نویسنده موضوع: تپش قلب در خواب  (دفعات بازدید: 1351 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

s.moradibadizade

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 9
  • امتیاز 1
تپش قلب در خواب
« : دسامبر 15, 2016, 02:14:49 pm »
سلام دوستان
دوستا من بیش از یک سال که دچار بیماری پنیک هستم.یکسال تحت درمان دارویی بودم الان حدود 3ماهه که داروهامو قطع کردی و لی بازم این بیماری دست بردار نیست دیشب از خواب بلند شدم بدنم خیلی داغ بود بعد بلند شدم اب بخورم یه تپش خیلی شدیدی گرفتم.قرص ارابخشو و مرانول خوردم تا بهتر شدم.الانم یکم ترس تو وجودم هست.میخواستم بدونم این اتفاق عادی یا خیر؟
ممنون از لطفتون دوستان

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

بابك

• بابك
  • کاربرفعال
  • ارسال: 231
  • امتیاز 31
  • جنسيت : پسر
  • روزای خوب نزدیک است اندکی صبر!
پاسخ : تپش قلب در خواب
« پاسخ #1 : دسامبر 21, 2016, 03:53:45 am »
این اتفال همون پانیک هستش چرا دارو رو قطع کردین ؟
آرامش حق ماست

s.moradibadizade

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 1
« پاسخ #2 : ژانویه 10, 2017, 04:40:54 pm »
این اتفال همون پانیک هستش چرا دارو رو قطع کردین ؟
نباید قطع میکردم؟

Arezoo

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 72
  • امتیاز 15
« پاسخ #3 : ژانویه 12, 2017, 12:23:03 am »
خیر نباید سر خورد داروهارو قطع کنید

Javad

• کاربرفعال
  • ارسال: 199
  • امتیاز 53
« پاسخ #4 : ژانویه 12, 2017, 02:24:33 pm »
سلام دوستان
آرزو خانم بر حسب اتفاق اين روزها فرصتي دست داده كه روزي حداقل يكبار به گروه سري ميزنم و نوشته دوستان رو نظر به اينكه در حد توان به دوستان خودم كمك كنم ، مطالعه ميكنم ولي با تمام احترامي براي تك تك دوستان قائلم و مخصوصا دوست خوبمون آرزو خانم ولي متاسفانه در نوشته هاي شما تناقض، تكرار مطالب به چشم ميخورد و همينطور شديداً اين موضوع رو به خواننده مشكلات شما اينو ألقا ميكنه ( حداقل من اينطور متوجه ميشم) كه شما يقيناً مشكلات وسواس فكري رو داشتيد و يا هنوزم داريد و در هر دو حالت هيچگونه عملي در كاهش ناراحتيتون انجام نميديد و هيچ انعكاسي از توصيه دوستان كه همه مثل اعضاء يك خونواده بيدريغ دانسته ها و توصيه ها و تجربشون در اختيار ساير دوستان ميگذارند مخصوصاً دوستاي خوبم آقا بابك و آقا مهدئ و همينطور خانم بزرگوار تارا خانم حداقل بنظر بنده خوش نيومد كه شما مشكلاتتونو مطرح ميكنيد و بعضي وقتها چندباره و دوستان نيز با كمال متانت توصيه هاي ارزشمندشون در اختيار شما ميگذارند و شديداً معلومه كه به قول معروف شما از اين گوش ميگيريد از اون گوش بيرون ميديد و شايد هم هم اكنون مشكل هادي نداريد و لازم به عملي نيست كه در هر دو حالت احساس سركار گذاري دوستان بنظر مياد لذا اگر واقعاً در اين زمينه مشكلي هست و آنهم در حدي كه شما نوشته ايد واقعاً جاي تعلل نيست و بايد از خدمات يك روانشناس خوب و روانپزشك خوب استفاده كنيد و اگر هم به توصيه دوستان فعال گروه اعتقادي نيست تكرار مطالب چه كمكي ميكنه؟ البته آرزو خانم شما هم مثل دختر خودم و قصد جسارت نيست ولي از اينكه اقدامي در جهت بهبودي و از دست ندادن روزهاي تكرار نشدني جواني بسيار ناراحتم  همانقدر كه اگر اين موضوع از طرف يكي از اعضاء خونواده خودم انجام ميشد .
امروز ديدم نوشته ايد خرداد ماه به پزشك مرجعه كرديد و دستورات پزشكتونو انجام نميديد و از دوستان نظر خواهي كرديد كه بنوعي با اول نيست  :تعریفشو میکنن بنا به شرایطم که تشخیص اضطراب و وسواس رو دادن برام اسنترا و الپرازولام نوشتن که بنده اسنترا رو نخوردم ولی الپرازولامو هر زمان که حالم بد میشد بنا به تجویز خوردم البته اونم سعی میکردم خیلی کم بخورم و دکتراون زمان گفت یک ماه دیگه بیا پیشم به نظر شما لازمه که برم اصلا تا کی باید ارتباطمونو با روانپزشکمون حفظ کنیم با توجه به اطلاعی که از وضعیتم دارید. ممنون از محبت تک تکتون. 

