Registration Agreement

Registration Agreement

با عرض خیرمقدم برای شما کاربر جدید، به انجمن اختلالات اضطرابی ما خوش آمدید!

سایت منطقه آرامش ( انجمن اختلالات اضطرابی) یک مجموعه با 100 درصد حامی افراد با اختلالات اضطرابی است. ما با دیدی باز و انجمنی با نشاط به بیان آزاد اعتقاد داریم. با این وجود، به علت اینکه تمام تلاشمان را برای ساختن انجمنی امن برای تمام افراد می کنیم لذا ما شما را به دقت در موارد زیر تشویق می کنیم و شما باید به انجام آنها متعهد باشید.

در ادامه به موارد مختلف انجمن اختلالات اضطرابی اشاره می کنیم:

لطفا در این انجمن اسپم ایجاد نکنید و یا تبدیل به پروفایل و موارد مختلف دیگر برای اهداف خاص از جمله هدایت به سایت خود به هر طریق از جمله پروفایل شخصی، گروه ، پیام های شخصی و پیام های عمومی برای تبلیغ و هدایت به سایتهای خاص نفرمایید( این آدرسها می توانند برای تبلیغ محصولات مختلف، انجمن و سایت های اجتماعی و غیره باشد). به علت مشکلات خاصی که در این زمینه پیش می آید باید به رعایت کردن این قانون متعهد باشید.

ما از اعضای جدید می خواهیم که حداقل سه پیغام منطقی (پستی که یا شامل جواب دادن به سوالی در سایت و یا پیامی جدید در سایت باشد) را در مدت زمانی معین بعد از ثبت نام انجام دهند. لطفا از ایجاد پیامی در سایت نترسید. ما اینجا هستیم که به حرفهای شما گوش دهیم.

لطفا از تکرار پیام در قسمتهای مختلف انجمن پرهیز کنید.

لطفا سعی کنید تیتر پیامتان را متناسب با متنتان انتخاب نمایید. با اینکار جستجو پرسشتان راحت تر می شود. به طور مثال تیتری با عنوان " چرا قلب من تند می تپد؟" بهتر از این است که بگویید " کمک!!!!!". لطفا رسوم نوشتن را رعایت نمایید.

قبول کنید کسانی با نظرتان مخالف باشند. زمانی که بحث خاصی بین افراد شروع می شود مطمئنا نظرات شخصی متفاوتی وجود خواهد داشت. زمانی که این اتفاق افتاد بهترین راه قبول کردن تفاوت ها است و رفتن به سمت موضوعی جدید است.

موضوعات اعتقادی و سیاسی برای هرکسی می تواند متفاوت باشد. و به چالش کشاندن از این طریق قابل قبول نمی باشد و بهتر است در این موارد بحث نشود.
چرا پیام من جواب داده نشد؟ اگر سوال شما در همان لحظه جواب داده نشد، لطفا به چند علت منطقی زیر را درک نمایید:

   کسی جوابی برای پیام شما نداشته باشد.
   بعضی از افراد خجالتی باشند و یا حوصله نداشته باشند. لطفا صبور باشید.
   و یا شاید پیام شما باید در قسمت دیگری پرسیده می شد.
   بعضی از اوقات انجمن روزهای آرامش را طی می کند چون کسی شاید علاقه به پیام دادن نباشد.

از دزدیدن پیام دیگران خودداری فرمایید. دزدیدن پیام کسی به این معنی می باشد که شاید کسی سوالی بپرسد و آنگاه شما از آن سوال برای خود استفاده کنید. به جای آن بهتر است که سوال خاص خودتان را بپرسید چون پیام خودتان اعتبار بیشتری می یابد و کمتر به کسی بر می خورد.

یادآوری می کنم کسی در اینجا نمی تواند شما را به داشتن بیماری خاصی تشخیص دهد برای تشخیص صحیح آن باید به متخصص اعصاب و روان مراجعه نمایید. اگر شما مشکل دارویی دارید باید از دکتر معالج خود استفاده نمایید. اگر شما نیاز به موارد ضروری دارید باید به اورژانس مراجعه نمایید. نباید از انجمن و یا هر قسمت دیگر سایت برای بیان قصد خودکشی استفاده نمایید.( علت آن در ادامه اشاره شده است.)

افراد می توانند در مورد افسردگی حرف بزنند و نظرات دیگران را هم بشنوند. با این وجود نباید پیام هایی در مورد افکار خودکشی را در قسمتهای سایت از جمله انجمن و قسمت های دیگر بگذارند چون می تواند برای افراد دیگر در سایت که دچار نا امیدی هستند یک تحریک باشد. این سایت جایی برای بیان قصد خودکشی و آسیب زدن به خود و دیگران نمی باشد. هر پیامی با این مضمون در صورت یافتن در سایت حذف می شود.

باز تولید این مطالب در انجمن بدون اجازه از مدیر سایت مجاز نمی باشد. مطالبی که توسط افراد مختلف در انجمن ایجاد می شوند شاید توسط خود نویسنده آنها راضی برای انتشار در جاهای دیگر نباشد.

همه پیام ها در انجمن اختلالات اضطرابی (سایت منطقه آرامش) بیانگر نظرات کسی است که پیام را نوشته است و مورد تایید و یا قبول انجمن اختلالات اضطرابی نمی باشد. با گذاشتن مطلبی در سایت، شما به انجمن اختلالات اضطرابی حق امتیاز رایگان آن، همیشگی بودن این امتیاز و نداشتن حق انحصاری آن را می دهید ( که شامل حقوق اخلاقی می باشد)، و حق استفاده از آن ، یا تولید دوباره آن، تغییر آن، ترجمه، انتشار آن در جاهای دیگر را به انجمن اختلالات اضطرابی می دهید.

اعضا باید یک ایمیل معتبر برای فعالسازی و فرستادن پیامهای آنها داشته باشند و نمی توانند بیشتر از یک ایمیل داشته باشند.

جهت آگاهی لازم است بدانید که مدیرسایت و همکاران سایت  مطالبی که در انجمن درج می شود از نظر اعتبار و صحت آنها مورد تایید نمی باشد. یادتان باشد که ما نمی توانیم به صورت فعال تمام پیام ها را بررسی کنیم، بنابراین هیچگونه مسئولیتی برای مطالب آن برعهده ی انجمن اختلالات اضطرابی نمی باشد. ما تضمینی برای صحت، دقت  و یا مفید بودن مطالب را نمی دهیم. پیام ها در این سایت بیانگر نظر نویسنده آنها می باشد و بیانگر نظر این انجمن چه همکاران آن و چه صاحب و مدیر آن نمی باشد. هرشخصی که احساس می کند که پیامی نامناسب است، این انجمن او را برای اطلاع سریع به مدیر سایت و یا همکاران آن تشویق می کند. همکاران و مدیر سایت این حق را دارند که مطلبی را که به آنها ارجاع می شود در صورت تشخیص و در مدت زمان معینی حذف نمایند. این پروسه دستی می باشد، بنابراین دقت بفرمایید که شاید مدیرسایت وهمکاران او نتوانند پیام خاصی را سریع تغییر و یا حذف نمایند.

شما قبول می کنید که در این انجمن مطالب اشتباه، افترا آمیز، بدگویی، ناصحیح ، بدون دقت، رکیک و زشت، تنفربرانگیز، عذاب آور، بی حرمتی کردن، جهت گیری های جنسی، تهدید، تحقیر، خجالت آور، نا امید کننده، به عنوان حمله کننده، و یا مسائل مختلف و شخصی افراد و یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد. و شما نباید از مطالبی که حق کپی رایت آن از شما نیست در این پست بحث کنید. هرز نامه، حملات مختلف به سایت، نامه های خاص به اعضا و یا درخواست های غیرمتعارف در این انجمن ممنوع می باشد. از این انجمن نباید برای شایعات بی اساس، انتشار شایعات و یا اتهامات علیه اعضای دیگر انجمن اقدام نمایید و نباید از پیام های خصوصی برای انتشار افراد دیگر که ارتباطی با آنها ندارد استفاده کنید.

فعالیت در زمینه دزدیدن اطلاعات و هک کردن سایت و یا مشخصات اعضا و یا بحث در مورد فیلتر  در این انجمن انجام ندهید. اگر احساس می کنید کسی در این زمینه فعالیت می کند لطفا به مدیر سایت و یا همکاران سایت اطلاع دهید تا دستورات لازم را اعمال نمایند.

هر وسیله ای که مطالب و تصاویر انجمن را ذخیره کند و از اطلاعات عمومی و شخصی اعضا این انجمن استفاده کند ممنوع می باشد. ذخیره اطلاعات شخصی اعضا و یا انتقال آن ممنوع می باشد.

  همکاران انجمن هم باید از قوانین این انجمن مانند اعضای عادی تبعیت کند و باید با احترام و حوصله با اعضای عادی برخورد نمایند. و اگر اعضای عادی با اخطار و منع دسترسی روبرو شدند، اطلاعات شخصی آنها همچنان محرمانه و شخصی باقی می ماند. همکاران سایت می توانند اعضای عادی سایت را با توجه به قوانینی که در این تعهد زیر پابگذارند با اطلاع و یا بدون اطلاع آنها، از انجمن حذف نمایند و یا دسترسی آنها را محدود کنند. و این حق همکاران سایت می باشد که هر قسمتی از قانون که زیر پاگذاشته شود را برای افراد خاطی به عنوان موارد قانونی انجمن تعریف نمایند.

مدیر و همکاران سایت این حق را دارند که مطالب افراد را تغییر، مخفی ، تغییر مکان به قسمت دیگر و یا آن را حذف نمایند و نیاز هم نمی باشد که آن را اطلاع دهند. و مطالبی را که در انجمن قرار می دهید همکاران سایت می توانند در این زمینه با شما بحث نمایند و یا در مورد حساب کاربری شما تصمیم بگیرند.

مطالب مستهجن و جنسی نباید در انجمن قرار دهید مگر اینکه جز مطالب علمی و با رعایت موازین اسلامی باشد. لطفا در مورد علاقه های جنسی خود حرفی نزنید که باعث شکستن قبح این مطالب در جامعه شود حتی اگر قسمتی از اختلالات شما باشند. و این حق همکاران سایت می باشد که تصمیم بگیرند کدامیک از مطالب جنسی و یا اهانت آمیز می باشد و می توانند در این زمینه تصمیمات مقتضی را اتخاذ نمایند.

باوجودی که همکاران سایت در قسمت های مختلف انجمن برای امنیت سایت تلاش می کنند  لذا در زمانهایی که در این قسمت ها نمی باشند و شما احساس راحتی و امنیت نمی کنید لطفا از انجمن خارج شوید تا زمان حضور آنها دوباره به انجمن برگردید. زمانی که در انجمن هستید شما با ریسک شخصی خود عمل می نمایید و قبول می کنید که انجمن اختلالات اضطرابی را از هرگونه آسیبی پشتیبانی کنید و مدیر سایت همکاران سایت تحت شرایط قانونی حق استفاده از انجمن را به شما می دهند.
انتشار مطالب و یا تبلیغ از مطالب انجمن ها و یا گروه های حامی دیگر در هر قسمت از این انجمن ممنوع می باشد. با احترام به این قانون، به انجمنها و سایت های دیگر هم احترام می گذارید.

 صدور اخطار، منع و یا حذف مطالب عضویی، تحت بحث اعضای دیگر نمی باشد. این عمل برعلیه شخص و یا حساب فردی مسئله ای محرمانه ای می باشد که تنها به مدیر و همکاران سایت باید اطلاع دهید تا اینکه ترتیب اثر دهند. حرف های بیهود، لفاظی های بحث برانگیز ، دعوا کردن و شایعه پراکنی علیه فردی در هر قسمت از انجمن ممنوع می باشد. اگر عضویی با حذف پیام و یا محدودیت دسترسی و یا حتی حذف کاربری بخواهند در پیام های شخصی و عمومی کلمات نامناسب و بیهودی را انتشار دهند با آنها برخورد می شود و نسبت به حضور آنها ممانعت به عمل می آید. با این اعمال باعث ایجاد محیطی نامناسب برای اعضای دیگر می شود که این اعمال در این سایت جایی ندارد. این مطالب بدون خبرساختن عضو و یا اعضا حذف می شود و حساب کاربری آن عضو برای همیشه حذف می شود.

