نویسنده موضوع: ترس از اینکه در آینده از عهده کارها برنیایم  (دفعات بازدید: 724 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال دیدن موضوع.

m.a

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 1
  • امتیاز 0
سلام
این ترس باعث شده فعالیت های روزمره‌ام سخت و با تپش قلب همراه شود
ترس از اینکه همه کلاه سرم میذارن
من ناتوان در محاسبات  هستم

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 319
  • امتیاز 83
سلام دوست عزیز خوش اومدی...این طبیعیه که وقتی مضطربیم پرفرمانس کاریمون میاد پایین،مسئله اصلی در مورد ترس و اضطراب اینو که اونو بپذیریم...شما با وجود ترسی که داری به کارهای روزمرت برس و از اضطرابی که داری فرار نکن و بیذار نباش بعد یه مدت میبینی ترس و اضطرابت کمتر شده و کاراتو هم انجام دادی

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 319
  • امتیاز 83
یه چیز دیگه اضافه کنم در مورد اینکه گفتی در محاسبات ناتوان هستم...دقیق متوجه نشدم محاسبات مربوط به چی،ولی در مورد خودم اینو بگم ک منم اوایل شروع ترم درسهای محاسباتی برام سخت بود چون تمرکز میخان و وقتی مضطربی تمرکزت کمتره ولی الان تمرکزم بهتره نه اینکه دیگه مضطرب نباشم نه، الانم موقع مطالعه تمرکزم اونجوری ک باید نیست ولی به این نتیجه رسیدم که با وجود تمرکز کم هم میشه محاسبات رو انجام داد فقط بیشتر زمان میبره، و اینکه کاراتونو تقسم بندی کنین هر روز حجم کمی از کاراتو انجام بدین ولی مستمر باشه

🌼Elham🌼

• Elham
  • کاربرفعال
  • ارسال: 177
  • امتیاز 16
سلام. خوش اومدی

همیجوری که تارا جون گفت اضطراب زیاد خودش عامل این ترس است.
روی اعتماد به نفست کار کن
با کارای کوچیک. مثلا یه کار هنری، یه آشپزی خوب و .... . بعد ناخوداگاه وقتی کیف می کنیاز نتایج کارهات، من میتوانمِ خوبی توی همه کارها تو وجودت شکل می گیره.
فقط کم نیار
کم کم اعتماد به نفست بالا میره و این ترس های کلاه گذاشتن سرت میره. چون همه وجودت باور کرده که تو آدمی با قابلیت های زیاد هستی بنابراین نمی ترسی از کسی.