نویسنده موضوع: معرفی  (دفعات بازدید: 112 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال دیدن موضوع.

ali1375

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 20
  • امتیاز 0
معرفی
« : مه 19, 2018, 02:33:31 pm »
سعید متولد 68 تهران..پانیک داشتم خوب شدم..وسواس داشتم خوب شدم...الان مشکلی ندارم اصلا ولی وقتی داروها رو قطع میکنم وسواسم بر میگرده....روانشناس بالینی خوبی پیدا کردم یه خانم مهربون و دوست داشتنی که 40 سالش بود..ولی مدیر موسس مرکز با من لج افتاد گفتش تا 2 ماه به این وقت ندید دیگه....

بعدش که رواشنناس الان نرفتم 2 ماهه آخرین جلسم 96/12/20  از اونروز نرفتم میبینم که حالم خیلی بهتره...چون آدم دیگه روانشناس نمیره و به خودش تلقین نمیکنه که حالش بده..میدونی چی میگم؟! تصمیم گرفتم دیگه روانشناس بالینی نرم...البته پولشم گرون شده ..شده 75 هزا رتومن 50 دقیقه آدم حیفش میاد ..این پولها رو میشه دادرفت کنسرت هزاران عشق و حال دیگه میشه کرد چرا بدم روانشناس با پولم بره کنسرت خودم میرم...والا

این داروهامه الان :
http://uupload.ir/files/r565_20180519_135712.jpg
روزی 300 میلی گرم فلووکسامین شبی 1 میلی گرم ریسپریدون...ریسپدریون کم میکنه هم اضطراب رو کم میکنه هم آدم رو اجتماعی تر میکنه ..

الان مشکلم اینه که داروهارو کم میکنم خشمم زیاد میشه...هی دوست دارم بابامو بزنم ..حوصله حرف زدن ندارم..باز دکتر داروهارو بر می گردونه سر جاش...نمیدونم چرا خوب نمیشم 4 ساله دارم دارو می خورم...تحت کنترل شدید روانپزشک گذاشتم خودمو ماهی 1 بار بعضی وقتها 2 هفته 1 بار..ولی کن میگم تا دوز دارو کم میشه خشمگین میشم..نمیدونم چیکار کنم...رواشنناسم 12 جلسه رفتم فاییده نکرد...بعدش که دیگه بهم وقت ندادن رفتم یه روانشناس دیگه ساعتی 80 هزار تومن بود 2 جلسه منو دید 160 هزار تومن گرفت گفتش من نمیتونم با شما کار کنم شما وسواستون شدیده..! خوب لعنتی همون جلسه اول میگفتی من وسواس کا رنمیکنم دیگه چرا 160 هزار تومن پول مارو دود کردی!

دیگه ححوصله دنبال رواشنناس رفتن ندارم..یه روانشناس خوبی هستش تو تهران ...ساعتی 250 هزار تومن...به قیافم نمی خوره اونجا برم خیلی گرونه...ولی روانشناس حدود 80 هزار تومن میتونم هفته ای 1 بار برم ولی زورم میاد پول بدم چون پول بابامه حیفم میاد...خودم که درآمدی ندارم صبح تا شب ولم تو خونه موبایل بازی کامپیوتر بازی..سر کار میرم ولی حوصله ندارم پیش بابام وایسم حوصلم سر میره سریع بر میگردم خونه شیرجه میزنم تو تختخواب