انشاالله اگه درمان بشم بعدش می خوام..........؟

نویسنده موضوع: انشاالله اگه درمان بشم بعدش می خوام..........؟  (دفعات بازدید: 1492 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

بابك

• بابك
  • کاربرفعال
  • ارسال: 231
  • امتیاز 31
  • جنسيت : پسر
  • روزای خوب نزدیک است اندکی صبر!
سلام دوستان وقت بخیر
تو این پست از شما دوستان می خوام بیاین و بگید که انشاا... بعد این که خوب شدید میخواین چیکار کنید؟
چه قول هایی به خودتون دادین؟
چه تغییرات اساسی می خواین تو زندگیتون داشته باشید؟
قدر چه چیزای رو خواهید دونست؟
از چه چیزای دوری خواهید کرد؟
چه کارای رو که الان به خاطر بیماریتون ازش محروم هستید بعد درمانتون انجام میدین؟
................
(و یک سوال متفاوت)
 حاضرت به خاطر آرامش روحی و روانی همیشگی چه کاری بکنید؟ حاضرین به خاطرش چه چیزای رو فدا کنین؟
آرامش حق ماست

afsane

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 73
  • امتیاز 5
سلام من به خودم قول دادم دیگه واسه هر چیز کوچیک حرص نزنم قوی باشم چون من ی مدت زیاد فشاز زیادی رو خودم اوردم که وسواسم برگشت بعدش دوست دارم دانشگاهمو ادامه بدم دوباره بچه دار بشم...قدر سلامت روحمو بدونم که چقد با ارزشه و از هر حا غم و غصه ست دوری کنم و چیزی که الان ازش محروم هستم فقط ارامش ذهن و قلبمه ...و حاضرم هیچی نداشته باشم رو ی قالی خالی تو ی اتاق زندگی کنم ولی ارامش ذهن داشته باشم این افکار و دلشوره دست از سرم برداره برای همیشه

بابك

• بابك
  • کاربرفعال
  • امتیاز 31
افسانه خانوم نگران نباشید انشاا.... به آرامش ذهنی میرسید شک نکنید دور از دسرس نیس تلاش کنید
به خدا توکل کنید :)
آرامش حق ماست

Mehdiii

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 6
  • امتیاز 6
سلام من چند وقتي نبودم چيزي حدود ٢ سال باورش سخته كه از پستي كه گذاشتم تو اين انجمن ٢ سال گذشته!!!! وسواس و استرس و اظطراب بيماري خطرناكيه شايد از خيلي بيماريهاي جسمي هم بدتر باشه البته وسواسم يه جور بيماري جسمي مربوط به ذهنه به نظرم در درمان و كنترل اين بيماري محيط كه شامل خانوادهو اطرافيان و شرايط زندگي ميشه خيلي نقش داره درسته كه در اخر خوده شخصه كه بايد كمك كنه به خودش ولي كمك ديگران به خصوص از لحاظ حسي و حمايتي  خيلي كمك ميكنه تنهايي مبارزه كردن با وسواس خيلي سخته من كه اين روزا وسواسم عود پيدا كرده يه جورايي بريدم حسه خيلي بديه انگيزه و اميد و كلا هيچي نميزاره برات ميشي يه جسم كه فقط نفسميكشه ولي زنده نيست من كه اگه يه روز درمان شم بتونم دنيا  رو اونجوري كه هست حسو احساس كنم تمام سعيمو ميكنم ديگه پام نلغزه يه جاي كوچيك يه لغزش تمام حال ادم رو  عوض ميكنه وسواس وقتي مياد سراغت با اينكه بارها سراغت اومده با اينكه ميدوني فقط فكره واهميت نداري ولي زماني كه درگيرشي همون فكر از ١ برات ميشه ١٠٠٠٠٠٠٠٠ استرس و اظطراب مياره تا اينكه بره و جاشو به يه فكر ديگه بده تا ارزشش كم شه تو اين شرايط ذهن اصلا درست كار نميكنه تمركز نداري كوچيك ترين كار برات سخت ميشه انرژي زيادي رو در روز از دست ميدي ١ سالي ميشه كه به فكر تغيير محيطم دنبال روزنه اي كه از محيطي كه توشم بزنم بيرون ميدونم شايد بگين محيط بهونست و افكارت و عوض كن ولي خب واقعا محيطي كه هستم چيزي جز روزمرگي و افسردگي برام نداشته اوايل ماه ديگه برنامه سفر ريختم بزنم بيرون شايد يكم ذهنم اروم شد و ازپراكندگي در اومد اميدوارم اي كاش همون ١٣ سال پيش كه بار اول اظطراب و وسواس اومد سراغم جوري پيش نميرفت كه الان تبديل بشه به عادت هاي فكري كه مثل نوار افكار منفي و فكراي ديگه نزاره حتي يه لحظه اب خوش از گلوت پايين بره ميدونم حال امشب و اين چند ماه هم ميگذره ولي به چه قيمتي ( عمر ، جواني ، همه چي) شرمنده طولاني شد ذهنمون پراكندست همين چند خط نوشتنم كلي وقت گرفت ممنون

بابك

• بابك
  • کاربرفعال
  • امتیاز 31
سلام خوش اومدی به جمع ما
آ مهدی ما همه میدونیم چی میکشی اما باور کن اگه با برنامه و اصول بری سراغ درمانش همه چیز درس میشه
امیدوارم هر چه زودتر به آرامش ذهنی برسی
آرامش حق ماست

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 319
  • امتیاز 83
سلام دوستان...من دوس دارم به هر شخصی با هر بیماری که داره مخصوصا وسواس هر کمکی که از دستم برمیاد بکنم...و اینکه دیگه از هیچی به جز خدا نترسم...آدم ترسو هر روز صد بار میمیره ولی آدم قوی فقط یه بار تو زندگیش میمیره...تحت هر شرایطیم که شده دوس دارم مثل یه زنده زندگی کنم

بابك

• بابك
  • کاربرفعال
  • امتیاز 31
سلام دوستان...من دوس دارم به هر شخصی با هر بیماری که داره مخصوصا وسواس هر کمکی که از دستم برمیاد بکنم...و اینکه دیگه از هیچی به جز خدا نترسم...آدم ترسو هر روز صد بار میمیره ولی آدم قوی فقط یه بار تو زندگیش میمیره...تحت هر شرایطیم که شده دوس دارم مثل یه زنده زندگی کنم
انشاالله
آرامش حق ماست

sportspalace92

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 27
  • امتیاز 6
بچه ها بخوابن بخونيم كتاب و شناخت درمانى كار كنيم ذهنمون قوى ميشه در برابر اضطراب و ترسها  و وسواس و كنترل زندگى  روزى مياد

Sent from my iPhone using Tapatalk

تارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 83
سلام دوست عزیز...من این کتاب رو نخريدم ولی تو فروشگاه بعضی قسمتهاشو خوندم ببینم چجوریه مطالب بدرد بخوره یا نه...من که توصیه نمیکنم...البته این نظر منه

تارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 83
منظورم کتاب شناخت درمانی وسواس فکری عملی...اشتباهی تو این قسمت نوشتم ببخشید