و همين امروز بر خلاف عمل خودتون به يكي از دوستان ديگه بدرستي توصيه كرديد كه سرخود عمل نكند و داستان رطب خورده در واقع شده مگر اينكه همون مورد سركار گذاري درميون باشه بهر حال پيشاپيش عرض عذر ميكنم ولي هر دو صورت كار مطلوبي بنظر نمايد
به خدا نگوييد مشكلات بزرگي دارم - به مشكلات بگوييد خداي بزرگي دارم

Mohamad

• Atila
  • کاربرفعال
  • ارسال: 103
  • امتیاز 34
« پاسخ #5 : ژانویه 12, 2017, 03:35:07 pm »
سلام دوستان
آرزو خانم بر حسب اتفاق اين روزها فرصتي دست داده كه روزي حداقل يكبار به گروه سري ميزنم و نوشته دوستان رو نظر به اينكه در حد توان به دوستان خودم كمك كنم ، مطالعه ميكنم ولي با تمام احترامي براي تك تك دوستان قائلم و مخصوصا دوست خوبمون آرزو خانم ولي متاسفانه در نوشته هاي شما تناقض، تكرار مطالب به چشم ميخورد و همينطور شديداً اين موضوع رو به خواننده مشكلات شما اينو ألقا ميكنه ( حداقل من اينطور متوجه ميشم) كه شما يقيناً مشكلات وسواس فكري رو داشتيد و يا هنوزم داريد و در هر دو حالت هيچگونه عملي در كاهش ناراحتيتون انجام نميديد و هيچ انعكاسي از توصيه دوستان كه همه مثل اعضاء يك خونواده بيدريغ دانسته ها و توصيه ها و تجربشون در اختيار ساير دوستان ميگذارند مخصوصاً دوستاي خوبم آقا بابك و آقا مهدئ و همينطور خانم بزرگوار تارا خانم حداقل بنظر بنده خوش نيومد كه شما مشكلاتتونو مطرح ميكنيد و بعضي وقتها چندباره و دوستان نيز با كمال متانت توصيه هاي ارزشمندشون در اختيار شما ميگذارند و شديداً معلومه كه به قول معروف شما از اين گوش ميگيريد از اون گوش بيرون ميديد و شايد هم هم اكنون مشكل هادي نداريد و لازم به عملي نيست كه در هر دو حالت احساس سركار گذاري دوستان بنظر مياد لذا اگر واقعاً در اين زمينه مشكلي هست و آنهم در حدي كه شما نوشته ايد واقعاً جاي تعلل نيست و بايد از خدمات يك روانشناس خوب و روانپزشك خوب استفاده كنيد و اگر هم به توصيه دوستان فعال گروه اعتقادي نيست تكرار مطالب چه كمكي ميكنه؟ البته آرزو خانم شما هم مثل دختر خودم و قصد جسارت نيست ولي از اينكه اقدامي در جهت بهبودي و از دست ندادن روزهاي تكرار نشدني جواني بسيار ناراحتم  همانقدر كه اگر اين موضوع از طرف يكي از اعضاء خونواده خودم انجام ميشد .
امروز ديدم نوشته ايد خرداد ماه به پزشك مرجعه كرديد و دستورات پزشكتونو انجام نميديد و از دوستان نظر خواهي كرديد كه بنوعي با اول نيست  :تعریفشو میکنن بنا به شرایطم که تشخیص اضطراب و وسواس رو دادن برام اسنترا و الپرازولام نوشتن که بنده اسنترا رو نخوردم ولی الپرازولامو هر زمان که حالم بد میشد بنا به تجویز خوردم البته اونم سعی میکردم خیلی کم بخورم و دکتراون زمان گفت یک ماه دیگه بیا پیشم به نظر شما لازمه که برم اصلا تا کی باید ارتباطمونو با روانپزشکمون حفظ کنیم با توجه به اطلاعی که از وضعیتم دارید. ممنون از محبت تک تکتون. 

