نویسنده موضوع: میتونم ازدواج کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  (دفعات بازدید: 1348 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال دیدن موضوع.

asma25

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 13
  • امتیاز 5
دوستان من روزی چهارتاقرص میخورم بایت افسردگی وهراس اجتماعی واینکه ترس شدیدنسبت به خیلی چیزادارم.هرچی زمان میگذره ناامیدترمیشم.واقعاشخصی هست که خانمی بااین مشخصاتوقبول کنه؟؟وقتی به موضوع ازدواج فکرمیکنم خیلی ناراحت :'( میشم...

حامدخان

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 323
  • امتیاز 68
پاسخ : میتونم ازدواج کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
« پاسخ #1 : مه 17, 2015, 12:59:04 pm »
سلام
به جمع ما خوش اومدی
اولا باید بگویم ازدواج حق مسلم ماست پس بهتره این فکر را از ذهنت پاک کنی ...... ولی یک چز را فراموش نکن دوست عزیز قبل از ازدواج صادقانه همه چیز را بگو از اخلاقت بگو و از اینکه احتمالا آدم حساس و زود رنجی هستی و.... . هیچوت هم دروغ نگو . این را بدان که آدم خوب خیلی زیاد هست و به خیلی از مردم میشه اعتماد کرد . اصلا از نا امیدی حرف نزن این یک کلمه را همیشه از ذهنت حذف کن
این را هم بدان ازدواج میکنی فرزند دار میشوی و خوشبخت .
فقط یک بدی داره که زمان بارداری از قرص نمیشه استفاده کرد این یک کمی خانمها را عذاب میدهد که اون هم متخصص حلش میکنه
موفق و شاد باشی
به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست ***
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

سارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 351
  • امتیاز 108
« پاسخ #2 : مه 17, 2015, 01:55:48 pm »
شما قرار نیست تا اخر عمرت قرص بخوری، دوره درمان و کامل کنی احتیاجی به قرص نیست
از اطرافیان شاید بشنوی ازدواج کن افسردگیت خوب بشه، هیچوقت به خاطر این همچین کاری نکن، سعی کن دوره درمانت و کامل کنی

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 312
  • امتیاز 82
« پاسخ #3 : مه 17, 2015, 11:19:42 pm »
سلام اسما جون امیدتو از دست نده بهتر میشی نگران نباش.دارو مصرف کردن که ایراد نیست!به نظرم شما فعلا به ازدواج فکر نکن اول به فکر سلامتیت باش.هر موقع احساس کردی آمادگی ازدواج داری اونموقع بهش فکر کن.تو این دنیا هیچ انسانی نیست که مشکلی نداشته باشه همه مشکلاتی دارن فقط باید راههای برطرف کردن یا کنار اومدن با این مشکلات رو یاد بگیریم.چرا به خصوصیات مثبتت توجه نمیکنی؟درسته ماها ترس و وسواس داریم ولی کنارش خصوصیات مثبت هم داریم. به خودت اعتماد داشته باش.

amin k

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 81
  • امتیاز 4
« پاسخ #4 : ژانویه 01, 2016, 04:05:25 pm »
من مجردمممممممممممممممممممممممممممممممممممم.
عزیز دلم امیدوارم بهترین شوهر دنیا نصیبت بشه

amin k

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 81
  • امتیاز 4
« پاسخ #5 : ژانویه 02, 2016, 04:19:21 pm »
حامد خان عذر میخام از جضورتون که اینطوری فرمایش میکنین که ازدواج حق مسلم ماست مگه ما چمونه کمی مضطرب هستیم و اینجور روان رنجوریها رو خیلیها دارن تازه بسیار انسانهای با ادب محترم ساده قلبی هستیم و تازه خدا خیلی هم دوستمون داره

reymondabey

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 4
  • امتیاز 1
« پاسخ #6 : ژانویه 05, 2016, 09:11:24 pm »
من افسرده ام .
ژنتیکیه ‌. من ازدواج میکنم همسرم را وارد جهنم میکنم . بچه دار میشم و یه بدبخت اضافه میکنم به دنیا . خودم دارم رنج میکشم .همسری را وارد رنج میکنم فرزندانی را وارد رنج میکنم . باید چرخه معیوب را نابود کرد . نباید خودخواه بود

Sent from my LenovoA3300-GV using Tapatalk

بابك

• بابك
  • کاربرفعال
  • ارسال: 231
  • امتیاز 31
  • جنسيت : پسر
  • روزای خوب نزدیک است اندکی صبر!
« پاسخ #7 : ژانویه 11, 2016, 01:57:31 pm »
من افسرده ام .
ژنتیکیه ‌. من ازدواج میکنم همسرم را وارد جهنم میکنم . بچه دار میشم و یه بدبخت اضافه میکنم به دنیا . خودم دارم رنج میکشم .همسری را وارد رنج میکنم فرزندانی را وارد رنج میکنم . باید چرخه معیوب را نابود کرد . نباید خودخواه بود

شما نبايد اينجوري ساده به قضيه نگاه كنيد افسردگي هم درمان داره از طرفي بيماريتون رو با بيماري زنتيكي قند خون مقايسه كنيد در حالت كلي عين هم هستش اونوقت اوناي كه مرض قند خون از نوع ارثي دارن نبايد ازدواج كنند؟! ن اين راهش نيست خدا حتما به اين كار راضي نيست.
شما از كجا ميدونيد در نسل بعد از شما اين ژن غير فعال ميشه شايدم از بين بره
اگرم خواستيد اين اتفاق بيفته با غير فاميل ازدواج كنيد تا ژن شوهرتان غالب باشه
و در آخر به خداوند متعال بگو خداوندا من به خاطر تو توي كه گفتي ازدواج كنيد و نسلتان را زياد كنيد ازدواج كنيد تا دينتان كامل شود ازدواج كنيد تا به گناه نيوفتيد و به آرامش برسيد من ازدواج ميكنم و تو هم كمك كن اين ژن به نسل بعدي انتقال پيدا نكند و اين كه افسردگيم خوب بشه و مشكلي برا خانوادم ايجاد نكنه 
آرامش حق ماست

reymondabey

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 4
  • امتیاز 1
« پاسخ #8 : ژانویه 12, 2016, 09:11:01 pm »
تشکر بابت نظرشما .
من چندین و چند ساله مشکل دارم . انواع قرص و مشاور ده جلسه الکتروشوک شدم . هیچ.
نظرات شما رو در مورد کمک خدا با این مثال به چالش میکشم .
خدا فقط خدا ماست یا خدای جهان ؟ اگر خدای همه جهان هست پس قوانینش هم برای همه جهان باید باشه ‌ . پس چرا توی آفریقا فرزندان پدر و مادر هایی که ازدواج کرده اند از گرسنگی میمیرند ؟ چرا به ارامش نرسیدند. اینکه فرزندشان از گرسنگی بمیرد یعنی ارامش؟

pers

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 22
  • امتیاز 7
« پاسخ #9 : ژانویه 13, 2016, 07:13:14 am »
سلام عزیز جان....ما خیلی چیزهارا نمیدونیم
و مسلما ندونسته نباید قضاوت کنیم....ما که از حال دیگران خبر نداریم که چه کسی و در کجا و به چه دلیلی ارامش داره
اما من یه سوال میپرسم...بهتر نیست از جنبه مثبت به قضیه نگاه کنیم؟
من اینجوری میگم...حتی تو  اون افریقا که به قول شما خیلی ها از گرسنگی میمیرند باز هم با هم ازدواج میکنندباز هم تشکیل خانواده میدن باز هم چشم به فرداهای روشن دارند
امید مثل  هواست واسه نفس کشیدن