نویسنده موضوع: لطفا در مورد وسواس فكري و عملي راهنمايي بفرماييد.  (دفعات بازدید: 985 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

khadmin

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 2
  • امتیاز 1
سلام...37 سالمه اما تقريبا از دوران نوجواني وسواس داشتم هم فكري وهم عملي ...اما الان تو زندگيم به مرحله اي رسيدم كه تحملش برام خيلي سخته...ديگه حتي نمي تونم وارد اپارتمانمون بشم و دست به كليداي برق و در اسانسور و ...بزنم.خيلي سخته وعذاب اور هم براي فرزندم و هم همسرم...هر بار كه ميرم بيرون ...موقع برگشتن تمام لباسارو ميشورم و دوش ميگيرم..حتي بچم رو ...اما اينو هم بگم زياد نميشورم ولي اگه نشورم، ارام وقرار ندارم.اگه كسي راهكاري داره كمكم كنه...خونم شده عين جهنم

بابك

• بابك
  • کاربرفعال
  • ارسال: 231
  • امتیاز 31
  • جنسيت : پسر
  • روزای خوب نزدیک است اندکی صبر!
سلام
ی کتاب معرفی میکنم حتما بخونید خیلی کمکتون میکنه
رهایی از وسواس (راهنمای درمان وسواس برای بیماران)
نویسنده : بروس، م. هایمن، چری پدریک
مترجمان : دکتر حبیب الله قاسم زاده
ناشر : ارجمند
موضوع : روان درمانی و مشاوره، کتاب‌های خودیاری و آموزش بیمار
تعداد صفحات : 392
نوبت چاپ : 1
قطع : وزیری
سال انتشار در ایران :1393/02/08
قیمت : 200,000ریال
آرامش حق ماست

khadmin

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 2
  • امتیاز 1

Javad

• کاربرفعال
  • ارسال: 199
  • امتیاز 53
سلام دوستان
مدتي است مشغول مطالعه منابع خارجي از طريق جستجوي وب سايتهاي معتبر در مورد بيماري وسواس فكري هستم و نسبتاً اطلاعات بروز خوبي از آخرين دستاوردها در درمان اين بيماري در اختيار ميگذارند. در اين بين سايتي بنام مركز وسواس فكري لس آنجلس به آدرس laocd.com كه يه تست رايگان داره كه ٣٠ سوال داره كه هر مورد كه با شرايط شما هست كليك ميكنيد و بعد نتيجه تست براي شما ارسال ميشود همرا با راهنمايي ها و مشاوره را تا زماني كه شما لازم بدانيد ادامه مي دهد و اگر توانايي صحبت كردن داشته باشيد يك مشاور در زمانهايي كه شما مشخص ميكنيد با شما تلفني تماس ميگيره و از پيشرفت و يا حالات روزانه پرسوجو ميكنه و راهنمايي لازم بهتون ميكنه .
فكر ميكنم بتونه كمك مناسبي براي دوستان باشه
به خدا نگوييد مشكلات بزرگي دارم - به مشكلات بگوييد خداي بزرگي دارم

امید

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 46
  • امتیاز 9
سلام دوستان
مدتي است مشغول مطالعه منابع خارجي از طريق جستجوي وب سايتهاي معتبر در مورد بيماري وسواس فكري هستم و نسبتاً اطلاعات بروز خوبي از آخرين دستاوردها در درمان اين بيماري در اختيار ميگذارند. در اين بين سايتي بنام مركز وسواس فكري لس آنجلس به آدرس laocd.com كه يه تست رايگان داره كه ٣٠ سوال داره كه هر مورد كه با شرايط شما هست كليك ميكنيد و بعد نتيجه تست براي شما ارسال ميشود همرا با راهنمايي ها و مشاوره را تا زماني كه شما لازم بدانيد ادامه مي دهد و اگر توانايي صحبت كردن داشته باشيد يك مشاور در زمانهايي كه شما مشخص ميكنيد با شما تلفني تماس ميگيره و از پيشرفت و يا حالات روزانه پرسوجو ميكنه و راهنمايي لازم بهتون ميكنه .
جواد جان اگر ممکن است آدرس تست را دقیق تر بده من هم انجام بدم