و همين امروز بر خلاف عمل خودتون به يكي از دوستان ديگه بدرستي توصيه كرديد كه سرخود عمل نكند و داستان رطب خورده در واقع شده مگر اينكه همون مورد سركار گذاري درميون باشه بهر حال پيشاپيش عرض عذر ميكنم ولي هر دو صورت كار مطلوبي بنظر نمايد
سلام آقا جواد نه، من که فکر نکنم سرکاری باشه ...خودتونم بهتر میدونید شخصیتی مث ماها (وسواسی ها) برا خودمون یه پا روانشناسیم که در مورد دیگران بهتر عمل میکنه ،میتونیم دیگران را درس بدیم ولی برا خودمون که میاد در عمل همش حرفه.... میشیم عاجزو و ناتوان :)

s.moradibadizade

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 1
« پاسخ #6 : ژانویه 13, 2017, 11:22:54 pm »
دوستان.میخواستم بدونم کسی درد دست چپم داشته؟من دست چپمم درد میکنه.دکترم رفتم گفت چیزی نیست

Arezoo

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 15
« پاسخ #7 : ژانویه 15, 2017, 06:12:16 pm »
سلام اقا جواد ممنون از توجهتون به متن هایی که میگذارم و پاسختون .... مطمئن باشید بنده انقدر بیکار نیستم که در همچین انجمنی بخوام کسی رو سر کار بگذارم و خدایی نکرده توهینی به کسی کرده باشم با تمام احترام خدمتتون باید بگم قضاوتتون کاملا اشتباه هست شما خودتون به خاطر بیماری وسواس به این انجن اومدید و به امید بهبودی و یا شنیدن حرفی که بهتون ارامش بده لا اقل من با این هدف  عضو انجمن شدم و اگر مطالبم تکراری بوده و طاقت فرسا خوب میتونید اصلا توجه نکنید ولی وقتی شما خودتون به خاطر وسواس عضو این انجن شدید و کاملا با مسائل و مشکلاتی که این بیماری برای ماها به وجود میاره و دردهایی که به همرا میاره چطور میتونید این اتهام رو به من بزنید.لااقل اونی که اون بالا هست  از همه چیز خبر داره و میدونه چقدر تلاش کردم تا بتونم به وضعیتی که الان هستم برسم  و اون بحرانی رو که داشتم پشت سر بگذارم ولی از یه جایی به بعد واقعا ادم کم میاره و انگار از هرچی درمانه نا امید میشه و مدام تلاش میکنه که راه حل قطعی پیدا کنه اما افسوس... گاهی روزی هزار بار از خدا ارزوی مرگ کردم گاهی از ترس مردن توانی برام باقی نمیمونه .... فکر میکردم اینجا میشه خیلی راحت دردمو بگم و کسی خورده نگیره ولی انگار هستن کسایی حتی تو همچین انجمنی که ادم رو سرزنش کن اونم برای تکراری بودن مطالب و یا اتهام سرکار گذاشتن.....

