نویسنده موضوع: بزرگترین آرزوی من رانندگیه.؟؟؟؟؟؟؟؟  (دفعات بازدید: 768 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

hamed

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 40
  • امتیاز 11
سلام
من حامد هستم خلیلی از مشکلهای شما را دارم و دارم با  این مشکلات زندگی می کنم. مهمترین مشکل  من عدم تمرکز و من  خیلی کارها کردم تا وضعیت تمرکزم  بهتر بشه  ولی زیاد پیشرفت نکردم ( این متن چند خطیه رو مجبور شدم 5 باربخونم). اگه ببینید تو کامنتام غلط املای دhرم یا کم می نوسیم یا زیاد  ،جا می اندازم و.... به حدی  که من  تو دوران تحصیلم  امتحان دیکته یک مصیبت بوده و یکبار هم  در اول راهنمایی از دیکته تجدید شدم. دیگه نمی گم ازعدم تمرکز چه بلاهای سرم امده اما تاسف آورترین بخش زندگی من  اینه خیلی دوست دارم رانندگی کنم و ولی نمی تونم 
بزرگترین آرزوی من رانندگیه.؟؟؟؟؟؟؟؟

سیدحمید

• مدیرسایت
  • ارسال: 565
  • امتیاز 36
  • جنسيت : پسر
پاسخ : بزرگترین آرزوی من رانندگیه.؟؟؟؟؟؟؟؟
« پاسخ #1 : اكتبر 22, 2015, 08:40:05 am »
سلام آقا حامد
در ابتدا می خواهم یادآوری کنم که مطالب شما در انجمن پرمحتوا است و اصل مطالب مهم است شاید باورتان نشود وقتی متنی خوانده می شود بیشتر افراد به غلط آن توجه نمی کنند و به اصل مطلب توجه می کنند در انجام هرکاری هم می توان پس از پایان هرکاری یک مرتبه دیگر آن را مطالعه کرد تا خطای آن کم شود و این مسئله توی کار همه وجود داره و شما نباید در این مورد خودتان را سرزنش کنید. در رانندگی کردن هم احساس ترس وجود داره و هم هیجان، ترس می تواند هیجان آن را کم کند و فرد احساس ناتوانی کند اما ترس یک حس هست که می شود خلاف آن را عمل کرد و این تناقض اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد شما می توانید از مسیرهایی که ترافیک کمتر است و آرامش بیشتری دارید شروع کنید تا این ترس کمتر شود و اعتماد به نفستان بیشتر شود غلبه بر این ترس مثل خیلی از کارهای دیگری می ماند که در ابتدا سخت و دلهره آور می ماند اما به مرور با این مسئله بهتر می توان کنار آمد و مهم این است که نباید از انجام آن دوری کنید.
« آخرين ويرايش: اكتبر 22, 2015, 09:26:14 am توسط سیدحمید »

hesam

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 22
  • امتیاز 6
« پاسخ #2 : اكتبر 28, 2015, 12:39:32 am »
برای راننده شدن هیچ ترسی وجود نداره من بهترین زمان هام که حالم داغونه میرم سراغدماشین
ماشین بازی به عبارت بهتر فقط دوست دارم رانندگی کنم
اینم بگم رانندگی یک مهارته که بعضی ها زود یاد میگیرند بعضی ها دیر تر
البته گواهینامه گرفتن برای بعضیها مصیبت میشه که خوشبختانه من همون بار اول قبول شدم
میخوام اینو بگم اگر میخوای مثل من ماشین بازی کنی :دی و لذت ببری باید به این فکر کنی که رانندگی حال خیلی ها رو خوب میکنه و با این ایده بری سراغ رانندگی یاد گرفتن
نمونش من
من تو این مدت خیلی حالم بد میشد حمله پنیک تا میومد سراغم سریع با حالت خیلی بد ماشین روشن میکردم میرفتم میچرخیدم اروم اروم حالم خوب میشد
خیلی هم این رانندگی برای درمان پنیک کمکم کرد یعنی دیگه خوشبختانه بعد از یک ماه دیگه سراغم نیومد
پس ببین اگر میخوای رانندگی یاد بگیری یعنی انگیزه داری یعنی امیدت هنوز خوبه یعنی علاقه بکاری داری پس این مسیرو حتما ادامه بده شاید این ماجرا بشه یک مسئله ای که  حالت خوب کنه البته مشکلی نداری داری تلقین میکنی
پس هدفت و انگیزه رو بذار یادگیری برای تغییر در زندگی

رضا عیالی

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 22
  • امتیاز 3
« پاسخ #3 : نوامبر 15, 2015, 11:35:03 am »
سلام شما اگر رانندگی بلدید و می ترسید باید به ترستون غلبه کنید و به نظرم ابتدا رانندگی در شهر و آخرشبها در جای خلوت به همراه یکی از دوستانتون رانندگی کنید درضمن برای افزایش اعتماد به نفستون به این خانم های محترم نگاه کنید بااینکه واقعا بعضی هاشون مشخصه که از رانندگی ترس دارن ولی به ترسشون غلبه میکنن و لذت رانندگی رومیچشن دیگه شما باید چشم بسته برونید
ا گرهم واردنیستید که برید یاد بگیرید