آخرین ارسالها

صفحه: [1] 2 3 ... 10
1
افسردگی بالینی (CD) / پاسخ : افت روحیه
« آخرين ارسال توسط تارا امروز ساعت 12:58:37 am »
مرسی الهام جان خوبم🌹🌹 عب نداره نگران نباش پیش میاد دیگه وقتی همچین حالت‌هایی پیش میاد همش نگو وای چرا باز اینجوری شدم چم شد باز،این بدترش میکنه،بگو طبعیه همیشه قرار نیس حال آدم خوب باشه همه همینطورن،قبلا خودتو سرگرم میکردی بازم به همون کارات ادامه بده،به خودت تلقین مثبت کن بگو حالم خوبه حس خوبی دارم،همه چی خوب میشه،اصلا شلوغش نکن برا خودت بزرگش نکن،برای خوردن داروها هم بنظرم بری دکتر بهتره شاید خواست تغییر بده یا یه توصیه ای کرد که به دردت خورد،نگران نباش بازم بهتر میشی همونطور که سری قبل تونستی و بهتر شدی بازم میتونی،این سری دیگه خیلی زودتر و راحتتر نسبت به سری قبل به حالو حسهای خوب میرسی🌹
2
« آخرين ارسال توسط 🌼Elham🌼 امروز ساعت 12:10:52 am »
سلام تارا جان. خوبی؟ کلی دلم برات تنگ شده بود.
راست می گی واقعا زندگی رسیدن نیست...
اصلا نمی نمیدونم چرا یهویی اینجوری شدم
برای پایان نامه اون همه اضطراب داشتم شکر خدا هیچ مشکلی نداشتم ولی الان که به قول تو باید لذت ببرم، اینجوری شدم دوباره.
قرصامو دکترم گفته بود قطع کنم. حتی زمان دفاع هم یه هفته ای بود قرص نمی خوردم.
فک کنم دوباره باید شروع کنم...
به نظرت برم دکتر یا خودم دوباره شروع کنم؟
تو این شبای فاطمیه خیلی التماس دعا :)
3
« آخرين ارسال توسط تارا فوریه 19, 2018, 06:18:01 pm »
سلام الهام جان تبریک میگم بابت دفاعت و کار پیدا کردنت،داروهاتو خودت قطع کردی یا پزشک؟شاید بخاطر همون باشه، OCD طوریه که امکان بازگشتش وجود داره براهمین همیشه باید مراقب و آماده بود و پیشگیری کرد،و اینکه زندگی مسابقه نیس.رسیدنی وجود نداره رسیدن به چیزی آینده یا خوشبختی ما رو تضمین نمیکنه،نمیگم تلاش نکن ولی ب خودت سختم نگیر تازه دفاع کردی بنظرم یکم به خودت استراحت بده از اینکه دفاع کردی جشن بگیر لذت ببر بعد باز به تلاش برای هدفهات ادامه بده
4
« آخرين ارسال توسط 🌼Elham🌼 فوریه 19, 2018, 03:04:35 pm »
سلام آقا مهدی تولدتون مبارک. با آرزوی روزهای خیلی خوب. ممنون از توضیحاتتون
با وجود اینکه این مدت همش اتفاقای خوب برام افتاده دفاع کردم، دیروز کار پیدا کردم ولی از دیروز عصر یهویی اینجوری شدم. امروز بدتر شدم حتی.
الان یه دوره ایم که دارم تصمیم میگیرم برای آیندم چی کار کنم، می خواستم خونه بگیرم بمونم تهران. ولی با این اوضاع یهویی همه ی انگیزم رو از دست دادم. دقیقا الان منم در حال ظاهرسازیم و اینکه هیچ احساسی ندارم. خیلی بده. فکر می کردم خوب شدم :-\ حتی داروهام رو هم دیگه نمی خوردم
این مدت خیلی امیدوار شده بودم به ازدواج و آینده و کار و ... که قبلا امیدی به هیچ کدوم نداشتم. به قول شما انگار ریست شدم دوباره.
5
« آخرين ارسال توسط Mehdii فوریه 19, 2018, 12:45:17 am »
سلام خوبيد الهام خانوم مرسي از دعا هاي خوبت اره خيلي خلوته دلايلشم قبلا گفته شده  در مورد سوالتم بايد بگم بقيه رو نميدونم  البته حتما برا خيليا هم پيش اومده ولي برا من بدون اغراق هميشه پيش مياد يه بار ماهي ٤ بار شاهد اين نوشان هستم يه بار ممكنه ماهي يا ٢ ماهي يه بار درست ميگي حس خيلي بديه مثل اينكه رسيت شدي و برگشتي به خونه اول نااميد ميشي و سر خورده برا من تو اين ١٣ سال بارها اين حس بوجود اومده حس ميكنم همه چي رو بايد از اول شروع كنم وقتي اينجور ميشم اعتماد به نفسمم خيلي پايين مياد معمولا وقتي زندگي يكنواخت بشه زياد يا اينكه اتفاقي بيافته كه ادمو ببره تو فكر و وسواس عود كنه اين فكرا هم مياد براي شما رو نميدونم چقدر طول ميكشه ولي اميدوارم زياد نباشه برا من بين يك هفته تا ٦ ماه طول كشيده كه دوباره به ارامش برسم الانم دارم ظاهر سازي ميكنم كه همه چي خوبه يعني كارايي كه انجام ميدم ارتباطايي كه دارم همه از روي الگو هست نميدونم متوجه ميشين يعني حسي ندارم به اتفاقا به محيط اطراف البته فقط زماني كه در گيرشم اين حالت خيلي ميتونه پيچيده باشه خوشبختانه با چيزايي كه گفتي خيلي حاد نيست فصلم تاثير داره تو خلق و خو و افسردگي اكثر كسايي هم كه وسواس فكري دارن تا حدودي حالا كم و بيش دو قطبي هم هستن و شخصيت مرزي دارن من امروز تولدم بود ولي واقعا خوشحال نبودم سه روزي بود مثل بقيه روزا با اينكه اطرافيان ميخواستن خوشحالم كنن ولي من همش تو فكرو همين حالت دلگيري كه شما ميگين بودم البته با شدت بيشت
6
افسردگی بالینی (CD) / افت روحیه
« آخرين ارسال توسط 🌼Elham🌼 فوریه 18, 2018, 11:47:04 pm »
سلام به همگی
چقدر سوت و کوره اینجا
البته دعا می کنم که همه حالشون خوب باشه که نیستن

