نویسنده موضوع: قوي باشيد عين كوه  (دفعات بازدید: 1507 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

بابك

• بابك
  • کاربرفعال
  • ارسال: 231
  • امتیاز 31
  • جنسيت : پسر
  • روزای خوب نزدیک است اندکی صبر!
قوي باشيد عين كوه
« : مه 08, 2015, 09:35:17 pm »
سلام دوستان من 24 سالمه حدود 10 ساله كه وسواس فكري شديد دارم اين وسواس از اونجاي شورع شد كه در كودكي با يك تجاوز دچار شوك شديد شدم بعد از اون ديگه همش عذاب مي كشيدم به كوچكترين مسئله جنسي واكنش ميدادم همش فكر ميكردم با ديگران رابطه جنسي داشتم و دارم مخصوصا افراد نزديك از اينكه جلوي كسي وايسم مي ترسيدم از پشت كسي رد نمي شدم همش خودم رو سرزنش ميكردم احساس گناه ميكردم احساس سرخوردگي همش تو فكرم درگير بودم كه من اين كارو نكردم اين اتفاق نيوفتاده از اين كه به خودم تهمت ميزدم بدجوري اذيت مي شدم همش اضطراب ترس وحشت غرق در عرق بودم اما با اين همه نا اميد نشدم از زندگي بدم نيومد به خدا توكل كردم تا اين كه چند سال تونستم شدتش رو كم كنم اما پاييز 92 دوباره شديد شد اضطرابم خيلي شديد شده بود اين دفعه تصميم گرفتم برم پيش يك روانپزشك اونجا بود كه فهميدم وسواس فكري دارم برام دارو تجويز كرد اولا حالم خيلي بد بود اما كم كم خوب شدم تا اين كه به صفر رسيده بود تو اوج آرامش بودم كه دوباره شروع شد اما ن با اون شدت تا الان دارم دارو مصرف ميكنم دكتر گفتش اين حالت طبيعي در حال نوسان هستش كم و زياد ميشه بعد مدتي به صفر ميرسه
دوستان عزيز اگه وسواس فكري دارين حتما به روانشناس يا روانپزشك مراجعه كنيد حتما درمان مي شيد به خدا توكل كنيد و نا اميد نشيد
ياحق :) :) :) :) :) :) :) :) :)
آرامش حق ماست

حامدخان

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 313
  • امتیاز 67
پاسخ : قوي باشيد عين كوه
« پاسخ #1 : مه 09, 2015, 11:42:36 am »
من را یاد فیلم هیس دخترها حرف نمیزنند انداختی آقا یا خانم معرفت به نظر من اکثر این بیماری های اعصاب ریشه در مسائل جنسی دارد ... بله تو یک سن خاصی اگر آدم مورد آزار و اذیت بعضی بیماران روانی قرار بگیره به عنوان یک خاطره بد همیشه آدم را اذیت میکند خدا از باعث و بانی اون نگذره
به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست ***
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

سارا

• کاربربسیار فعال
  • ارسال: 351
  • امتیاز 107
« پاسخ #2 : مه 09, 2015, 03:40:40 pm »
سلام دوست عزیز، تحسین میکنم روحیه وپشتکارت و برای درمان وسواس و استرس، امیدوارم حالت خوب خوب بشه، برای منم دعا کن

بابك

• بابك
  • کاربرفعال
  • امتیاز 31
« پاسخ #3 : مه 19, 2015, 12:43:19 am »
دوست عزيز به نكته خوبي اشاره كردي كاملا موافقم. باعث اين وسواس رو هيچ وقت نمي بخشم يك لحظه كثافت كاري طرف باعث شد بهترين لحظات عمرم با عذاب و ترس زندگي كنم.تمركز/يادگيري/حافظه/تواناي ذهني/استعداد/و...../ همش تضعيف شد. من برا كنكور خيلي  وقت گذاشتم همش تو كتابخانه درس ميخوندم ولي چه فايده سر جلسه امتحان با يك استرس شديد همش از بين رفت.     
آرامش حق ماست

بابك

• بابك
  • کاربرفعال
  • امتیاز 31
« پاسخ #4 : مه 19, 2015, 12:47:56 am »
سلام دوست عزیز، تحسین میکنم روحیه وپشتکارت و برای درمان وسواس و استرس، امیدوارم حالت خوب خوب بشه، برای منم دعا کن
ممنون سارا خانوم براي همه بيماران وسواس فكري تو همه جاي دنيا دعا ميكنم شما هم زياد دعا كنيد.
آرامش حق ماست

amin k

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 81
  • امتیاز 4
« پاسخ #5 : آوریل 17, 2016, 06:54:26 pm »
سلام بابک عزیز منم تو سن 38 سالگی از طرف یک بیمار روانی تهدید به تجاوز شدم و اون شخص با نگاهش و حرفاش بهم تجاوز کرد و من درگیر وسواس فکری شدم تا الان که نزدیک به دو سال هستش که هنوز درگیرم و همش می ترسم از جانب اون روانی مورد تجاوز قرار بگیرم بهش حساسیت پیدا کردم و هر وقت می دیدمش تمام بدنم شروع به لرزیدن می کرد و همش فکر میکردم داره باسن منو کنترل میکنه و باز فکراش نسبت به خودم می ترسیدم و همش فکر میکردم اگر ازدواج کنم با همسرم منو ببینه چی میشه و هنوز یک احساس حقارت و کوچیک شدن درونم هستش و احساس میکنم منو تحقیر کرده البته رفتم پییش روانپزشک دارو گرفتم الان حالم خوبه ولی هنوز یک رنجشی ازش دارم و ترس از تجاوز تو درونم هستش از اجتماع می ترسم و هر جائی میرم میترسم نکنه اونها هم مثل اون باشن تو محلی که زندگی میکنیم همه همشهریهاش هستن و همش از همشون میترسم و فکر میکنم همشون مثل اونن و حتی تو مسجد ازشون میترسم خدا بهمون کمک کنه

mohsen.sha1986@yahoo.com

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 1
  • امتیاز 0
« پاسخ #6 : ژوئن 11, 2016, 12:19:55 pm »
سلام دوستان :D :D :D