نویسنده موضوع: میشه از هنر هاتون بگین؟  (دفعات بازدید: 574 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

ubearo

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 6
  • امتیاز 2
میشه از هنر هاتون بگین؟
« : ژوئن 12, 2016, 02:49:52 am »
سلام
مطمعنا همه ی شما یه هنری دارین
مثل نقاشی و شعر و داستان و گرافیک و خیلی چیزای دیگه
میشه از هنراتون صحبت کنین؟
مثلا خود من به انیمیشن و گرافیک و موسیقی و خوانندگی علاقه دارم یه کارایی هم کردم هرچند زیاد موفق نبودم
میشه در این مورد ها صحبت کنین؟

asma62

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 32
  • امتیاز 5
پاسخ : میشه از هنر هاتون بگین؟
« پاسخ #1 : ژوئن 13, 2016, 04:32:35 pm »
سلام و ادب
به نام خداوند هنرآفرین     هنر آفرین را هزار آفرین
ما به خطاطی و منبت کاری علاقه داریم.در هنر خطاطی کلاس رفتیم و کمی هنر اندوختیم.ما تابلوفرش می بافیم.شعر هم میگیم اما به ندرت چون الان خیلی حسش نیست.
آشپزی هم دوست داریم و کیک خوب می پزیم و بستنی سنتی هم قبلا درست می کردیم.الان فقط از تماشای هنر لذت می بریم.دلم خیلی از دست دنیا و آدم هاش میگیره با هنر خودمان آرام می کنیم موسیقی سنتی دوست داریم به ویژه صدای استاد شجریان و آقای سراج گوش نواز است.
از اینکه تو این روزگار بی وفا زنده ام به خدا خیلی شکایت می کنم الان خیلی از هنرها بی ارج شده و هیچکی سر جاش نیست پارتی بازی و...
الان دخترها دیگه تو مقام معشوقیت خودشان نیستند.بازار عشق کساد شده و هوس ها حراجی میشه.پسرهای ما دیگه پهلوان نیستند و غیرتی.تو دانشگاه راحت سیگار میکشند!
دخترهایی که به خاطر شکست عشقی زیرگریه میزنن و از کنارت میگذرن!برق حماقت دخترای دانشجویی که تازه با پسری تو سلف دانشگاه بستنی میخورن آدم سرجاش خشک میزنه!

ubearo

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 6
  • امتیاز 2
« پاسخ #2 : ژوئن 15, 2016, 09:45:45 pm »
سلام و ادب
به نام خداوند هنرآفرین     هنر آفرین را هزار آفرین
ما به خطاطی و منبت کاری علاقه داریم.در هنر خطاطی کلاس رفتیم و کمی هنر اندوختیم.ما تابلوفرش می بافیم.شعر هم میگیم اما به ندرت چون الان خیلی حسش نیست.
آشپزی هم دوست داریم و کیک خوب می پزیم و بستنی سنتی هم قبلا درست می کردیم.الان فقط از تماشای هنر لذت می بریم.دلم خیلی از دست دنیا و آدم هاش میگیره با هنر خودمان آرام می کنیم موسیقی سنتی دوست داریم به ویژه صدای استاد شجریان و آقای سراج گوش نواز است.
از اینکه تو این روزگار بی وفا زنده ام به خدا خیلی شکایت می کنم الان خیلی از هنرها بی ارج شده و هیچکی سر جاش نیست پارتی بازی و...
الان دخترها دیگه تو مقام معشوقیت خودشان نیستند.بازار عشق کساد شده و هوس ها حراجی میشه.پسرهای ما دیگه پهلوان نیستند و غیرتی.تو دانشگاه راحت سیگار میکشند!
دخترهایی که به خاطر شکست عشقی زیرگریه میزنن و از کنارت میگذرن!برق حماقت دخترای دانشجویی که تازه با پسری تو سلف دانشگاه بستنی میخورن آدم سرجاش خشک میزنه!
مرسی موفق باشی  :)
حرفات کاملا درسته .....
^_^

حامدخان

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 323
  • امتیاز 68
« پاسخ #3 : ژوئن 23, 2016, 12:37:50 pm »
سلام
من به شعر علاقه دارم ولی تا الان طبع خودم را امتحان نکردم ببینم ذوقم در چه حد هست
به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست ***
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست