نویسنده موضوع: خواهش میکنم بدون قضاوت و محکوم کردن من جواب بدین  (دفعات بازدید: 223 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

amin k

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 81
  • امتیاز 4
بچه ها من تو زندگیم یک راز بود و در مورد مسائل جنسی هستش ایا شما هم که وسواس فکری دارین در مورد مسائل جنسی خودتون راز دارین میخام یک تحقیق بکنم خواهش میکنم صادق باشین

شاهین

• تازه وارد
  • *
  • ارسال: 24
  • امتیاز 5
بنظرم همه ادمها در این مورد راز دارند این به وسواس فکری ربطی نداشته باشه مگر از داشتن این رازناراحت باشیم ومرتبا در ذهنمون تکرار بشود

Mehdii

• کاربر عادی
  • **
  • ارسال: 61
  • امتیاز 10
بچه ها من تو زندگیم یک راز بود و در مورد مسائل جنسی هستش ایا شما هم که وسواس فکری دارین در مورد مسائل جنسی خودتون راز دارین میخام یک تحقیق بکنم خواهش میکنم صادق باشین
سلام آقا امين دوست عزيز شما خيلي ذهنت حساس شده طبيعي هست وقتي ادم اضطراب ميگيره اينجور ميشه شما احتمالا وسواست عود كرده روزاي اول يا ماههاي اول اينجوره تجربه بديه همه اين چيزا كه گفتي من و مسلما خيلي از دوستان تجربه كرديم الانم داريم تجربه ميكنيم پرش افكارت خيلي زياده ميتونم بفهمم از اين ٢ پستي كه گذاشتي كاملا مشخصه ما دكتر نيستيم تجربي نظر ميديم به هر حال شما نياز داري تحت درمان قرار بگيري به نظر من بايد كلا سبك زندگيتو بريزي به هم تنوع بده يه چند روز برو سفر مشغول كن خودتو به هر قيمتي هر فكر بام اومد بگو اره اتفاق ميافته بيخيال باش اضطرابت بالا ميره ولي بعد چند دقيقه پايين مياد قوصاتم بخور سر وقت و بدون اين نيز بگذرد همونجور كه تا الان گذشته فقط بايد سعي كني تغيير بدي شرايطتو تغيير ندي ٦ ماه ٦ هفته يا ٦ سال اينده باز مياد سراغت خوب ميشي حتما تلقين كن به خودت