ارتباطات غیر انجمن
برای امنیت اعضای انجمن ، از ارسال صفحات شخصی، آدرس، آدرس ایمیل، شماره تلفن و یا هر راه ارتباطی دیگر برای افراد دیگر خودداری فرمایید و این اعمال در سایت ممنوع می باشد.


شکار غیرقانونی/ به اشتراک گرفتن
شکار غیرقانونی/ به اشتراک گرفتن عملی است که از طریق پیام، لینکی برای رقابت با سایت های دیگر مرتبط با زمینه اضطراب است و یا برای هدف تبلیغ و جذب اعضای این انجمن به سایت های دیگر می باشد. این کار می تواند به طور مستقیم و یا غیر مستقیم و با پیغام هایی حاوی لینک های مختلف باشد که به صورت آفلاین هم عمل شکار غیرقانونی/ به اشتراک گرفتن را انجام دهد. این نوع فعالیت ها در هر انجمنی ممنوع می باشد و انجام آن در انجمن اختلالات اضطرابی باعث حذف همیشگی فرد از انجمن می شود.

شما به تنهایی مسئول مطالب پیامهایتان در این انجمن می باشید. همچنین شما قبول می کنید که برای صاحب این سایت و همکاران و اعضای آن خطر و تهدیدی ایجاد نمی کنید. این سایت این حق را برای خود می بیند که اگر در صورت شکایت قانونی از عضوی در این سایت اطلاعات آن فرد را در اختیار مراجع قانونی قرار می دهد.

شما این توانایی را دارید که هر نام کاربری را برای خود در انجمن انتخاب کنید. توصیه ما به شما انتخاب نام کاربری مناسب می باشد. نام کاربری و رمز ورود خودتان را در اختیار کسی قرار ندهید چون اگر کسی از این نام کاربری استفاده کند مطالب ارائه شده توسط آن فرد، در صورت پیگیری مسئول آن شما می باشید. به هیچ عنوانی از نام کاربری کسی استفاده نکنید. پیشنهاد ما انتخاب رمز ورود پیچیده می باشد که کسی نتواند رمز آن را بدست آورد.

بعد از ثبت نام در این سایت می توانید به قسمت مشخصات کاربری بروید و تغییرات دلخواه را وارد نمایید. این وظیفه شما می باشد که که اطلاعاتی دقیق و مناسب ارائه دهید. هر مطلبی خلاف واقع یا بیهود توسط مدیر سایت و همکاران سایت در صورت یافته شدن پاک می شود آن هم با اطلاع قبلی و یا بدون اطلاع.

لطفا یادتان باشد که امکان دارد در مواقعی پیام های خصوصی ( از طریق PM) برای کاربران ارسال شود.

لطفا یادتان باشد با هر پیام در انجمن، IP شما ثبت می شود، که در مواقعی برای محدود کردن شما و یا ISP از آن استفاده می شود. این اتفاق در شرایطی که تخلف بزرگی صورت گرفته باشد انجام می شود.

تعریف ها:
" کاربر " قطعا منظور شما استفاده کننده سایت انجمن اختلالات اضطرابی می باشید

تعهد و مفادنامه قوانینی است که باید اعضای انجمن در رعایت آن متعهد شوند

انجمن اختلالات اضطرابی و یا سایت منطقه آرامش هر دو مرتبط با یک سایت به آدرس : RELAXZONE.IR می باشد.

باید نسبت به موارد زیر از انجمن اختلالات اضطرابی و یا سایت منطقه آرامش تبعیت کنید:

مطالب درج شده در سایت منطقه آرامش و یا اختلالات اضطرابی چه مطالب با ویرایش مناسب و یا مطالب با هرنوع نقصی می تواند صحیح و درست نباشد، مطالب این انجمن می تواند هر خطایی داشته باشد که مسئول آن مدیر سایت و همکاران سایت نمی باشد. هر مطالبی در انجمن مسئول آن نویسنده آن می باشد و انجمن اختلالات اضطرابی هیچگونه مسئولیتی به علت وجود مطالب آن ندارد.

