نویسنده موضوع: ایا فکرمیکنید حس ششم قویی دارید؟  (دفعات بازدید: 3345 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

reyhaneh

• کاربرفعال
  • ارسال: 105
  • امتیاز 48
پاسخ : ایا فکرمیکنید حس ششم قویی دارید؟
« پاسخ #15 : آوریل 05, 2015, 01:57:26 am »
بله تارا جون من میفهمم، شاید وقتی به اون موضوع منفي فكرنكني عذاب وجدان ميگیری که نکنه اتفاق بیوفته، این اگاهی که پیشبینی اصلا منطقی نیست و نمیشه اتفاقيو پیشبینی کرد میتونه کمک کنه که باعث ناراحتي و استرست نشه، البته وقتي دليل منطقي باشه اون موضوع ديگس، مثلا اينو همه ميدونن وقتي سرعت تو يه جاي ناهموار بدويي احتمالا ميخوري زمين، اين نمیشه گفت پیشبینی الکی چون چیزی که احتمالش زیاده، اما پیشبینی صرفا از رو حس شاید اتفاق بیوفته شایدم نیوفته، احتمالا هردوش هست وقتی بشه میگن دیدی گفتم اینجوری میشه
یعنی علت خاصی نداره که اون حدس تو ذهنمون اومده؟ و تنها یه حدسه ..حتی اگرم درست بود!؟

سارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 351
  • امتیاز 108
« پاسخ #16 : آوریل 05, 2015, 01:59:00 pm »
ریحانه این که میگی اون گفت یا طرف گفت، اینارو میدونم چی میگی، تجربه شخصی خودم و میخوام بگم ، اون و جدا از خودت ندون ، اونی وجود نداره، همش خودتی، وقتی فکربکنی یه چیزی هست درمقابلت حس میکنم کناراومدن باهاش سختتره، همه اینا فکرن و فکرا همشون فکرای خودتن نه کسی دیگه عزیزم، اینا رو جدا از خودت ندون، این دوگانگی که پیش میاد تو فکرات و همشو مربوط به خودت بدون ، وقتی یک نفر باشی راحتتر با خودت کنار میای و حلش میکنی تا اینکه دونفر، امیدوارم منظورمو خوب توضيح داده باشم

سارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 108
« پاسخ #17 : آوریل 05, 2015, 02:12:56 pm »
ریحانه عزیز پیشبینی و هرکسی ممکنه بعضي وقتا مثلا حدس بزنه درباره يه موضوع، اما وقتي باعث نگرانی و استرس بشه و به صورت یه عادت باشه، خوب این درست نیست، باید بدونی منشاش وسواسه، ادمای اطراف چرا اینقدر رو موضوع ريز نميشن و اينقدر هرچیزی و پیشبینی نمیکنن؟ این وقتی ادامه پیدا کنه عادت میشه و استرس میاره، و ممکنه وسواس خرافاتی  یا وسواس اینکه هرچیزی و نشونه یه اتفاق ناخوشایند میدونه به وجود بیاد، که استرس زیاد و بی دلیلی و به همراه داره

reyhaneh

• کاربرفعال
  • امتیاز 48
« پاسخ #18 : آوریل 05, 2015, 02:56:33 pm »
ریحانه عزیز پیشبینی و هرکسی ممکنه بعضي وقتا مثلا حدس بزنه درباره يه موضوع، اما وقتي باعث نگرانی و استرس بشه و به صورت یه عادت باشه، خوب این درست نیست، باید بدونی منشاش وسواسه، ادمای اطراف چرا اینقدر رو موضوع ريز نميشن و اينقدر هرچیزی و پیشبینی نمیکنن؟ این وقتی ادامه پیدا کنه عادت میشه و استرس میاره، و ممکنه وسواس خرافاتی  یا وسواس اینکه هرچیزی و نشونه یه اتفاق ناخوشایند میدونه به وجود بیاد، که استرس زیاد و بی دلیلی و به همراه داره
آره .پس نباید فکر کنیم این پیشبینیا چیز خاصیه و حساس بشیم روش  ..ممنونم از نظرت

reyhaneh

• کاربرفعال
  • امتیاز 48
« پاسخ #19 : آوریل 05, 2015, 02:59:05 pm »
طرف منظورم یه کس دیگه مثلا خواهرم یا شخص دیگه ایه

سارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 108
« پاسخ #20 : آوریل 05, 2015, 04:43:07 pm »
اهان، اخه من وقتی همسن تو بودم اینجوری برا خودم تفسیر میکردم ;)

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 312
  • امتیاز 82
« پاسخ #21 : آوریل 05, 2015, 08:18:34 pm »
من فکر میکنم علتش اینه که ماها زیادی منفی بافیم برا همینم وقتی حادثه منفی همونطور  که منفی فکر میکردیم رخ میده زود به خودمون میگیم دیدی حدسم درست از آب در اومد!اصلا به نکات مثبت و اتفاقات مثبت و حدس های مثبتمون توجه نمیکنم، خب هر حدسی ممکنه پیش بیاد دیگه،ماها زیادی استرس داریم!