Javad

• کاربرفعال
  • ارسال: 199
  • امتیاز 53
« پاسخ #8 : ژانویه 16, 2017, 10:19:45 pm »
سلام اقا جواد ممنون از توجهتون به متن هایی که میگذارم و پاسختون .... مطمئن باشید بنده انقدر بیکار نیستم که در همچین انجمنی بخوام کسی رو سر کار بگذارم و خدایی نکرده توهینی به کسی کرده باشم با تمام احترام خدمتتون باید بگم قضاوتتون کاملا اشتباه هست شما خودتون به خاطر بیماری وسواس به این انجن اومدید و به امید بهبودی و یا شنیدن حرفی که بهتون ارامش بده لا اقل من با این هدف  عضو انجمن شدم و اگر مطالبم تکراری بوده و طاقت فرسا خوب میتونید اصلا توجه نکنید ولی وقتی شما خودتون به خاطر وسواس عضو این انجن شدید و کاملا با مسائل و مشکلاتی که این بیماری برای ماها به وجود میاره و دردهایی که به همرا میاره چطور میتونید این اتهام رو به من بزنید.لااقل اونی که اون بالا هست  از همه چیز خبر داره و میدونه چقدر تلاش کردم تا بتونم به وضعیتی که الان هستم برسم  و اون بحرانی رو که داشتم پشت سر بگذارم ولی از یه جایی به بعد واقعا ادم کم میاره و انگار از هرچی درمانه نا امید میشه و مدام تلاش میکنه که راه حل قطعی پیدا کنه اما افسوس... گاهی روزی هزار بار از خدا ارزوی مرگ کردم گاهی از ترس مردن توانی برام باقی نمیمونه .... فکر میکردم اینجا میشه خیلی راحت دردمو بگم و کسی خورده نگیره ولی انگار هستن کسایی حتی تو همچین انجمنی که ادم رو سرزنش کن اونم برای تکراری بودن مطالب و یا اتهام سرکار گذاشتن.....
با سلام خدمت همه دوستان و بلاخص سركارخانم آرزو
متن نوشته شما، از دلخوري حكايت داره در صورتيكه هرگز بخودم اجازه كوچكترين اهانتي نداده ام ولي قصد اين بود وقتي دوستانمان بدرستي به شما توصيه نموده اند انتظار ميرود حداقل در يكي از پستها شاهد  اقدامات شما براي بهبوديتان باشيم و منظور از تكرار اين بود هرچه شما مشكلتان را تكرار كنيد و دوستان هم چندباره توصيه هايشان را تكرار كنند نتيجه اي بحال شما ندارد و الا حداقل من از ديدن همه پستها لذت ميبرم كه نشانه اينه كه دوستان براي بهبودي يكديگر بهم كمك ميكنند هرچند كه تكراري باشه. لذا چون اين مراحل را گذراندم از اينكه دوستان كه شرايط حاد بيماري قرار دارند نميتوانند باور كنند چقدر به پشت سرگذاشتن اين عذاب طاقت نزديكند و ميتوانند در كمتر از شش ماه ناراحتي ها ناشي از اين بيماري رها شوند و اين موضوع اقدام، اعتماد بنفس و پشتكار ميخواهد ولي چون بلحاظ وسوسهاي ذهني از انجام هر اقدامي عاجز ميشويم، شايد بيش از ده سال بدترين حالات روحي را بجهت كم اطلاعي سپري كردم و بهترين روزها عمر را هدر دادم در صورتيكه يكي مثل اين دوستان را قبلا ميشناختم و زودتر اقدام كرده بودم امروز افسوس روزهاي گذشته نميخوردم . لذا قصد اين بود كه بقولي: دو صد گفته چون نيم كردار نيست بنابراين شما مسيرتان مشخص است لذا حركت كنيد كم كم اعتماد بنفستان بالا ميرود و بطور تصاعدي از شدت بيماري كم ميشه پس انشالله منتظر پستهاي شما هستيم كه از اقدامات شما باخبر شويم و از ميزان بهبودي روز به روز
به خدا نگوييد مشكلات بزرگي دارم - به مشكلات بگوييد خداي بزرگي دارم

Arezoo

• کاربر عادی
  • **
  • امتیاز 15
« پاسخ #9 : ژانویه 16, 2017, 11:09:13 pm »
سلام مجدد خدمت اقا جواد امکان داره در پیام خصوصی کمی باهم صحبت کنیم البته اگر مایلید....

🌼Elham🌼

• Elham
  • کاربرفعال
  • ارسال: 160
  • امتیاز 14
« پاسخ #10 : آوریل 30, 2017, 02:01:53 am »
دوستان.میخواستم بدونم کسی درد دست چپم داشته؟من دست چپمم درد میکنه.دکترم رفتم گفت چیزی نیست

سلام
من داشتم. دکتر قلب رفتم، گفت اضطرابه ورزش کن خوب میشی
ورزش هم نکردم ولی شکر خدا خوب شدم