نویسنده موضوع: وسواس=تجاوزگر  (دفعات بازدید: 1625 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

reyhaneh

• کاربرفعال
  • ارسال: 105
  • امتیاز 48
وسواس=تجاوزگر
« : آوریل 30, 2015, 03:01:50 am »
به نظرم وسواس یه تجاوزگریه که میاد؛نظر میده حرف میزنه زیادم  حرف میزنه ؛خودش میبره و میدوزه و مارو هم وارد و درگیر بازی خودش میکنه ...اما در اون لحظه گاهی خوبه آگاه بشیم ک این درگیریا از ما نیست از وسواسه و هرچی اون تلاش میکنه مارو وارد اون درگیری کنه بهش پاسخ ندیم ...!!!وسواس موجودیه که خود درگیری داره!
دعاتون میکنم..دعام کنید..دعای ارامش

sajjad

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 13
  • امتیاز 1
پاسخ : وسواس=تجاوزگر
« پاسخ #1 : اوت 13, 2015, 01:07:38 pm »
آه.....اگر نبود این وسواس....از وقتی یادم میاد بچه بودم و گاهی چند بار شب نیمه شب از خواب بیدار میشدمو به چراغای اتاقامون سر میزدم که نکنه روشن باشه...هرشب چند بار به چراغایی که میدونستم خاموشن سر میزدم وی کرش که نکنه روشنه باز نمیزاشت بخوابم....اون موقع 7 یا 8 سالم بود.یواش یواش بزرگتر که شدم همش میترسیدم کنترلمو تو کلاس یا مهمونی یا ختمو یا عروسی از دست بدم  و فریاد بزنم یا بلند شم یه چیزی بگم بی ربط....چقدر سخت بود خودت خودتو نگه داری....مثل اینکه یه شیطان تو جسمت رفته و هر آن کنترل بدنتو میخواد به دست بگیره....یا بری جای مرتفع بترسی نکنه خودتو بندازی پایین.......فکر....چقدر بدم میاد از مغزم......چقدر بدم میاد ازفکرم.میگن درصد هوشیم خیلی زیاده ولی چه فایده؟بچه زرنگه شهرمون بودم ولی چه فایده...اضطراب و همین حس از دست دادن کنترلم تو جلسه کنکور منو به صندلی قفل کرده بود.....فقط به سوالا نگاه میکردم و دریغ که همشو بلد بودم.......باورت میشه جرات نداشتم دستمو ول کنم یه علامت بزنم رو پاسخنامه؟؟ میدونم حتی باورشم سخته....خودتو بچسبی و مواظب باشی خودت کاری نکنی که پشیمون بشی یا خجالت بکشی....و این فکر اونقد نزدیکه به آدم که صدم ثانیه لازم تا فقط تسلیم بشی و بگی باشه....بقیش خود بخود میاد......داد میزنی فحش میدی و خودتو پرت میکنی پایین....
و خداوند این معامله را با من کرد......و من میدانم که او میداند این سختترین امتحان الهی من است که هنوز من زنده ام... و درگیر آن صدم ثانیه

Adel

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 1
  • امتیاز 0
« پاسخ #2 : اوت 15, 2015, 10:18:52 am »
وسواس تنها یک فکر هستش...هیچ پایه و اساسی نداره.من خودم یک مدت به وسواس عملی بسیار شدیدی مبتلا بودم به طوری که حتی اگر چند بار به یک جا نگاه نمی کردم احساس جنون بهم دست میداد...تا این که یک دفعه به خودم اومدم و گفتم الان این چه کاری هستش که من انجام میدم؟برای چی انجام میدم؟اخه اگه این کارو انجام ندم چی میشه؟! این سوالا رو از خودم پرسیدم و یکی یکی بهشو پاسخ دادم.پاسخ ها خیلی ساده بود گفتم:یک کار بی سر و ته هستش.بیخود انجام میدمش.اگه انجام ندم هم هیچ اتفاقی نمیفته...تا این که تا چند هفته بعد به طور کامل وسواس عملی ام رو به همین راحتی درمان کردم...به همین سادگی...پیشنهاد میکنم دوستانی هم که این وسواس عملی رو دارن این کارو انجام بدن...خیلی کار مفیدیه

yasamin.nosrati

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 19
  • امتیاز 0
« پاسخ #3 : اوت 16, 2015, 12:36:32 pm »
Yani ehtiaji be daro nist

Sent from my iPhone using Tapatalk

yasamin.nosrati

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 19
  • امتیاز 0
« پاسخ #4 : اوت 16, 2015, 12:36:45 pm »
Chon man az daro khordanam mitarsam

Sent from my iPhone using Tapatalk

حامدخان

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 323
  • امتیاز 68
« پاسخ #5 : اوت 17, 2015, 07:28:49 am »
آقا سجاد جایی پرسیده بودی بیماریت چی هست به احتمال زیاد همان وسواس فکری خودمون را داری افکار تکرار شونده به همراه فوبیا .
خلاصه تو هم رفیق مثل خودمونی
به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست ***
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

sajjad

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 13
  • امتیاز 1
« پاسخ #6 : اكتبر 20, 2015, 12:01:57 pm »
دمت گرم حامد خان گل.....آره وسواس فکریه....

رضا عیالی

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 22
  • امتیاز 3
« پاسخ #7 : نوامبر 21, 2015, 01:40:49 pm »
به نظرم وسواس یه تجاوزگریه که میاد؛نظر میده حرف میزنه زیادم  حرف میزنه ؛خودش میبره و میدوزه و مارو هم وارد و درگیر بازی خودش میکنه ...اما در اون لحظه گاهی خوبه آگاه بشیم ک این درگیریا از ما نیست از وسواسه و هرچی اون تلاش میکنه مارو وارد اون درگیری کنه بهش پاسخ ندیم ...!!!وسواس موجودیه که خود درگیری داره!
دعاتون میکنم..دعام کنید..دعای ارامش
سلام دوست خوبم .منم موافقم با شما انشاالله هممون انسانهایی خواهیم شد فارغ از هرگونه وسواس فکری و با دنیایی از تفکرات خوب و مثبت

amin k

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 81
  • امتیاز 4
« پاسخ #8 : نوامبر 21, 2015, 04:49:29 pm »
دقیقا میاد مغلطه درست میکنه و از اب گل الود ماهی میگیره شلوغ بازی در میاره دشمن تفکر ماست  و نمیزاره به راحتی تفکز کنیم بزرگترین قدرتی که خداوند بهمون داده رو از  ما میگیره و نمیزاره اگاهانه تفکر کنیم ...در مورد تجاوز هم درست میگین وسواس من به من تجاوز میکنه کافیه کسی یک  شوخی جنسی به من بکنه دیگه باقی کارها رو ذهن من انجام میده و  شروع به تجاوز کردن به من میکنه کلا ماها با مسائل جنسیمون مشکل داریم