آخرین ارسالها

صفحه: [1] 2 3 ... 10
1
سلام آقا علی انشالا حالتون بهتر شه، شما اصلا منطقی فکر نمیکنین،وسواس یه طرف قضیه منطقی فکر کردن و شناخت به موضوعات طرف دیگه قضیه،وسواس داشتن دلیل بر این نمیشه منطقی فکر نکنین!خودتونو گول نزنین حتی اگه اونطوری ک میگین تو ناخوآگاهتون درگیر هستین میدونین ک کارتون اشتباهه!و بهتر روانشناستونو عوض کنین،شما بدجوری درگیر احساسات پوچ هم هستین ک این خودش نیاز ب درمان داره یعنی باید یاد بگیرین منطقو به احساسات پوچ غلبه کنین نه اینکه خودتونو گول بزنین :)به امید حال بهتر...
2
سلام
هیچ وقت مطرح نکنید.....
خودتون هم دلایلش رو گفتید: شوهرداره-بچه داره-40 سالشه. شما راجع به یه زندگی حداقل 10 ساله دارید حرف می زنید...

و اگه فراموش کردن این خانوم براتون سخته از روانشناس دیگه ای کمک بگیرید.

3
دوستان فکر کنم عاشق روانشناسم شدم...40 سالشه یه دختر 10 ساله هم داره شوهرم داره..

2 هفته دیگه وقت دارم میرم پیشش...به نظرتون بهش پیشنهاد ازدواج بدم قبول میکنه؟

کار درستی بهش پیشنهاد ازدواج بدم؟

خیلی ازش خوشم میاد..هم مهربونه هم روانشناسه ( تا اخر عمربا یه روانشناس مهربون زندگی میکنم ) خیلی حال میده اگر قبول کنه..

ولی اگرم اونم قبول کنه مادرم نمیزاره ازدواج کنیم با هم..

به نظرتون کار درستیه بهش پیشنهاد ازدواج بدم؟ از فکرم نمیره بیرون همش تو فکرشم...باید بدستش بیارم عاشقشم

به نظرتون شوهرش رو طلاق میده منو بگیره؟من پسر خوشتیپ و خوشگلی هستم فکر کنم از من خوشش میاد

دوستان فکر کنم حالم خوب نیست...از ادمین سید حمید خواهش میکنم من رو بن کنه...

دارم چرت و پرت میگم...باید برم قرصهای اعصابم رو عوض کنم
4
دوستان فکر کنم عاشق روانشناسم شدم...40 سالشه یه دختر 10 ساله هم داره شوهرم داره..

2 هفته دیگه وقت دارم میرم پیشش...به نظرتون بهش پیشنهاد ازدواج بدم قبول میکنه؟

کار درستی بهش پیشنهاد ازدواج بدم؟

خیلی ازش خوشم میاد..هم مهربونه هم روانشناسه ( تا اخر عمربا یه روانشناس مهربون زندگی میکنم ) خیلی حال میده اگر قبول کنه..

ولی اگرم اونم قبول کنه مادرم نمیزاره ازدواج کنیم با هم..

به نظرتون کار درستیه بهش پیشنهاد ازدواج بدم؟ از فکرم نمیره بیرون همش تو فکرشم...باید بدستش بیارم عاشقشم

به نظرتون شوهرش رو طلاق میده منو بگیره؟من پسر خوشتیپ و خوشگلی هستم فکر کنم از من خوشش میاد
5
لینکتون رو خوندم خوب بود ولی من وسواس ندارم فقط یه موضوع اذیتم میکنه و همش تو ذهنمه و اونم اینه که دکترم گفته پانیک مادام العمره و با قطع دارو برمیگرده چند حا دیگه هم از روانپزشک ها شنیدم حالا نمیدونم تا چه حد صحت داره ولی یه کلبپی دیدم بهم خیلی کمک کرده یعنی فعلا اونم این بود که دختری که پانیک داشت میگفت من پانیک رو فرا میخونم به چالش میکشمش و بهش میگم بیا همین الان حمله کن همون باعث میشد قدرتش کم بشه واسه همین من میخوام رو این چالش کار کنم فک میکنم خیلی مأثره
6
سلام بله كاملا موافقم،  چه بسا که همین مشکلات روزمره باعث به وجود اومدن تمام امراض روحی ما میشن,  اما چند نکته رو باید خدمتتون عرض کنم؛  اگر دکتر تشخیص داده مشکلتون رو میتونید فقط دارو هارو مصرف کنید و با وب گردی و استفاده از تجربه ی همین دوستانی که در این فروم هستن رواندرمانی رو خودتون شروع کنید,  من با توجه به بودجه خودم هر دو هفته یکبار پیش مشاور میرم که به نظرم کمک زیادی بهم نمیکنه,  تمام تجربیاتی رو هم که کسب کردم از توی لینک زیر نوشتم که در اخر لینک رو براتون قرار میدم تو بخش تجربیات موفقیت آمیز نوشتم, فقط اگر فرزند شیر خوار دارید حتما با پزشک راجع به مصرف دارو ها مشورت کنید که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.  حتما ورزش کنید دکتر من بهم گفته ورزش روند درمان رو دوبرابر تسریع میبخشه حتی یه نرمش نیم ساعته در طول روز,  در کل دنیا به اخر نرسیده و مطمئنم که خدا هست و مارو فراموش نکرده,  خنده و ارامش سهم و حق تک تک آدماس و غم ها پایدار نخواهند بود, 
حتما در لینک زیر تجربیات من رو بخونید امیدوار مفید واقع بشه یا علی ع
http://forum.relaxzone.ir/index.php?topic=741.msg4887;topicseen#msg4887
7
راستش رو بخواین واقعا دختر شادی بودم الان سعی میکنم با کوچکترین چیزا خودم رو شاد کنم اما واقعا بی پولی پدر مردم رو درآورده من خونواده ام یک شهر دیگه ان خیلی دورم ازشون مسئولیت دو تا بچه هام فقط با خودمه کسیو ندارم بی پولیم که باعث میشه بیشتر آدم از زندگی زده میشه همه میگن برین مشاوره چندین جلسه ولی به خدا همش پول میخواد اون بدبختی که نداره از کجا بیاره بره روانشناس همه دوست دارن حالشون رو خوب کنن اما واقعا بعضی وقتا شانس با آدم یار نیست.اینو قبول دارید؟
8
اول این که پیشنهاد میکنم پست آخرم راجع به تجربیات خودم رو ببخونید. در بخش تجربیات موفقیت امیز من و در نهایت ازتون میخوام که انقدر خودتون رو درگیر لذت بردن از زندگی بکنید که همه اینها رو کلا یادتون بره,  فکر می کنید موثر نیست ولی به خودتون میاید میبینید کلا فراموش شدن,  فقط وقتتونو با کارهایی که ازش لذت  میبرید پر کنید و نگران هیچ چیز نباشید تاخدارو دارید,  یا علی
9
ممنون از قوت قلبتون آره بازندگی های پر استرس امروز فک کنم بهتر که مصرف کنم بعد بزرگتر شدن بچه هام مطمئنم وضعیتم بهترمیشه الان به خاطر اونها به هیچ عنوان نمیتونم از خونه خارج شم اون بیشتر اذیتم میکنه دلی وقتی قرص رو مصرف میکنم تحملم به این جور زندگی بیشتر میشه
10
اگر فکر می کنید با دارو بهترید مصرف کنید حتما,  کسانی هستن که سالها با دارو دارند زندگی میکنن و هیچ مشکلی ندارند باهاش,  مثل بیمار دیابتی که به انسولین نیاز داره.
صفحه: [1] 2 3 ... 10