آخرین ارسالها

صفحه: [1] 2 3 ... 10
1
خدا را شکر که بهتر هستید..
بهترینها را براتون آرزو میکنم و امیدوارم همیشه شاد و سر زنده باشید.
2
سلام
وقتتون بخیر خوبید درست این پست فاصله‌ی چندانی نداشته آقا محمد من الان درست از مهر پارسال این‌جوری بودم و خیلی دوران سختی رو گذزوندم کارم همش گریه بود حتی می‌ترسیدند از اون آواها برم دکتر روانپزشک میترسیدم بهم بگه که باید بیمارستان بستری بشی یا حتی برم دیوانه خونه بعدش که خیلی از این افکار ترسناک که نکنه من برم چاقو بردارم و به کسی آسیبی برسونم وحشت میکرد خلاصه حتی همه چاقوهای تو خونه رو برداشتم و یکی دو روز سر این حتی با شوهرم حرفم شده تا اینکه رفتم روانپزشک و گفتن وسواس فکری و هیچی نیست بعدش بهم قرص داد و رفتم پیش راونشناس خلاصه همش فکرهای وحشتناک تا اینکه کم کم از اضطرابم کم شده و حالا که فکر میکنم میفهمی که واقعا همش مسخره و الکی و داریم لحظات زندگی قشنگمو خراب میکردم و ی چیز دیگه روانشناسم گفت که اینا کار ذهن و باید خیلی روش حساسیت نشون ندیم تا قدرت نگیر چون ذهن هم فکرهای خوب و بد  میاد توش و ما نمی‌توانیم خذفش کنیم و به قول دوست خوبم ون الهام جان وقتی به این درک برسی که اینا از درون خود ما نیست و ما هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی و هیچ گونه اضطرابی هیچ کار نمی‌کنیم الآنم بعضی وقتا میاد ولی میدانم هیچی نیست زیاد درگیریش نمیشم
3
افسردگی بالینی (CD) / پاسخ : دیگه بریدم
« آخرين ارسال توسط Mohamad آوریل 25, 2018, 08:16:13 pm »
ببینید دوستان من هم مثل دوستمون از 17 سالگی(الان 38 سالمه ) با این مشکل وسواس میجنگم...
ولی فرق من با شماهایی که اینجا هستید و دارید مشکلاتتونو مطرح میکنید اینه که من اون زمان واقعا نمی دونستم که وسواس چیه ، اضطراب چیه ..... الان که شماها مشکلاتتونو اینجا مطرح میکنید و دنبال کمک میگردید معنیش اینه که شما قبول کردید که بیماری روحی دارید و این خیلی خوبه... وای بحال کسی که نفهمد بیماری روحی دارد و قبول نکند کسی هم نباشد که بهش کمک کند...
من هم اون زمان نمی دونستم بیماری روحی چیه ... دارو زیاد نخوردم-الان هم نمیخورم -ولی حدود بیست سالگی شوک درمانی کردم(شوک الکتریکی) ولی اصلان فایده نداشت که هیچ ضرر هم داشت و عوارضش تا آخر عمرت باقی میمونه
...
نمیخوام منفی بافی کنم من نظر خودمو میگم که بیماری وسواس درمان نداره.. ولی با تغییر سبک زندگی ، با آگاهی و کنترل ذهن میشه ،خوشحال زندگی کرد و شاد زیست..
فقط خودمونیم که میتونیم به خودمون کمک کنیم ( و البته خانواده هم نقش بسیار مهمی دارند و همانطور که دوستمون گفتند باید از هر کسی که میتونیم کمک بگیریم و خجالت نکشیم)

4
خدا را شکر که خوب شدی ...
این پستت با بقیه پستات فاصله زمانی چندان زیادی نداره .. چجوری به این زودی خوب شدی ...؟
5
سلام به همه دوستان عزیزم ی خبر خوب اینکه من هم واقعا از اون ترس های بی مورد و اضطراب های مسخره خلاص شدم الآن شکر خدا خوبم و از همیه کسانی که مننچو راهی کرد کمال تشکر رو دارم خانم الهامجان
6
« آخرين ارسال توسط Bahman آوریل 23, 2018, 11:27:48 pm »
مهدی جان شما دارو مصرف نمیکنی
7
« آخرين ارسال توسط Mehdii آوریل 23, 2018, 05:36:40 pm »
سلام من ۲۱سالمه و۴ساله این مشکلو دارم خیلی از موقعیت های زندگیمو به خاطر همین بی علاقه گی تحمیلی از دس دادم خیلی سعی میکنم فکر مثبت کنم و بی خیال باشم ولی نمیشه افکار منفی به ذور میان سراغم واقعا درمقابلشون عاجزم دیگه به آخر رسیدم نمیدونم چیکار کنم

