نویسنده موضوع: درمان‏ ‏پانیک‏ ‏با‏ ‏هیپنوتیزم‏ .بچه‏ ‏ها‏ ‏نظر‏ ‏تونو‏ ‏‏ ‏بدبد......  (دفعات بازدید: 970 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

zohreh

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 7
  • امتیاز 0
سلام‏ ‏دوستان‏ ‏از‏ ‏اونجایی‏ ‏که‏ ‏هممون‏ ‏مشکل‏ ‏پانیک‏ ‏وترس‏ ‏از‏ ‏خارج‏ ‏شدن‏ ‏از‏ ‏خونه‏ ‏رو‏ ‏داریم‏ ‏وخونه‏ ‏شده‏ ‏مکان‏ ‏امن‏ ‏ما‏ ‏و‏ ‏مطمنا‏ ‏هممون‏ ‏دنبال‏ ‏راه‏ ‏خل‏ ‏براشیم‏ ‏چون‏ ‏میدونم‏ ‏بیرون‏ ‏رفتن‏ ‏واقعا‏ ‏لذت‏ ‏داره‏ ‏جدیدا‏ ‏متوجه‏ ‏شدم‏ ‏با‏ ‏هیپنوتیزم‏ ‏میشه‏ ‏پانیک‏ ‏و‏ ‏درمان‏ ‏کرد‏ ‏ممنون‏ ‏میشم‏ ‏اگه‏ ‏کسی‏ ‏اینکارو‏ ‏کرده‏ ‏یا‏ ‏اطلاعاتی‏ ‏دازه‏ ‏‏ ‏به‏ ‏اشتراک‏ ‏بزاره‏ ‏اخه‏ ‏من‏ ‏متوجه‏ ‏شدم‏ ‏ماهایی‏ ‏که‏ ‏از‏ ‏خونه‏ ‏بیرون‏ ‏نمیریم‏ ‏چون‏ ‏مظطرب‏ ‏میشیم‏ ‏قبلا‏ ‏ادمای‏ ‏کاملا‏ ‏اجتماعی‏ ‏بودیم‏ ‏..چون‏ ‏من‏ ‏خودم‏ ‏کاملا‏ ‏اجتماعی‏ ‏وشاد‏ ‏بودم‏ ‏الان‏ ‏درگیرشم‏ ‏۲۵سالم‏ ‏بیشتر‏ ‏ندارم‏ ‏الان‏ ‏اوج‏ ‏جوانی‏ ‏ماهاست‏ ‏نباید‏ ‏خونه‏ ‏نشین‏ ‏باشیم‏ ‏باید‏ ‏لذت‏ ‏ببریم‏ ‏اگه‏ ‏میشه‏ ‏نظراتونو‏ ‏بزارید‏ ‏ممنون‏ ‏میشم

kourosh.yzd

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 8
  • امتیاز 1
سلام‏ ‏دوستان‏ ‏از‏ ‏اونجایی‏ ‏که‏ ‏هممون‏ ‏مشکل‏ ‏پانیک‏ ‏وترس‏ ‏از‏ ‏خارج‏ ‏شدن‏ ‏از‏ ‏خونه‏ ‏رو‏ ‏داریم‏ ‏وخونه‏ ‏شده‏ ‏مکان‏ ‏امن‏ ‏ما‏ ‏و‏ ‏مطمنا‏ ‏هممون‏ ‏دنبال‏ ‏راه‏ ‏خل‏ ‏براشیم‏ ‏چون‏ ‏میدونم‏ ‏بیرون‏ ‏رفتن‏ ‏واقعا‏ ‏لذت‏ ‏داره‏ ‏جدیدا‏ ‏متوجه‏ ‏شدم‏ ‏با‏ ‏هیپنوتیزم‏ ‏میشه‏ ‏پانیک‏ ‏و‏ ‏درمان‏ ‏کرد‏ ‏ممنون‏ ‏میشم‏ ‏اگه‏ ‏کسی‏ ‏اینکارو‏ ‏کرده‏ ‏یا‏ ‏اطلاعاتی‏ ‏دازه‏ ‏‏ ‏به‏ ‏اشتراک‏ ‏بزاره‏ ‏اخه‏ ‏من‏ ‏متوجه‏ ‏شدم‏ ‏ماهایی‏ ‏که‏ ‏از‏ ‏خونه‏ ‏بیرون‏ ‏نمیریم‏ ‏چون‏ ‏مظطرب‏ ‏میشیم‏ ‏قبلا‏ ‏ادمای‏ ‏کاملا‏ ‏اجتماعی‏ ‏بودیم‏ ‏..چون‏ ‏من‏ ‏خودم‏ ‏کاملا‏ ‏اجتماعی‏ ‏وشاد‏ ‏بودم‏ ‏الان‏ ‏درگیرشم‏ ‏۲۵سالم‏ ‏بیشتر‏ ‏ندارم‏ ‏الان‏ ‏اوج‏ ‏جوانی‏ ‏ماهاست‏ ‏نباید‏ ‏خونه‏ ‏نشین‏ ‏باشیم‏ ‏باید‏ ‏لذت‏ ‏ببریم‏ ‏اگه‏ ‏میشه‏ ‏نظراتونو‏ ‏بزارید‏ ‏ممنون‏ ‏میشم
سلام
من یه تصادف شدید داشتم که بعد از اون این قضیه شکل گرفت چند ماهی هست
که داشت تمرکز منو از بسن میبرد به شغلم صدمه میزد.
زهره جان فقط به یه چیز تمرکز کن تو یه جمعوفقط خودت ادمی بقیه ببخشید ببخشید سوسک هم نیستن.
شروع کن به خوندن مقاله هایی که به موضوعاتش علاقه داری و کمکم سعی کنتو جمع بیان کنی.جمعو2نفره شروع کن.
ذهن انسان بود که کاینات رو به سجده واداشت

فرستاده شده از GT-P5200ِ من با Tapatalk

zebar870

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 5
  • امتیاز 0
من تا حالا امتحان نکردم خوشحال میشم اگه کسی تو مشهد مشکل مارو داشته و با هیپنوتیزم درمان شده به ما بگه

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

zohreh

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 7
  • امتیاز 0
ممنون از نطرتون ولی ازلحاط لفطی ادم کاملا مسلطی هستم خیلی خوب میتونم حرف بزنم ااما وقتی از خونه میرم بیرون حمله های اصطرابی شروع میشه خیلی راهارو امتحان کردم واقعا وحشتناکه.همچنان منتطرم

nastaran_mor

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 23
  • امتیاز 1
من پانیکمو درمان کردم ولی نه با هیپنوتیزم با سی بی تی اصطلاحا. پیش دکتر عرب پور رفتم . اگه شماره خواستی 22367012