یه سوال داشتم شما هم پیش اومده یهویی دلتون بگیره و به نقطه صفر برسید و بی انگیزه بشید؟؟
من با وجود اینکه خیلی حالم بهتر شده ولی بعضی وقتا اینجوری میشم. خیلی حس بدیه. نمیدونم باهاش چی کار کنم؟مثلا امروز از صبح خیلی سر حال بودم ولی الان یهویی اینجوری شدم.
همش میگم نکنه دو قطبی هم شدم خبر ندارم !!!!
7
سلام یاسمن جان
ممنون از اطلاع رسانیت عزیزم
ان شاالله زود خوب میشی کامل
8
سلام دوستان عزیزم
شش ماهه بیماری دیستونی که نوعی گرفتگی عضله و حرکات غیر ارادی است را سپری میکنم.
خدا میدونه که چقد دارو که مصرف نکردم شاید حدود ده تا قرص در یک روز.
سرانجام یک دکتر مغز و اعصاب ، داروهای وسواس را قطع کرد... کارم به کمیسیون پزشکی کشیده شد و هیچ کس نتونست بفهمد دچار چه نوعی از دیستونی شدم
بعد از سه ماه که از دکترای اصفهان نا امید شدم راهی تهران نزد دکتر زمان علی شهیدی فوق تخصص اختلال های حرکتی  شدم.
همین که حرکات منو دید بهم گفت داروهای اعصاب و وسواس مصرف میکردی. بهمم گفت بیماری الان ناشی از مصرف پیموزاید و پرفنازین هست که مصرف کرد ی.... زیاده روی در تجویز و مصرف این داروها نتیجه اش این حالت شده
حدود یک ماهه که درمان.در حال نتیجه دادن است....
بیماری اعصای مث سایر بیماریها دوره  درمان داره و زیاده روی در مصرف داروها موجب بیماریهای دیگری میشود....
مراقب خودتون باشید.

9
اضطراب فراگیر (GAD) / پاسخ : ریزش مو از اضطراب
« آخرين ارسال توسط 🌼Elham🌼 فوریه 08, 2018, 08:00:14 pm »
سلام. از کل سرم میریخت
شاید ارثیه ولی اگه میگید اضطراب هم هست. ممکنه اضطراب باعث تشدیدش شده باشه.
10
خودتان را معرفی کنید / پاسخ : وسواس وافسردگی شدید
« آخرين ارسال توسط 🌼Elham🌼 فوریه 08, 2018, 07:57:57 pm »
سلام
منم دقیقا افکار شما رو داشتم
اگه پیامای قبلیم تو انجمن رو بخونید متوجه میشید
من در کنار روانشناس دارو هم مصرف کردم.
من شیراز کسی رو نمیشناسم ولی اول پیش یه روانشناس بالینی برید و با توصیه ی ایشون پیش روانپزشک
من الان خوب شدم دارو هم مصرف نمی کنم
تاکید می کنم تمام افکار شما رو داشتم مثل **** یا آسیب زدن به کسی، ترس از دیوانه شدن.....
مطمئن باشید خوب می شید
صفحه: [1] 2 3 ... 10