نویسنده موضوع: تجربه هاتون را بیان بگید  (دفعات بازدید: 742 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

حامدخان

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 323
  • امتیاز 68
تجربه هاتون را بیان بگید
« : سپتامبر 12, 2015, 12:18:44 pm »
من الان دو هفته بود هیچ فکر ناراحت کننده نداشتم ولی از امروز صبح برام شروع شده تا به یک متقاضی بد برخورد کردم . چیزی که من را اذیت میکنه این برگشت این حالت است اگر من دو هفته ممتد این جور باشم خودم را قانع میکنم که باید باهاش بسازم ولی وقتی دو هفته راحت بودم و الان برگشته این من را اذیت میکنه میگم بلند بشم خودم بزنم به دیوار یکی را پیدا کنم بزنم تا اعصابم راحت تر بشود
خدایا شکرت
به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست ***
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

Mohamad

• Atila
  • کاربرفعال
  • ارسال: 104
  • امتیاز 34
پاسخ : تجربه هاتون را بیان بگید
« پاسخ #1 : سپتامبر 13, 2015, 10:45:28 am »
سلام حامد خان
من نمی دونم دقیقا مشکل شما چیه یا به چیزایی وسواس نشون میدین تا حالتون بدتر میشه
منم مث شما هستم .... یکی دو روز خوب یه هفته بد – درسته من تا حالا روانشناس نرفتم با اینکه اون اوایل مریضیم (حدود 18 سالگی) چون مریضیمو باور نداشتم حتی تحت درمان شوک الکتریکی هم قرار گرفتم با این حال تاثیری برام نداشته با اینکه رفته رفته به این نوع زندگی عادت میکنم(بهتر از اون روزا هستم)
من به این باور رسیدم که درسته که روانشناس میتونه خیلی کمک کننده باشه ولی من خودم احساس میکنم الان دیگه نمیتونه در من تاثیری داشته باشه ... به نوعی میشه گفت شرطی شدم مثلا وقتی مطالب روانشناسی یا هر چیزی که بتونه حالمو بهتر کنه میخونم (انگار دارم با روانشناس مشاوره میکنم ) یکی دوروزه که حالم بهتر میشه .. روز سوم خودبخود باز برمیگردم به اون روز اول و عادات و سواس .. انگار من اون کسی نبودم که اون مطالبو خونده بودم و خودم رو با دلیل و منطق قانع کرده بودم...باز همان آشو همان کاسه
بنظر من تا ما موقعیت و روش رندگیمونو تغییر ندیم تا آخر عمر همینیم که هستیم ولی بنظرم اگه همیشه یا اکثر اوقات با کسی باشیم که همیشه انرژی مثبت بهمون بده بهتر و بهتر میشیم (در واقع اون شخص یا اشخاص باید از نوع وسواس یا مشکل ما خبر داشته باشن تا بتونن با حرفاشون و رفتاراشون بهمون کمک کنن)
دیدین وقتی مشکلتونو با یکی در میان میزارین حالتون بهتر میشه
بنظرم  این تداوم مشکل ما همین خجالتی بودن و غرورما و با در میان نگذاشتن مشکلمون با کسی دیگه است که اینگونه ریشه  پیدا کرده ....

زیاد شد ببخشید

حامدخان

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 323
  • امتیاز 68
پاسخ : تجربه هاتون را بیان بگید
« پاسخ #2 : سپتامبر 13, 2015, 09:10:46 pm »
محمد جان مرسی
شدیدا باهات موافقم آدم وقتی یک همچین انجمنی بیاد و درد دل کنه خود به خود انرژی مثبت میگیره . من یک همکار دارم که داره بازنشسته میشود اونم مثل خودمون هستش هر دفعه میبینم تو خودش هست یک چیزی بهش میگم میاد بیرون از اون حالت  و اون هم همین کار با من میکنه حیف داره بازنشسته میشود .
شکایت اصلی من وقتی هست که دو سه روز خوبی اون دقایق اول که داره میاد آدم دلش میخواد کلش را بکوبه به دیوار وگرنه چاره ای نیست باهاش میسازیم .
به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست ***
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست