نویسنده موضوع: ساده و مظلوم نباشید!  (دفعات بازدید: 5175 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال دیدن موضوع.

سیدحمید

• مدیرسایت
  • ارسال: 569
  • امتیاز 36
  • جنسيت : پسر
پاسخ : ساده و مظلوم نباشید!
« پاسخ #15 : آوریل 02, 2015, 12:15:04 am »
سلام
در مورد کمک کردن به دیگران ههمیشه می تونه سوال برانگیز باشه که آیا به چه اندازه ای می توان به دیگران کمک کرد و بحث توقع هم شاید پیش بیاید. خوب همه انسانیم و شاید ظرفیتهای هرکسی متفاوت باشه اما انسان برخلاف خدا همیشه از خیلی از کارهایش برای دیگران توقع بعضی از برخوردها را دارد شاید مسئله توقع که می تونه آدم اذیت کنه این وسط پیش بیاد کلا باید همیشه این سوال از خودمون بپرسیم که چرا باید به دیگران کمک کرد؟ نظر من اینه که کمک کردن به دیگران همیشه یه طورایی کمک کردن به خود آدمه بحث مظلوم شدن شاید نباشه اما همین که به دیگران کمک می کنیم احساس رضایت فردی بیشتری کسب می کنیم

مسعود

• کاربرفعال
  • ارسال: 103
  • امتیاز 53
« پاسخ #16 : آوریل 02, 2015, 01:27:42 am »
سلام.دوستان نظرات همرو خوندم و بیشتر نظرات به نحو خودش درست بود بنظرم.باور کنید هر کس بدی کنه به حق خودش کرده در درجه اول.ادم زرنگ واقعی همیشه به دیگران خوبی میکنه و همه رُ واسه خودش نگه میداره.اما ادمی که فریب میده بالاخره یه جا کارش تموم میشه.من تو این زمینه کسایی رُ دیدم و میشناسم که با رفتار بد و غرور دیگران رُ از خودشون رنجوندن و بعدش نتیجشو خیلی شدید و چند برابر هم دیدن.اینکه میگن به هر دست بدی از همون دست میگیری درست گفتن.اونایی رُ هم که میبینین بدی کردن و هنوز اتفاقی واسشون نیفتاده بالاخره یجا گیر میفتن.دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره.
ادمی هم که زیاد محبت میکنه و مهربونه ساده نیست.خودش اینو انتخاب کرده.چون بدی زیاد شده یه نفرم که خویی میکنه میگن ساده اس و اشتباه میدونن.
راست گفتن که وقتی ارزش ها عوض میشوند عوضی ها با ارزش میشوند...

سارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 351
  • امتیاز 108
« پاسخ #17 : آوریل 03, 2015, 01:37:32 am »
اون که درسته اقا مسعود، فریبکاری اصلا درست نیست و کاملا رد میشه، بحث خوب بودن زياديه، اينكه همه نتيجه كاراشون و ميبينن نميدونم واقعا، اما اينو مطمعنم ادم فريبكار و خودخواه هيچیش نشه بزرگترین ضربه اش تنهايي و نداشتن دوست خوبه، تنهايي و از دست دادن اعتماد و احترام ديگران خیلی بده و تاوان سختیه

ن

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 18
  • امتیاز 6
« پاسخ #18 : اكتبر 08, 2015, 02:16:41 pm »
سلام تارا خانوم
منم چند روزه همین حالو دارم
از بس به همه اعتماد کردم و خوش قلب بودم الان بابت صادق بودن و ... دچار مشکل شدم و خیلی راحت تو محیط کاریم ظلم دیگران رو دیدم کاری از دستم برنمیاد فقط واگذارشون به خدا .
خیلی دلم گرفته امیدوارم خدا جواب تموم بنده های بدجنسش رو بده تا دیگه نتونن به کسی بدی کنن.