واقعا همش 21 سالته ..... خیلی جوونی خیلی وقتم زیاد داری چیزی رو از دست ندادی البته اگر به فکر باشی نباشی یه وقت به خودت میای میبینی 10 سال گذشته و هنوز داری درجا میزنی برای شما از 17 سالگی شروع شد برای من از 12 سالگی حس و حالی که الان داری من تو همه ی این سالها چه 12 سالگی چه 15 سالگی چه 17 سالگی تا همین الان داشتم و دارم ولی فرق الان با اون موقع اینه که کمتر اهمیت میدم به افکارم هرچند وسواس فکری و افسردگی هیچ وقت عادی میشه هر بار که فکرت درگر میشه تمام حسو حالای قبل برمیگردن ولی خب خبر خوب اینه که همین الان شما درمانو بصورت اصولی زیر نظر دکتر شروع کنین تا نهایت 23 سالگی وسواست به صورت کامل درمان میشه تو این دوره هم 23 سال اصلا سن زیادی نیست میدونم سخته شاید با توجه به شرایطی که داری شاید خانواده درک نکنن یا قبول نداشته باشن که شما مشکل داری ولی هر جور که میتونی هر کسی که فکر میکنی میتونه کمکت کنه ازش کمک بگیر اصلا هم نترس که بقیه بفهمن یا چه فکری بکنن سلامتیت مهم تره تو این مملکت مریضی و بیماری بیشتر تو مشکلات جسمی خلاصه میشه ولی خب بدن سالم باشه مغزی که همه ی بدن و افکار وشخصیت و همه چیز ما با اون تعریف میشه درست کار نکنه شما نمیتونی از زندگیت با وجود اینکه شاید بقیه حسرت زندگی شما رو بخورن لذتی ببری درک میکنم کار اسونی نیست منم تو همه این سالها نه یه بار نه 2 بارشاید 15 بارفکر میکردم به اخر خط رسیدم ولی خب من شرایط درمان رو نداشتم و مجبور بودم خود درمانی کنم شما اگه شرایطشو داری و واقعا میخوای که درمان بشی باید کمک بگیری تنهایی نمیشه با وسواس و افسردگی جنگید چون متاسفانه هر چقدر بخوای مقاومت کنی وسواست بدتر میشه فقط با دارو و رفتار درمانی میشه وسواسو درمان کرد
8
« آخرين ارسال توسط 🌼Elham🌼 آوریل 23, 2018, 01:25:49 am »
سلام
همین که به دنبال درمانید یعنی به آخر خط نرسیدید
و چون از این بی علاقگی ناراحتید پس تو وجودتون و ذاتتون این بی علاقگی وجود نداره و دایم داره باهاش می جنگه
اصطلاح بازی ذهن که آقا مهدی گفتن واقعا توصیف خوبی برای مشکلاته همه ی بچه هایی مثل ماهاست. اینو همیشه گوشه ذهنتون داشته باشید و افکار رو از خود واقعیتون جدا بدونید.
گولشو نخورید
9
« آخرين ارسال توسط Bahman آوریل 22, 2018, 08:12:48 pm »
سلام من ۲۱سالمه و۴ساله این مشکلو دارم خیلی از موقعیت های زندگیمو به خاطر همین بی علاقه گی تحمیلی از دس دادم خیلی سعی میکنم فکر مثبت کنم و بی خیال باشم ولی نمیشه افکار منفی به ذور میان سراغم واقعا درمقابلشون عاجزم دیگه به آخر رسیدم نمیدونم چیکار کنم
10
« آخرين ارسال توسط Mehdii آوریل 22, 2018, 07:35:40 pm »
سلام سنتون و اینکه چند ساله این مشکلو دارینو ذکر نکردید دوست عزیز، خیلی خوش اومدی به انجمن خیلی خلوته این روزا البته قبلا اینجور نبود مشکلی که شما دارید اکثر دوستان باهاش دستو پنجه نرم کردن و خیلیا مثل خود منم هنوز کم و بیش درگیرشن همونجور که دکتر بهت گفته شما افسردگی و وسواس دارین که تو این سالها مزمن هم شده واقعیت اینه که هیچ کس به اندازه خودتون نمیتونه بهتون کمک کنه باید واقعا بخواین کار اصلا اسونی هم نیست ولی خب امروز دست به کار بشی بهتر از فرداست وسواس و افسردگی یک روزه خوب نمیشه به 2 سال  زمان نیاز داره (دارودرمانیو رفتار درمانی) اگه شرایطش رو دارین حتما درمانو شروع کنین فقط هم قرص خوردن کافی نیست این قرصایی هم که میخورین به هرحال زمان میبره تا اثر کنه اگه بعد یک ماه اثر نکرد دکتر قرصای جدید تجویز میکنه الهام خانمم راهنمایی های خیلی خوبی کرده هر چند شما اول باید از باتلاق خودتو بکشی بیرون بعد بتونی راه بری و بدوی ولی خب باید تلاش کنی بیخیال باشی یکم ،بدترین شرایطی که تاامروز شما داشتی هم ازش گذشته این نیز هم بگذرد ولی خب وسواس اگه درمان نشه مرتب عود میکنه پس باید مشکلت رو ریشه ای حل کنی اراده کن ادم خیلی کارا میتونه انجام بده زمان و از دست نده هیچ وقت برای استارت و شروع دیر نیست نا امید نباش تنها نیستی هممون این روزا رو گذروندیم ما هم فکر میکردم این تاریکی دست از سرمون بر نمیداره دیگه خوب نمیشیم اینا همه بازی ذهنه باید باهاش مقابله کنی  قدرت تلقین رو دست کم نگیر دست به کار شووو با نشستن و فکرمنفی کردن هیچ چیز درست نمیشه فقط انرژی برات نمیمونه
صفحه: [1] 2 3 ... 10