نویسنده موضوع: هر چه ميخواهد دل تنگت بگووووو  (دفعات بازدید: 1523 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

Arezoo

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 72
  • امتیاز 15
پاسخ : هر چه ميخواهد دل تنگت بگووووو
« پاسخ #15 : ژانویه 02, 2017, 02:15:37 am »
مطالبم زیاده لطفا کمی حوصله کنید و اگر ممکنه کمک کنی :-\د چرا همه کارهامو نیمه رها میکنم انگار انگیزه و شوق زندگی از بین رفته همش به خودم میگم از فردا فلان کارو انجام میدم وای افسوس ازین فرداهای نیامده و بیشتر شدن اصطرابم به خاطر اتلاف وقتم با وجود تهیه یه لیست بلند بالا از کارا و برنامه هام  ولی همینطوری ول معطلم  و درگیری های ذهنی شدید
خدایا یعنی میشه کمکم کنی و حالمو خوب کنی مثل یه معجزه :-[

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 310
  • امتیاز 81
« پاسخ #16 : ژانویه 09, 2017, 08:48:39 am »
سلام دوست خوبم.احساس میکنم افکارت ذهنت خیلی پریشونه...سعی کن آرامشتو حفظ کنی،یکم به ذهنت به افکارت نظمو ترتیب بده...اینکه با همسرت دعوا میکنی بحث میکنی خب طبیعی دعوا تو هر رابطه ای میشه...اینکه تقصیره کیه اصلا مهم نیست مهم اینه باهم حرف بزنینو حلش کنین...خودتو هم سرزنش نکن...ماها اینجوری آفریده شدیم تقصیره خوندنم نیست...اگه داروهات جواب نمیدن برو دکتر رو داروهات تجدید نظر کنه،اینکه میگی کلی دعا میکنی خب فقط دعا کردن کافی نیس،باید تلاش هم کنی،قرار نیس معجزه ای اتفاق بیفته،از تو حرکت از خدا برکت☺ تلاش کردنم به این معنی نیس که بری دکتر یا روانشناسای مختلف!!مهم اینه که به حرفاشون عمل کنی!!ما آدما هممون تو کسب اطلاعات و آگاهی حرفه ای عمل میکنیم ولی وقتی نوبت عمل،تکرار و تمرین میرسه درجا میزنیم!بعد میگیم چرا نشد چرا خوب نمیشم...مهم اینک تو عمل چند مرده حلاجی ☺

Javad

• کاربرفعال
  • ارسال: 199
  • امتیاز 53
  • جنسيت : پسر
« پاسخ #17 : ژانویه 09, 2017, 11:38:32 pm »
كاملاً با توصيه تارا خانم موافقم مختصر و بسيار مفيد، گرچه وسواس فكري بسيار پيچيده و آزار دهنده است ولي درمانش در نوشته شما خلاصه شده
به خدا نگوييد مشكلات بزرگي دارم - به مشكلات بگوييد خداي بزرگي دارم

Arezoo

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 15
« پاسخ #18 : ژانویه 10, 2017, 02:55:05 am »
ممنون تارای عزیزم بله کاملا حق با شما من باید روی عمل کردن به توصیه ها کار کنم

Arezoo

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 15
« پاسخ #19 : ژانویه 28, 2017, 02:01:41 am »
سلام مجدد به دوستای عزیزم بخصوص اقا جواد گل ممنون بابت تلنگری که بهم زدید و ممنون ازینکه با راهنماییهاتون تونستید من رو قانع کنید که باید فکر اساسی کنم به امید خداوند فردا با دکتری که ادرسش رو داده بودید هماهنگ‌میکنم که ان شا الله درمان دارویی رو شروع کنم ادرسی رو که دادید  هم به چندتا از دوستان دادم ... به امید روزای بهتر..... به امید سلامتی کامل.

afsane

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 73
  • امتیاز 5
« پاسخ #20 : سپتامبر 06, 2017, 06:52:15 pm »
بچه ها ادم هاى معروف  و موفق هم خيلى بودن و هستن كه وسواس فكرى دارن و داشتن اين يعنى ميشه با بودن فكرا ى وسواسى و بيمارى ocd زندگى كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk
موافقم

yasaman

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 23
  • امتیاز 7
  • جنسيت : دختر
« پاسخ #21 : نوامبر 18, 2017, 10:26:59 pm »
اصلا حالم خوب نیست ..با عوازض داروی.پیموزاید دچار اختلال حرکتی شدم ارام و قرار ندارم...نمیتونم راحت رو صندلی بشینم ... دستعام درد میکنن دازم دیوونه میشم...از دست این دکترها خسته شدم.. یکی از یکی بی سوادتر..... پس من کی خوب میشم...؟؟؟

