نویسنده موضوع: ارتباط با یکدیگر  (دفعات بازدید: 435 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 319
  • امتیاز 83
ارتباط با یکدیگر
« : ژانویه 06, 2017, 07:04:46 pm »
سلام آقای سید حمید...من یه پیشنهاد دارم که فک کنم قبلا هم این پیشنهادو دادن ولی نمیدونم چرا عملی نشده...بنظرتون بهتر نیس تو تلگرام یه گروهی داشته باشیم و آیدیشو هم شما بسازین بذارین اینجا تا هر کسی که خاست عضو شه؟اینجوری هم راحتتر با هم در ارتباط میشم هرکسیم خاست مطالب مفید و مرتبط تو گروه میذاره...اگه موافق باشین خوشحال میشم اگه هم نه لطفا علتشو بگین...ممنون 

Mehdii

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 65
  • امتیاز 10
پاسخ : ارتباط با یکدیگر
« پاسخ #1 : ژانویه 06, 2017, 08:50:10 pm »
سلام آقای سید حمید...من یه پیشنهاد دارم که فک کنم قبلا هم این پیشنهادو دادن ولی نمیدونم چرا عملی نشده...بنظرتون بهتر نیس تو تلگرام یه گروهی داشته باشیم و آیدیشو هم شما بسازین بذارین اینجا تا هر کسی که خاست عضو شه؟اینجوری هم راحتتر با هم در ارتباط میشم هرکسیم خاست مطالب مفید و مرتبط تو گروه میذاره...اگه موافق باشین خوشحال میشم اگه هم نه لطفا علتشو بگین...ممنون
سلام تارا خانم پيشنهاد خوبي بوده و هست بارها مطرح شده من خودم بارها اين طرح و بيان كردم اخرين بار به صورت پخ ولي خب سيد خودش مياد دلايلشو ميگه موافق نبوده هميشه، دلايل خودشو داره كه قابل احترامه هر چند ممكنه با نظر منو شما يا خيلياي ديگه متفاوت باشه با اومدن اين همه مسنجرمخصوصا تلگرام و اينكه كاركردو امكانات ساده و زيادي دارن و همه گيرم شدن و متاسفانه اينجا داريم ميبينيم خيلي فروووم خلوت شده نه بازديدي از سايت ميشه نه پستي گذاشته ميشه ولي خب در هر حال تصميم در اين مورد با سيد هست البته ميشه اگه دوستان هم علاقه داشته باشن يه گروه درست كنيم و افرادي رو كه ميشناسيم تو اين چند سال هنوزم تو اين فروم هستن رو اد كنيم تا دوستان بتونن سريع تر و بهتر با هم در مورد مشكلاتشون با هم تبادل نظر داشته باشن  جواب بگيرن و به هم تا جايي كه ميتونن كمك كنن يه دليلي كه سيد مخالفت كرده اينه كه ممكنه تو فضا تلگرام يا هر برنامه اي ديگه اي شخصي بخواد سو استفاده كنه از اطلاعات كه من فكر نميكنم با وجود اينكه تو كانال شماره هيچ شخصي مشخص نيست و اينكه اكثر كسايي كه عضو ميشن همديگه رو تقريبا ميشناسن و اگرم نشناسن در بدترين حالت هم فكر نميكنم اتفاقي اين وسط بخواد بيافته !!!!!!! ولي خب امتياز اين سايت مال سيد هست و ما هم تا الان نخواستيم چون مخالف اين جريان هست گروهي ايجاد كنيم ولي اميدوارم يه تجديد نظري در اين مورد بشه چون خيلي ميتونه كمك كنه به دوستان كه حرفها و نگرانيا و دغدغه هاشونو جايي بگن كه ميدونن قضاوت نميشن و بقيه ام اين مشكلاتو تجربه كردن و كمكگيرن

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 319
  • امتیاز 83
« پاسخ #2 : ژانویه 06, 2017, 09:59:54 pm »
آره خب آقای سید حمید اینی که شما میگین درسته...اینجا دسته بندی مطالب و مدیریت بهتره ولی خب اینو هم در نظر بگیرین که تو فضای تلگرام ارتباط برقرار کردن خیلی راحته...بیشتر میشه دردودل کرد و کمک گرفت...حتی خودتون میتونین اونجارو مدیریت کنین و از اعضای گروه بخاین اگه مطلب مفیدی میخان بذارن همینجا بذارن و اونجا فقط برای بحث و گفتگو باشه...بنظرم که شما خیلی خوب میتونین اونجارم مدیریت کنین و هیچ مشکلی سو استفاده و...پیش نمیاد...هر کسی خودش عقلو منطق داره چرا باید سواستفاده ای پیش بیاد...هدف همه ی ما کمک به همه...حتی اگه این گفتگو 20 درصد هم رو روحیمون تاثیر بذاره برامون کلی هست...ولی بازم هرجور که خودتون صلاح میدونین...نظرتون قابل احترامه

Arezoo

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 72
  • امتیاز 15
« پاسخ #3 : ژانویه 08, 2017, 02:36:53 am »
من هم با گروه تلگرامی موافق هستم