نویسنده موضوع: همراهی فرد وسواسی  (دفعات بازدید: 677 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

Saeed7070

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 4
  • امتیاز 0
همراهی فرد وسواسی
« : مه 08, 2017, 03:10:28 pm »
سلام به همه دوستان خوشحالم که در جمع شما هستم راستش من خودم وسواس ندارم اما نامزدم وسواس داره و نمیدونه که من میدونم من دارم تلاش میکنم که علممو نسبت به این موضوع بیشتر کنم تا بتونم همراه خوبی برای عشقم باشم میدونم که داره روزای سختی میگذرونه اما نمیتونم بهش کمکی کنم و این خیلی من و اذیت میکنه نمیدونم چجوری بهش بگم که میدونم میترسم ناراحت بشه از دستم آدم مغروریه به نسبت خوشحال میشم اگه نظراتتون رو بشنوم

afsane

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 73
  • امتیاز 5
پاسخ : همراهی فرد وسواسی
« پاسخ #1 : مه 10, 2017, 01:37:39 am »
سلام .واقعا تبریک میگم ب همچین فردی که نامزدی مثل شما داره همین که درکش میکنی و حتی به روشم نمیاری خیلی خوبه خیلی .به نظر من اصلا به روش نیار که میفهمی شاید اگه بدونه میدونی تو روحیش تاثیر بڌاره وبدتر بشه همینجوری هواشو داشته باش و سعی کن درکش کنی و کمکش کنی حالش خوب بشه چون اگه ب روش بیاری مطمعنم خالش بدتر میشه اون اگه میخواست شما بدونی خوزش بهت میگفت بزار شاید ی روزی خودش بهت بگه

Saeed7070

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 0
« پاسخ #2 : مه 14, 2017, 07:00:49 pm »
مرسی افسانه خانم از نظرتون ولی واقعا چجوری میشه کمک کرد من فک میکنم اگه بدونه که من میدونم بیشتر میشه کمک کرد یا حداقل میدونه که یه نفر واقعا درکش میکنه

Saeed7070

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 0
« پاسخ #3 : مه 14, 2017, 07:06:01 pm »
بعضی وقتا احساس میکنم از اینکه من باهاشم عذاب وجدان داره عذاب وجدان از این جهت که مثلا لیاقت من و نداره و از این جور فکرا که اذیتش میکنه یا گاهی اوقات احساس میکنم این داستان برعکس میشه براش یعنی مثلا یجورایی دوس داره تنها باشه یا انگار که از من زده شده

afsane

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 73
  • امتیاز 5
« پاسخ #4 : مه 16, 2017, 01:45:52 am »
نامزد شما اینجور ک میگید انگار افسردگی داره حالا که خودتون اسرار دارید بش بگید که میدونید شاید بهش کمک بشه