🌼Elham🌼

• Elham
  • کاربرفعال
  • ارسال: 160
  • امتیاز 13
« پاسخ #22 : نوامبر 19, 2017, 11:11:46 am »
اصلا حالم خوب نیست ..با عوازض داروی.پیموزاید دچار اختلال حرکتی شدم ارام و قرار ندارم...نمیتونم راحت رو صندلی بشینم ... دستعام درد میکنن دازم دیوونه میشم...از دست این دکترها خسته شدم.. یکی از یکی بی سوادتر..... پس من کی خوب میشم...؟؟؟

سلام یاسمن جان
حتما پیگیر شو شاید دارو رو عوض کرد دکتر برات یا یه دارو داد که عوارض این رو کم کنه. اینجوری بیشتر اذیت می شی تا از فایده درمانیش بهره ببری. البته ناگفته نماند منم آسنترا رو که شروع کردم تا تقریبا 2 ماه یا بیشتر همه عوارضش رو داشتم به مرور از بین رفت. الان شکر خدا مشکلی باهاش ندارم.
می دونم این حرف وقتی آدم حاش خوب نیست خیلی کلیشه ایه ولی هیچ  وقت نگو خسته شدم و نگو کی خوب میشه بگو  شکستت می دم حتما خوب می شم فقط یه مدت این شرایط رو باید تحمل کنم. کم نیار مطمئن باش خوب میشی. من اون روزا که حالم خیلی بد بود تمام پیام های بچه های انجمن مخصوصا اونایی که حالشون خوبه رو می خوندم تقریبا همه از یه شرایط خیلی بد و سخت نجات پیدا کرده بودن با همین به خودم امیدوواری می دادم. الحمد لله الان خیلی بهترم . مطمئن باش این روزا می گذره. درسته سخت می گذره. ولی کم نیار.

تارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 81
« پاسخ #23 : نوامبر 19, 2017, 12:47:37 pm »
سلام یاسمن جان...اگه عوارضش از بین نمیره به دکترت بگو،فقط دارو درمانی کفاف نمیکنه مهمتر از اون تمرینای ذهنی و روشهایی هست ک خودت باید انجام بدی،بقول دوستمون الهام سخته ولی من ایمان دارم هر سختی و ریاضتی آخرش نتیجه میده...مهم اینه که کم نیاریم...شکستی وجود نداره،تنها شکست تلاش نکردنه

🌼Elham🌼

• Elham
  • کاربرفعال
  • امتیاز 13
« پاسخ #24 : ژانویه 10, 2018, 01:44:56 am »
سلام به دوستای خوبم
امیدوارم همگی عالی باشید

چند روزه نزدیک دفاع پایان نامه شدم. به شدت اضطراب دارم و خواب نامرتب و دیر وقت...
امشب نتیجه شو با برگشت یه سری فکرای مزخرف وسواسی دیدم.
برام دعا کنید، زود آروم بشه فکرم دوباره

شما هم مراقب خودتون باشید. خواب منظم و به موقع و دوری از استرس فراموش نشه :)

تارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 81
« پاسخ #25 : ژانویه 10, 2018, 03:06:48 pm »
نگران نباش الهام جان...طبیعیه، استرس که زیاد میشه فکرهای وسواسی هم عود میکنن،بعد دفاعت باز از بین میرن،استرسه عوامل بیرونی وسواسو تشدید میکنه،انشالا که با موفقیت میگذرونی

🌼Elham🌼

• Elham
  • کاربرفعال
  • امتیاز 13
« پاسخ #26 : ژانویه 11, 2018, 01:38:59 am »
نگران نباش الهام جان...طبیعیه، استرس که زیاد میشه فکرهای وسواسی هم عود میکنن،بعد دفاعت باز از بین میرن،استرسه عوامل بیرونی وسواسو تشدید میکنه،انشالا که با موفقیت میگذرونی

ممنون تارا جان
ان شاالله. توکل به خدا