نویسنده موضوع: خواب آلودگی!و بی برنامه ریزی  (دفعات بازدید: 1184 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 312
  • امتیاز 82
خواب آلودگی!و بی برنامه ریزی
« : مارس 10, 2015, 06:16:00 pm »
سلام بچه ها هر چقد فکر کردم نتونستم برا این پست اسم مناسب پیدا کنم آخرش همینو نوشتم!راستش چند وقتیه صبح که از خواب بیدار میشم دو ساعت بعدش شدیدا خوابم میگیره  و میخوابم و حوصله انجام کارامو ندارم!لطفا نگین از نشانه های افسردگیه چون نیستD: نمیدونم شاید تنبلی میکنم ولی بدجوریم خوابم میاد و میگیرم میخوابم بعدشم که بیدار میشم همینطوری منگ و گیج میمونم چیکار کنم!D: نمیدونم شاید باید از شب قبلش برا فردام برنامه بریزم!ولی وقتی به کاریم مشغول میشم خمیازه و خواب کلافم میکنه!به قرصامم فک نکنم ربطی داشته باشه چون زیادی آرامبخش مصرف نمیکنم!میخوام بدونم شما برا هر روزتون از شب قبلش برنامه ریزی میکنین؟اصلا نمیدونم چم شده خیلی بده!دستم به کاری نمیره همینطوری میشینم بعدشم که خوابم میاد میخوابم!لطفا راهنماییم کنید

سیدحمید

• مدیرسایت
  • ارسال: 569
  • امتیاز 36
  • جنسيت : پسر
پاسخ : خواب آلودگی!و بی برنامه ریزی
« پاسخ #1 : مارس 10, 2015, 06:41:23 pm »
سلام تارا خانم
بهتره همیشه خودتون به چیزهایی که علاقه دارید مشغول کنید اگر هدف و برنامه خوبی داشته باشید صبح که بیدار می شود کلی انگیزه دارید که آن کارها را انجام دهید و تا مشغول آنکار نشوید احساس رضایت نمی کنید حقیقتش اینه برای هرکسی می تونه متفاوت باشه برای کسی می تونه خوند یک کتاب شیرین باشد برای کسی می توان پیاده روی اول صبح باشه برای کسی دیگه می تونه فکر سفر برای عید باشه تمیز کردن خونه باشه چیزهای زیادی وجود داره که مطمئنا شما را می تونه مشغول خودش بکنه بهتر از تمام لحظات زندگیتان لذت ببرید البته بعضی از وقتها هم آدم دمغه حال هیچ چیزی هم شاید نداشته باشد البته داشتن برنامه خیلی خوب است این روزها همه مشغول خونه تکونی هستند بهتره قبل از شروع عید و عید دیدنی روزهای آخر سال را از دست ندهید و جاهای مختلف سربزنید

تارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 82
« پاسخ #2 : مارس 10, 2015, 08:43:38 pm »
مرسی ممنون آقا حمید:)

ستاره

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 39
  • امتیاز 25
« پاسخ #3 : مارس 11, 2015, 06:38:28 pm »
سلام تارایی.
عزیزم تو صبح دارو میخوری؟
اگه داروی صبح هم داشته باشی یعنی احتمالا مال داروعه، بهتره با دکتر روانپزشکت مشورت کنی
شایدم هدفت رو گم کردی
کتاب هدف برایان تریسی هم می تونه بهت کمک کنه
در مورد هدف و برنامه ریزی و اینطور چیزاست
من خودم به تازگی تو زندگیم واسه کارهای مهم
برنامه ریزی میکنم ;D

تارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 82
« پاسخ #4 : مارس 11, 2015, 07:22:14 pm »
ستاره جون ممنون بابت نظرت

سارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 351
  • امتیاز 108
« پاسخ #5 : مارس 12, 2015, 12:19:22 am »
سلام تارا جان، خواب اور بودن داروها حتما ربطی به ارامبخش بودنش نداره، به نظرمن احتمال زياد داروها خواب اورن مخصوصا خميازه، من يه دارو داشتم خمیازه کلافم کرد گفتم به دکترم دارو عوض كرد خوب شدم، بي حوصلگی و اینکه صبحا حوصله نداری بیدارشی اینم حتما به دکترت بگو دارو مناسب بهت میده، ویه چیز دیگه اگه درس میخونی صبحا و زود خوابت میگیره و خسته میشی مکان و شرایط مطالعه رو عوض كن، وقتي خيلي راحت باشي و لم بدي خوابت ميگیره، ولی درمورد اینا که گفتی حتما به دکترت بگو عزیزم

حامدخان

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 323
  • امتیاز 68
« پاسخ #6 : مارس 12, 2015, 06:26:02 pm »
فعالیت مغز انسان خیلی پیچیده است ولی برای من ثابت شده معمولا آدم بعد از یک استرس سنگین که بیرون میاد مغز برای خودش تولید استراحت میکنه و خواب آدم زیاد میشود من هم همینطور هستم مثلا چهار روز که استرس زیاد دارم بعدش که استرسم کم میشود احساس خواب آلودگی میکنم شاید مال شما هم به همین دلیل است
به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست ***
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست