نویسنده موضوع: ازدواج و واقعیت و صاحب بچه شدن  (دفعات بازدید: 6201 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

Talking

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 13
  • امتیاز 6
پاسخ : ازدواج و واقعیت و صاحب بچه شدن
« پاسخ #30 : ژوئن 11, 2015, 12:40:01 pm »
سلام

معلومه شماها وضع روحیتون خیلی خوبه که در مورد ازدواج هم صحبت میکنین، بحث ازدواج و خواستگاری و ... منو ناراحت میکنه، حتی مراسم عروسی که میرم

به سختی تحمل می کنم تا آخر بشینم، کلا بحث ازدواج حتی در مورد کس دیگری هم باشه برای من اضطراب آوره چه برسه که در مورد خودم باشه، فقط یه پاسخ خیلی تند میدم و از

اون مکان دور میشم. موقعیت های خوبی پیش اومده ولی فقط جواب منفی دادم و فرار کردم.

بابك

• بابك
  • کاربرفعال
  • ارسال: 231
  • امتیاز 31
  • جنسيت : پسر
  • روزای خوب نزدیک است اندکی صبر!
« پاسخ #31 : ژوئن 11, 2015, 03:36:36 pm »
شما تاحالا به روانشناس يا روانپزشك مراجعه كردين؟ دارو مصرف ميكنيد؟سنتون چقدره؟
آرامش حق ماست

سارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 351
  • امتیاز 108
« پاسخ #32 : ژوئن 11, 2015, 04:20:48 pm »
ازدواج بحث شو داشتيم فقط شما نيستيد خيليا مثل شما هستن، اما بهتره ازش فرار نكنيد و دربارش منطقي فكر كني

حامدخان

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 323
  • امتیاز 68
« پاسخ #33 : ژوئن 12, 2015, 08:19:49 pm »
منم با سارا خانم موافق هستم در مورد ازدواج منطقی فکر کنیم و زندگی را به بظالت نگذرونیم به عبارتی زندگی کنیم عاشق بشیم ..........
به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست ***
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

Talking

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 6
« پاسخ #34 : ژوئن 13, 2015, 01:07:15 pm »

شما تاحالا به روانشناس يا روانپزشك مراجعه كردين؟ دارو مصرف ميكنيد؟سنتون چقدره؟
 راستش تا حالا نه پیش روانشناس رفتم نه روانپزشک. یه مدت دنبال یه روانشناس یا روانپزشک خوب و کار بلد می گشتم، یه دکتری که استاد دانشگاهم هست پیدا کردم
قبل از اینکه برم پیشش از چند نفر از مراجعه کننده ها پرسیدم که راضی هستن از روند درمانشون، اغلب جواب میدادن که دکتر خوبیه ولی همشون مدت زیادی بود که دارو مصرف میکردن
و هنوز درمان نشده بودن، یه خانم ی میگفت 18 ساله من مریض این دکترم هنوز خوب نشدم. منم چون خیلی در مورد عوارض داروهای اعصاب شنیدم و خوندم، از خیرش گذشتم.
چند جلسه برای مشورت در مورد مشکل یکی از اقوام با چند روانشناس صحبت کردم، راستش دیدم فقط صحبت می کنند و مشکل رو تجزیه تحلیل می کنند، راهکار به درد بخور ارائه نمیدن
برا همین از خیر اونم گذشتم. به نظرم خود فرد میتونه رو ذهن خودش کار کنه ولی لازمش اینه که یه خورده از عوامل اضطراب زا دور باشه که متاسفانه من فعلا درگیرم چنین فضایی هستم.

سارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 351
  • امتیاز 108
« پاسخ #35 : ژوئن 13, 2015, 02:23:39 pm »
شما مشکل اصلیتون چیه؟ وقتی در زندگی روزمره اختلال به وجود بیاد بهتره با مشاور صحبت کنید، واینکه کارش خوب باشه مهمه، و اینکه اونا جواب نگرفتن شاید وضعيتشون فرق داشته باشه، يه مشاور فقط ميتونه راهكار بده و اينكه افكارتو زير سوال ببره، كار اصلي و با توجه به حرفاي مشاور بايد خودت انجام بدي

بابك

• بابك
  • کاربرفعال
  • ارسال: 231
  • امتیاز 31
  • جنسيت : پسر
  • روزای خوب نزدیک است اندکی صبر!
« پاسخ #36 : ژوئن 13, 2015, 02:29:31 pm »
دوست عزيز من حدود 9 سال با خودم درگير بودم به نوعي خودرماني ميكردم اما درصد كمي تونستم موفق بشم شما بايد دارو درماني رو دستكم نگيريد درسته عوارض دارند اما نفعش قابل مقايسه نيست با عوارضش خودتون رو فريب ندين تا الان هم كه نرفتيد حيف كردين
آرامش حق ماست

Talking

• تازه وارد
  • *
  • امتیاز 6
« پاسخ #37 : ژوئن 14, 2015, 01:04:13 pm »
در اولین فرصت ان شاءا... حداقل یکی دو جلسه میرم. دوست ندارم برنامه هامو به خاطر اضطراب لعنتی کنار بذارم.

yasaman

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 23
  • امتیاز 7
  • جنسيت : دختر
« پاسخ #38 : نوامبر 07, 2017, 06:50:17 pm »
من به طرفم میگم اضطراب دارم ولی در مورد دارو و .. حرفی نمیزنم حالا همه ادما بی عیب و نقص اند و ما... این فقط یه بیماریه عادیه و با دا رو کنترلش کردیم به هیچ کس هم اسیب نمیزنیم...
در موردبچه... ما خانومها باید در دوران بارداری داروهایی بخوریم که از نقص مادرزادی جنین مصون باشه.. و مانع تاثیر عوارض دارو بر جنین میشه... این بیماری بعلت ارث بهم منتقل نشده بلکه تربیت و عوامل محیطی باعثش شد...
من حق ازددواج دارم حق مادر شدن دارم حق نوازش فرزندم را دارم... اجازه نمیدم افکار جامعه مانع رسیدن من به آرزوهایم بشه..