالا جالب اینه که (که یادم رفت بهش بگم) روی تبلیغ مرکز مشاورشون نوشته ویزیت در منزل! ( کاشکی بهش میگفتم)

گفتم من دیروز یه روانشناس دیگه که آقا بود بهم اس ام اس زد دوشنبه تو پارک لاله ساعت فلان منتظرتم..گفت اون آقا بوده..

سوالم از شما اینه که منظورش چیه من هوشیارانه عمل میکنم؟ چرا حس کردم ناراحت شد؟ نمیفهمم هر چی فکر میکنم یعنی من آدم کلک یا چمیدونم بدی هستم؟

همون لحظه که پرسیدم میشه بیام خونتون گفت نه تموم شد من جوابم رو گرفتم! چرا بعد 1 دقیقه برگشت روی اون موضوع ؟

منظورش چی بود از هوشیارانه عمل میکنید که به خاطرش 10 دقیقه وقت جلسه رو هدر داد

سلام
این که ناراحتی نداره دکتر اگه واقعا دکتر باشه (اونم روانشناس) باید انتظار این نوع حرفا را  داشته باشه و از قبل این حرفا را پیش بینی بکنه که با یه فرد وسواسی طرفه... و وقتی شما پیشنهاد داددین که برین منزل ویزیت بشین راحت تر با یه جمله " نه " میگفت و میگفت که نمیشه و تمام نه اینه که حرفای شمارا به حاشیه
 بکشه ..

ali1375

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 0
« پاسخ #28 : ژوئیه 04, 2018, 06:43:58 pm »
دوستان فکر کنم عاشق روانشناسم شدم...40 سالشه یه دختر 10 ساله هم داره شوهرم داره..

2 هفته دیگه وقت دارم میرم پیشش...به نظرتون بهش پیشنهاد ازدواج بدم قبول میکنه؟

کار درستی بهش پیشنهاد ازدواج بدم؟

خیلی ازش خوشم میاد..هم مهربونه هم روانشناسه ( تا اخر عمربا یه روانشناس مهربون زندگی میکنم ) خیلی حال میده اگر قبول کنه..

ولی اگرم اونم قبول کنه مادرم نمیزاره ازدواج کنیم با هم..

به نظرتون کار درستیه بهش پیشنهاد ازدواج بدم؟ از فکرم نمیره بیرون همش تو فکرشم...باید بدستش بیارم عاشقشم

به نظرتون شوهرش رو طلاق میده منو بگیره؟من پسر خوشتیپ و خوشگلی هستم فکر کنم از من خوشش میاد

ali1375

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 0
« پاسخ #29 : ژوئیه 04, 2018, 10:21:38 pm »
دوستان فکر کنم عاشق روانشناسم شدم...40 سالشه یه دختر 10 ساله هم داره شوهرم داره..

2 هفته دیگه وقت دارم میرم پیشش...به نظرتون بهش پیشنهاد ازدواج بدم قبول میکنه؟

کار درستی بهش پیشنهاد ازدواج بدم؟

خیلی ازش خوشم میاد..هم مهربونه هم روانشناسه ( تا اخر عمربا یه روانشناس مهربون زندگی میکنم ) خیلی حال میده اگر قبول کنه..

ولی اگرم اونم قبول کنه مادرم نمیزاره ازدواج کنیم با هم..

به نظرتون کار درستیه بهش پیشنهاد ازدواج بدم؟ از فکرم نمیره بیرون همش تو فکرشم...باید بدستش بیارم عاشقشم

به نظرتون شوهرش رو طلاق میده منو بگیره؟من پسر خوشتیپ و خوشگلی هستم فکر کنم از من خوشش میاد

دوستان فکر کنم حالم خوب نیست...از ادمین سید حمید خواهش میکنم من رو بن کنه...

دارم چرت و پرت میگم...باید برم قرصهای اعصابم رو عوض کنم