لینکهای درج شده در بعضی از پیامهای اعضا، هیچ ارتباطی با سایت منطقه آرامش و یا انجمن اختلالات اضطرابی ندارد. سایت منطقه آرامش و یا انجمن اختلالات اضطرابی هیچگونه تعهدی در مورد مطالب موجود در آن ندارد چه مطالب نوشته شده در آن و یا لینکهای موجود در آن.

سایت منطقه آرامش و یا انجمن اختلالات اضطرابی هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب رد و بدل شده بین اعضا چه پیامهای عمومی و یا پیامهای خصوصی نمی باشد.

انجمن اختلالات اضطرابی هیچ تعهدی به اعضا و یا گروه های مختلف برای پاسخگویی در مورد مطالب موجود در سایت ندارد. و همچنین کمبود مکالمات و پاسخگویی به اعضا و گروه های خاص جز وظایف انجمن نمی باشد.

انجمن اختلالات اضطرابی و یا سایت منطقه آرامش مسئولیتی در مورد خراب شدن و یا تاخیر سایت در بارگذاری و یا دانلود مطالب نمی باشد، و مسئولیتی در مورد از دست دادن  و یا خراب شدن مطالب موجود در سایت به هیچ فرد و گروهی را ندارد.

انجمن اختلالات اضطرابی و یا سایت منطقه آرامش این حق را دارد که این تعهد نامه و یا مفاد نامه را در هر زمان و بدون اطلاع اولیه تغییر دهد و یا تعهد نامه را به علت نقض موارد مختلف در تعهد نامه تغییر دهد.

حق کپی رایت
مطالب موجود در این سایت از جمله پیام های خصوصی، مطالب عمومی و مطالب تغییریافته از این سایت، و در غالب موارد مختلفی از جمله کتاب چاپی، کتاب الکترونیکی، سی دی، دی وی دی، پی دی اف، و موارد مختلف شناخته شده برای انتشار در زمان حال و یا وسایل ناشناخته در زمان آینده بدون اجازه کتبی از انجمن اختلالات اضطرابی و یا سایت منطقه آرامش قانونی نمی باشد.

حقانیت
مطالب موجود در این سایت تضمینی برای صحت و دقت آن وجود ندارد. و به علت هرگونه خرابی و صدمه به هر عنوان چه مستقیم و غیر مستقیم، این انجمن و مدیر سایت و همکاران آن هیچگونه تعهدی به فرد و گروهی ندارد. و اعضا و کاربران انجمن اختلالات اضطرابی و یا سایت منطقه آرامش با مسئولیت خود از مطالب این سایت استفاده می کنند. و مدیر این سایت و همکاران آن هیچگونه تعهدی برای این موارد ندارند.

شکایت
کاربران انجمن اختلالات اضطرابی و سایت منطقه آرامش باید این انجمن، مدیر سایت و همکاران سایت را از هرگونه آسیب و شکایتی مصون نگه دارند. و این سایت هیچگونه تعهدی برای هر نوع آسیب و صدمه و شکایتی به علت مطالب کاربران آن ندارد. و مسئولیت مطالب با خود نویسنده ی آن می باشد.

مخالف تبعیض
این انجمن هیچگونه تبعیضی نسبت به فرد و گروه و یا سازمانی به علت نژاد، مذهب ، رنگ، سن ، ناتوانی، تحقیر جنسیت فرد، جهت گیری های جنسی را ندارد.

قانون جمهوری اسلامی ایران:
این انجمن از قانون جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند و در صورت یافتن مغایرت هر کدام از قسمت های قوانین و مفاد این انجمن با قوانین جمهوری اسلامی ایران، موظف به اعمال قانون می باشیم.

قبول تعهد نامه
 هر قسمت از این مفاد نامه و یا تعهد نامه اگر مورد قبول شما نمی باشد، شما باید از این ثبت نام و سایت خارج شوید و یا در صورت عضویت باید کاربری خود را حذف نمایید. استفاده نمودن از این انجمن به معنی این می باشد که شما قوانین و تعهدات این مفاد نامه را قبول دارید.