نویسنده موضوع: ترس از صحبت کردن با تلفن  (دفعات بازدید: 3010 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال دیدن موضوع.

فرداد

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 6
  • امتیاز 5
ترس از صحبت کردن با تلفن
« : آوریل 24, 2015, 12:46:01 pm »
بعضی افراد ترس از  صحبت کردن با تلفن دارند منجمله خودم  وقتی قرار باشه با غریبه ای تماس تلفنی داشته باشم کلی نگران طرز بر خوردشون نسبت به خودم می شم ، اگر کسی راه حلی دارد بگد

سیدحمید

• مدیرسایت
  • ارسال: 571
  • امتیاز 36
  • جنسيت : پسر
پاسخ : ترس از صحبت کردن با تلفن
« پاسخ #1 : آوریل 24, 2015, 12:57:02 pm »
سلام آقا فرداد
حقیقتش اینه که روبرو شدن با افراد غریبه همیشه می تونه جای نگرانی باشه مخصوصا اگر حرفی را قرار باشه باکسی بزنی و منتظر یه برخورد مناسب باشی که بهت هم برنخوره تلفن هم با یک آدم غریبه می تونه کلی فکر برای آدم داشته باشه شاید بهتره این مواقع آدم با خودش فکر کنه طرف مقابل هم داره فکر می کنه چطوری حرف بزنه که مناسب باشه مطمئنا برای او هم می تونه سخت باشه و البته اون هم مثل ما آدمه، شاید این مواقع آدم فکر کنه طرف مقابلش خیلی متفاوت تره و بعضا بهتره که اینطور نیست هرکی مشکل خودش را داره اما تمرین حرف زدن با این افراد که حضوری هم دیده نمیشه می تونه  ساده تر  و راحت تر باشه کلا نکات مثبت این نوع حرف زدن زیاده که باید بهش فکر کرد، البته حقم می دم وقتی شماره آشنا نباشه می تونه کلی فکر و یا نگرانی داشته باشه اما باید فکر کرد که یک فرصت مناسب برای حرف زدن خوب و منطقی است که می تونه روابط اجتماعی آدم را بالا ببره پس ارزشش را داره که با این نوع شرایط هم آدم روبرو بشه

سارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 351
  • امتیاز 108
« پاسخ #2 : آوریل 24, 2015, 09:34:54 pm »
سلام اقا فرداد، سیدحمید حرفاشون درسته، در ادامه صحبتای ایشون بحث شلختگی درخانه و بحث بدبيني كه با اقا رضا داشتيم ميتونه كمكتون كنه، خوشحال ميشم وقت بزاريد و بخونيد

سارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 108
« پاسخ #3 : آوریل 24, 2015, 09:36:44 pm »
شما اول از هرچیزی اینو بدونید و به این باور برسید که مهم نیست دیگران چه برداشت یا فکری نسبت به شما دارن

fafa69

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 4
  • امتیاز 3
« پاسخ #4 : مه 12, 2015, 02:29:18 am »
موضوع ترس از صحبت کردن با تلفن در افاد دارای لکنت بزرگسال هم دیده میشه.من مایلم که با هم در رابطه با این موضوع صحبت کنیم.

سارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 108
« پاسخ #5 : مه 12, 2015, 12:54:38 pm »
درسته علتی برای ترس و استرس هست، ترس از کلنت زبان میتونه درمان بشه

مجمج

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 1
  • امتیاز 0
« پاسخ #6 : نوامبر 13, 2015, 06:57:21 am »
من‏ ‏وقتی‏ ‏ایفون‏ ‏خونه‏ ‏زده‏ ‏میشود‏ ‏اضطراب‏ ‏میگیرم‏ ‏واز‏ ‏جواب‏ ‏دادن‏ ‏هراس‏ ‏دارم‏ ‏همچنین‏ ‏وقتی‏ ‏تلفن‏ ‏هم‏ ‏زنگ‏ ‏میزند‏ ‏همین‏ ‏طور‏ ‏کسی‏ ‏راهکاری‏ ‏بدون‏ ‏دارو‏ ‏خوردن‏ ‏دارد‏ ‏اصلا‏ ‏ایا‏ ‏همه‏ ‏این‏ ‏طوری‏ ‏هستند‏ ‏یا‏ ‏من‏ ‏فکر‏ ‏میکنم‏ ‏فقط‏ ‏من‏ ‏این‏ ‏طور‏ ‏هستم

رضا عیالی

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 22
  • امتیاز 3
« پاسخ #7 : نوامبر 15, 2015, 11:20:15 am »
بسمه تعالی
سلام
ترس شما از خوب صحبت نکردنه و می ترسید که سوتی بدید آخه منم موقع صحبت با تلفن استرس سوتی دادن رو دارم ولی اگر سوتی رو بدم سعی میکنم بعدش خودم کلی بهش بخندم به جای اینکه ناراحت بشم

bahman_koochik

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 2
  • امتیاز 1
« پاسخ #8 : فوریه 21, 2016, 06:30:11 pm »
سلام من وقتی دور و برم شلوغ باشه میترسم و خجالت میکشم با تلفن صحبت کنم اما وقتی تنها هستم نه