نویسنده موضوع: خسته شدم!  (دفعات بازدید: 1469 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

تارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 312
  • امتیاز 82
خسته شدم!
« : فوریه 23, 2015, 06:26:49 pm »
سلام دوستای گلم.خیلی دلم گرفته بعضی موقع ها که وسواس سراغم میاد خیلی ناراحت میشم دوست دارم با یکی حرف بزنم.دوست ندارم وارد محیط های مجازیم مثه فیس بوکو...شم چون مشکلات خاص خودشو داره و کلا خوب نیست امیدوارم گفتگوی انلاین سایت فعال شه و بتونم با شماها راحتتر حرف بزنم.دوستان وقتی وسواس سراغم نمیاد شاد هستم ولی وقتی میاد ناراحت میشم هر چقدر به خودم میگم بعد مدتی از بین میره ذهنم قبول نمیکنه تو اون لحظه فکر میکنم برا همیشه میمونه و تمومی نداره.دلم خیلی گرفته وقتی دختر خالمو یا دوستامو میبینم مثه من نیستنو سالمن ناراحت میشم، نمیخوام به شماها انرژی منفی بدم ولی خیلی دلم گرفته...بعضی موقع ها خسته میشم؛(

سیدحمید

• مدیرسایت
  • ارسال: 569
  • امتیاز 36
  • جنسيت : پسر
پاسخ : خسته شدم!
« پاسخ #1 : فوریه 23, 2015, 06:40:14 pm »
سلام تارا خانم
متاسفم که حس خوبی ندارید همین مسئله مقایسه سخته منم به شما حق می دم. البته این را مطمن باشید که خدا هرکی را به طریقی آزمایش می کنه ولی واقعا وقتی که خوشحالید دنیا همه چیزش قشنگه اما وقتی هم افسردگی و غم باشه دیگه دل و دماغ برای کسی نمی مونه ناراحتی و غم آدم را اذیت می کنه ولی بدون که این حالت تغییر می کنه برای من وقتی وسواسم شدید شده بود شبها را دوست داشتم چون می دونستم آرامترین قسمت روزه برام (البته همیشه هم نبود!) امیدوارم زودتر این مرحله را پشت سر بذاری و خودتو تنها نبینی

تارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 82
« پاسخ #2 : فوریه 23, 2015, 07:59:03 pm »
آقا حمید ممنون از پاسختون شما خیلی خوبید به نظرات همه جواب میدین ممنونم ازتون

سارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 351
  • امتیاز 108
« پاسخ #3 : فوریه 23, 2015, 09:48:30 pm »
سلام تارا خانم شما برای درمان وسواستون دکتر رفتید؟ من از وقتی دارو میخورم نسبت به همه چی سرد و بیتفاوت شدم اصلا نمیزارن فکرکنم ارامش خوبی داره،الان حتی حرفای سرزنش امیزشونو انگار نه انگار که به من میگن

تارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 82
« پاسخ #4 : فوریه 24, 2015, 07:35:16 am »
سارا جون بله دارو مصرف میکنم حالمو بهتر کرده ولی صد در صد بهتر نکرده هر از گاهی وسواس دارم

ستاره

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 39
  • امتیاز 25
« پاسخ #5 : فوریه 24, 2015, 04:23:28 pm »
تارا جون سعی کن رواندرمانی هم بری پیش یک روانشناس مجرب
خیلی به آدم کمک میکنه
من وقتهایی که از بیماریم و.... خسته میشم
به خودم میگم این دنیا فانیه
همه چه سالم چه بیمار چه پولدار چه فقیر روزی میمیرن
و اگه به دین خدا خوب عمل کنم و بنده ی خوبی باشم
شاید برم بهشت،جایی که هزاران برابر برتر و زیباتر
از همه ی این دنیاست....
رابطه ی خوب با خدا داشتن خیلی بهت کمک میکنه
موفق باشی.

تارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 82
« پاسخ #6 : فوریه 24, 2015, 09:22:04 pm »
خواهر گلم مرسی از اینکه نظر دادی و راهنماییم کردی واقعا بنده ی خوبی برا خدا شدن خیلی خوبه. برای تاپیکت ادامه تحصیل با وجود وسواس فکری نظر گذاشتم بخونش،یکم دیر شد ببخشید خواهرم

ali

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 41
  • امتیاز 22
  • جنسيت : پسر
« پاسخ #7 : فوریه 24, 2015, 09:38:51 pm »
سلام به تارا خانم و همه دوستان تقريبا همه ما كاملا درك ميكنيم كه اين حالت جقدر ناراحت كنندس وميتونه ادمي رو كه سرحال و شاده غمكين كنه .
مطمئن باش كه اين حالت تموم ميشه منم تقريبا الان هر شب اين وضع رو دارم غروب شروع ميشه اما جون من سر كار هستم و كنار همكارام از صبح هم همش سرحال هستم و شوخ طبع براي اينكه اونا متوجه نشن با هزار مصيبت خودمو خوشحال نشون ميدم و جالب اينه كه همين موضوع خودش كمك ميكنه بهتر باشم شايد وقتي كه اينجوري ميشي بري توي جمع بهتر باشه مثل من

تارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 82
« پاسخ #8 : فوریه 24, 2015, 11:59:00 pm »
ممنون آقا علی تشکر

سارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 351
  • امتیاز 108
« پاسخ #9 : فوریه 25, 2015, 09:05:05 pm »
تاراجون داروهاتو بخور ادامه بده حتما خوب میشی دوره درمانشو حتی وقتی خوب شدی کامل کن، سروقت و مرتب خوردن داروها خیلی مهمه، من مرتب نمیخگردم دکتر اینقدرعصبانیدشد گفت ویزیتت نمیکنم ;D قول دادم مرتب مصرف کنم

تارا

• کاربربسیار فعال
  • امتیاز 82
« پاسخ #10 : فوریه 25, 2015, 09:44:08 pm »
باشه سارا جون ممنون از نظرت گلم