نویسنده موضوع: پانیک  (دفعات بازدید: 1023 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

مکریان

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 6
  • امتیاز 1
پانیک
« : ژوئیه 11, 2015, 06:06:42 am »
سلام من یک پانیکی هستم ممنون میشم از دوستانی که وضعیتی مشابه  دارند، نظراتشونو با من در میان بذارن که بتونیم به یاری پروردگار به هم کمک کنیم
« آخرين ويرايش: ژوئیه 11, 2015, 11:31:15 am توسط سیدحمید »

amirali

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 4
  • امتیاز 0
پاسخ : پانیک
« پاسخ #1 : ژوئیه 13, 2015, 09:13:59 am »
سلام
یه توصیه به شما می کنم:
ما برای کمک به خودمون باید مشکلمون رو بپذیریم و هر کاری از دستمون برمیاد انجام بدیم
ولی نباید از حالتهایی که داریم یک هویت بسازیم و به خودمون برچسب بزنیم. چون این کار
یک ذهن وسواسی رو بیشتر اذیت می کنه. (منظورم اینه که به خودت نگو پانیکی.) :D

مکریان

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 6
  • امتیاز 1
« پاسخ #2 : ژوئیه 15, 2015, 04:43:16 pm »
خیلی ممنون داداش من از اینکه با من همدردی کردین فقط میخواستم کسانی رو که اینجا پانیکی هستن بشناسم و باهاشون همدردی کنم هم اینکه ازشون در مورد این بیماری بیشتریاد بگیرم اینجوری درک بسیاری از مسایل خیلی واسمون راحتر میشه

zohreh

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 7
  • امتیاز 0
« پاسخ #3 : اوت 03, 2015, 06:21:25 pm »
۱قبول‏ ‏مشکل۲عدم‏ ‏انکار۳ ریشه‏ ‏یابی‏ ‏دلیل‏ ‏مشکل‏ ‏که‏ ‏همون‏ ‏پانیک‏ ‏باشه۴‏ ‏حالا‏ ‏نوبت‏ ‏ریشه‏ ‏کن‏ ‏کردن‏ ‏وحل‏ ‏مشکل‏ ‏ودوری‏ ‏از‏ ‏دلیل‏ ‏اضطرابه‏ ‏برا‏ ‏حلش‏ ‏اول‏ ‏باید‏ ‏بشناسیش‏ ‏پس‏ ‏تخقیق‏ ‏کن‏ ‏.حرف‏ ‏بزن‏ ‏در‏ ‏موردش.‏ ‏روش‏ ‏درمانو‏ ‏پیدا‏ ‏کردن.۵روانشناس‏ ‏ورونپزشک‏ ‏کنلر‏ ‏هم‏ ‏۶یه‏ ‏دفتر‏ ‏بردار‏ ‏مثل‏ ‏من‏ ‏برنامه‏ ‏روزانه‏ ‏برا‏ ‏خودت‏ ‏بنویس‏ ‏‏ ‏سر‏ ‏دفترتم‏ ‏بنویس‏ ‏فقط‏ ‏خوذم‏ ‏مهمم‏ ‏حقمه‏ ‏از‏ ‏زندگی‏ ‏لذت‏ ‏ببرم‏ ‏حال‏ ‏کنم‏ .مثلا‏ ‏بنویس‏ ‏۸از‏ ‏خواب‏ ‏بیداربشم‏ ‏یه‏ ‏نرمش‏ ‏۵دقیفه‏ ‏ای‏ ‏بعد‏ ‏صبخانه‏ ‏بعدم‏ ‏کارامو‏ ‏انجام‏ ‏بدم‏ ‏نماز‏ ‏بخون‏ ‏نه‏ ‏برا‏ ‏اینکه‏ ‏بری‏ ‏بهشت‏ ‏خخخ‏ ‏برا‏ ‏ارامش‏ ‏خودت‏ ‏دو‏ ‏رکعت‏ ‏نماز‏ ‏برا‏ ‏ارامش‏ ‏قلبم‏ ‏بعد‏ ‏استراحت‏ ‏بعداظهر‏ ‏یه‏ ‏قدم‏ ‏زدن‏ ‏کوچیکو.....‏ ‏اخر‏ ‏شبم‏ ‏مسواک‏ ‏.نگو‏ ‏کی‏ ‏حال‏ ‏داره‏ ‏عادت‏ ‏میکنی‏ ‏من‏ ‏عمیشه‏ ‏تل‏ ‏۱۱خواب‏ ‏بودم‏ ‏همیشم‏ ‏اتاقتو‏ ‏تمیز‏ ‏نگه‏ ‏دار‏ ‏وارایش‏ ‏حتی‏ ‏برس‏ ‏کشیدن‏ ‏ساده‏ ‏مو.راسی‏ ‏تو‏ ‏اینه‏ ‏هم‏ ‏بع‏ ‏خودت‏ ‏لبهند‏ ‏بزن‏ ‏این‏ ‏برنامه‏ ‏روز‏ ‏منع‏ ‏اگه‏ ‏بچه‏ ‏هم‏ ‏دارید‏ ‏باهاش‏ ‏روزی‏ ‏نیم‏ ‏ساعت‏ ‏مثل‏ ‏بچه‏ ‏ها‏ ‏بازی‏ ‏کنید‏ ‏این‏ ‏برنامه‏ ‏معجزه‏ ‏میکنع.دیگه‏ ‏هدفم‏ ‏داشته‏ ‏باش‏ ‏حتی‏ ‏خریدن‏ ‏یه‏ ‏کفش‏ ‏اینا‏ ‏کوچیکن‏ ‏ولی‏ ‏خیلی‏ ‏اثر‏ ‏دارن‏ ‏من‏ ‏ایمان‏ ‏دارم‏ ‏همه‏ ‏چیز‏ ‏دروست‏ ‏میشه‏ ‏.نمیگم‏ ‏کامل‏ ‏خوب‏ ‏شدم‏ ‏شایدم‏ ‏خیلی‏ ‏داغونم‏ ‏ولی‏ ‏تمام‏ ‏تلاشمو‏ ‏میکنم‏ ‏تا‏ ‏بشم‏ ‏همون‏ ‏ادم‏ ‏خوشحال‏ ‏واجتماعی‏ ‏همیشه‏ ‏.

nastaran_mor

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 23
  • امتیاز 1
« پاسخ #4 : اوت 18, 2019, 12:44:18 am »
من پانیکمو با رواندرمانی درمان کردم. از ترس و وحشتشم خوب خبر دارم. باید درمان گرفت من به همه توصیه می کنم. من با دکتر عرب پور کار کردم:22367012