امید

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 46
  • امتیاز 9
سلام...37 سالمه اما تقريبا از دوران نوجواني وسواس داشتم هم فكري وهم عملي ...اما الان تو زندگيم به مرحله اي رسيدم كه تحملش برام خيلي سخته...ديگه حتي نمي تونم وارد اپارتمانمون بشم و دست به كليداي برق و در اسانسور و ...بزنم.خيلي سخته وعذاب اور هم براي فرزندم و هم همسرم...هر بار كه ميرم بيرون ...موقع برگشتن تمام لباسارو ميشورم و دوش ميگيرم..حتي بچم رو ...اما اينو هم بگم زياد نميشورم ولي اگه نشورم، ارام وقرار ندارم.اگه كسي راهكاري داره كمكم كنه...خونم شده عين جهنم
سلام به نظر من نکته بسیار مهمی که سایر دوستان هم ذکر کردند این است که شما متوجه مشکل خود شدید. اطمینان داشته باشید به محض اینکه بپذیرید دارید وسواسی می کنید فرآیند درمان شما شروع شده است. به نظر من مشاور خیلی خیلی مهم است حتما یک مشاور خوب پیدا کنید و هر آنچه می گوید عمل کنید. روان پزشک هم مراجعه کنید و در صورت نیاز به مصرف دارو بپردازید. اطمینان داشته باشید آهسته آهسته مشکل بر طرف می شود.

Javad

• کاربرفعال
  • ارسال: 199
  • امتیاز 53
سلام دوستان
جواد جان اگر ممکن است آدرس تست را دقیق تر بده من هم انجام بدم
سلام وصبح بخير
اميد جان بايد بري به آدرس www.ocdla.com بعد بالاي صفحه سمت راست منو رو بازكن ( علامتش سه خط موازي كوچولو افقي زير همديگه) حدود رديفهاي وسط نوشته OCD Test اينو كليك كني صفحه تست باز ميشه ٣٠ تست هست كه فقط يه گزينه داره هر كدوم كه شامل حال شما ميشه تيك بزنيد در انتها آدرس ايميل و مشخصاتي بصورت optional از جمله شماره تماس اگه خواستيد وارد ميكنيد همچنين سوال ميكنه ميخواهيد عضو مجله خبري بشيد كه توصيه عضو بشيد آخرين اطلاعات بروز دنيا در خصوص روشهاي درماني رو در فواصل انتخاب شده ميفرسته در انتها كليد ارسال رو ميزنيد submit خيلي سريع جواب تست از طريق ايميل  ارسال ميشه .
اگه بتونيد باهاشون مكالمه داشته باشيد بسيار مفيده و در فواصل و ساعاتي كه شما تعيين ميكنيد يكي از محققين خبره با شما تماس ميگيره و درمان شما رو بعهده ميگيره و بطور منظم تماس برقرار ميكنه و تماس براي شما هيچ هزينه اي نداره توصيه ميكنم حتماً تماس تلفني رو درخواست بديد بسيار شمرده صحبت ميكنه و قابل فهم حتي اگه نوشته بهشون بگيد به چه زباني صحبت ميكنيد اگه در جمع همكارانشون فارسي زبان باشه نقش مترجم رو بعهده ميگيره ولي من امتحان نكردم اين مورد رو.
البته من با نسخه موبايل سايت نامبرده كاركردم اگه شما با كامپيوتر يا لپ تاپ كار ميكنيد شايد از لحاظ ظاهري سايت كمي متفاوت باشه ولي فكر نميكنم. در اصل مطلب تغييري داشته باشه - ارادتمند
به خدا نگوييد مشكلات بزرگي دارم - به مشكلات بگوييد خداي بزرگي دارم

nastaran_mor

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 23
  • امتیاز 1
من در نوجوانی وسواس عملی داشتم چند تا و انقدر کلافه شدم که خودم جمعش کردم. اولش سخت بود ولی شد. واااااقعا درگیر بودما.به نظرم شدنیه